Jump to content

raid na crossroads rofl


Rakija

Recommended Posts

evo juce smo imali raid na crossroads i dok smo isli ka nasoj destinaciji neko nam se pridruzio :D.

http://img515.imageshack.us/img515/4126/wo...051809457hm.jpg

sto je najtragicnije skoro ga niko nije izvalio a oni koji jesu su kulirali.Naravno popili smo wipe zato sto je doticni gospodin upozorio sve hordase na serveru. Jos ima u crossroads i neki zenski ork npc boss koji udara za po 1500dmg.Sve u svemu smejurija

Edited by Rakija
Link to comment
Share on other sites

nije PVE server vec je shadow moon (PVP).barrens je hordina teritorija tako da dok oni prvi ne udare ne mozes im nista ,to valjda svi znaju.Seronja je jednostavno iskoristio to sto je njihova teritorija tako da nas nije ni napadao.

Umesano je dosta gildi u raid ali mislim da je Silencio organizovao

Edited by Rakija
Link to comment
Share on other sites

da, ukapiram tek sad da ste na njihovoj teritoriji. Ja se secam dok sam igrao betu, zadnji dan eu bete organizuje se massive raid na uc, pve server bio, uletimo mi pocnemo da bije abominacije i gluposti a undadi i taureni se samo sheckaju okolo :D

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Obozovama ove leet jebace sto prave raid na crossroads gde su u vecini lvl 15 likovi i lvl 30 guardi ( koje su btw zabagovane jer ne znaju da sidju sa kule ;) ) da bi naknadno mastubirali nad 30 leseva igraca (lvl 15 gore pomenutih) sa vec spremnim makrima kao sto su /spit /lol (Rakija) ... dno.

Rakija> sad ste totalno najveci sabijaci igirice ! ;) Aj sad idi ...

Gotensk> Decko ti si stvarno retardiran. Molim te, ako nemas nista pametno da kazes (mada ovaj topik je kao stvoren za ljude tvog kalibra) nepisi nista ... ustvari, najbolje bi bilo da ides an neki wow free server forum, posto ovde pisu samo prljavstina koja wow placa, zamisli. Ovo se ne odnosi na ovaj topik, ali na tvoje postove uopsteno ...

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

@coll

pa dobro iskusni posto vidim da si sve ukapirao dozvoli da te prosvetlim:

Prvo : ti jadnici 15-20 lvl nisu blesavi da engage-uju u pvp sa likovima 30 lvla iznad njih

drugo:crossroads je centralna lokacija kod horde koja povezuje sve njihove flight putanje.Ubijanjem flight mastera bismo ih osakatili fino.

trece: cilj nam je bio da pomamimo sto vise hordasa 60 lvl-a na ferku jer za 20 hka likova 60 llv-a dobijem 5 puta vise honora nego da se smaram sa likovima mog lvl-a u AB.

Link to comment
Share on other sites

Btw vidi se da nisi nikad igrao hordu....ja u XR niam ishao ne pamtim a i kad odem vidim MAX 1 lika koji tu PROLAZI.....znachi ja ne znam poentu vasheg raida na xr....da li stvarno mislish da ce se neko cima iz Orgrimmara u XR zato shto 15 zaludnih likova nema sha da radi....Da ste krenuli na Tb pa da vam je napad na XR neka diverzija bilo bi mi jasno ali ovako ne kapiram ninako =/

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

raid na Xroads je najjacha fora... sem tog zhenskog elita, cuvaju ga samo oni 40lvl gruntovi... taj elite je questgiver kolko se secam...

Ja sam jednom ishao sam na xroads, cisto iz dosade, u 5am... (47rogue) I nikako nisam mogao da se provuchem pored tog elita:) Ali sam zato poubijao strazhare okolo... a i jedan warrior se motao tu pa sam i njega reshio par puta... :)

Sve u svemu, raidovi na gradove & BG > instance i ostala PVE sranja...

pa pazi fora bi bila da oni ne mogu da dolete kad ga ubijesh... al nije tako

Nisam nikada probao, ali mozda je izvodljivo da se grad ochisti na brzinu i da se okruzhi fly point i da se samo nachekuju ti shto dolecu?:))

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Nisam nikada probao, ali mozda je izvodljivo da se grad ochisti na brzinu i da se okruzhi fly point i da se samo nachekuju ti shto dolecu?:))

yep - ovo smo radili u raznim raidovima, npr. u southshore. samo ga sachekash u momentu kad sleti - zato i ne dobijash honor ako ga odmah gankujesh (15-20 sec timer)

Prvo : ti jadnici 15-20 lvl nisu blesavi da engage-uju u pvp sa likovima 30 lvla iznad njih

potcenjujesh ljudsku glupost, koje u ovoj igri ima dosta

Link to comment
Share on other sites

to su upravo 3,4 horde 55-60lvl radile u darkshire-u .. dosli od deadwind pass-a, pobili desetak likova kojima je max. lvl bio 30-35 i stali pored f.mastera i 'docekivali' one koje slete .. koji su uglavnom bili izmedju 25-35 lvl .. dok nije doslo nekoliko njima ravnih koji su ih pocistili odatle

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

Kahlee> U southshoreu to moze jer je tamo svuda pvp zona ... ali u crossroadu kad neko doleti, nema pvp tag - horde teritorija

modjo> ako si sam i ides da se zajebavas do nekog mesta (ili dvoje-troje lika) to je ok ...

Raid na xroads je mozda bilo interesantan u beti kad je vecina igraca na serveru imala lvl 15-25, pa kad krene 40 likova na xroads onda to bobija smisao :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

pa kada ubijes flight mastera ne mozes da kupis taxi za dalje zar ne ?.naravno mozes da dolets ali posle ces peske da ides do sledece lokacije dok se on ne spawnuje ponovo :)

Wipe smo popili zato sto je iz ogrimara doslo 30 hordasa sa MC opremom koje je obavestio ovaj sto nam se prilepio.Nas je bilo 38 ali vecina su bili manji od 50 lvl-a.

Raidovi su bili jaka stvar dok nisu uveli BG.Sada ako se skupi neko za raid 1 mescno to je extra.Isli bi mi i na ogrimar ali svi likovi koji jure rank ce da bleje u AB po ceo dan.Imam jednog ortaka koji po ceo dan ali bukvalno samo u AV visi,zovu ga u MC nece da ide samo bleji u AV.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...