Jump to content

syndrome


psy

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izgleda da nema nista od ponovnog sastajanja posto je vecina vec nasla guildove. Ja idem kod prijatelja counttihog u vitezove jer su svi oficiri (i ja) po 25+ godina i ok likovi. Igra se opusteno i bez nervoze... nadam se da cemo ipak svi ostati u kontaktu makar preko Serbia kanala jer smo proveli mnoogo vremena zajedno, pa znamo ko je kakav. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

meh, zbog ovoga sam i prestao da igram na haumarushu... to jest, osetio sam da tje se neshto slichno desiti, samo shto je guild ipak trajao duzhe nego shto sam mislio.

sretjno svima u trazhenju novog guilda i mali savet (vezan i za sindrom ali i za druge 2 gilde u kojima sam bio), chim pristupite gildi, u prvih nedelju dana pokushajte da izvalite kakvi su lideri. Mogu da budu super likovi za zezanje i uopshte super likovi ali da jednostavno nisu za taj posao. Znachi GL i oficire snimajte kako se ponashaju i shta rade pa po tome odluchite dal tje te ostati ili izatji. I pitajte za pravila, stroga pravila=jaka gilda po mom iskustvu.

Link to comment
Share on other sites

imate vitezove i balkan express od nashih gildova.. a uvek mozete da probate da se joinujete u neki mc/zg guild tipa lost, jotun, fatal, nef2 etc.. ima ih dosta sada.

sve shto ima pochetak ima i kraj, jebiga.. neki krive mene, neki su me do kraja podrzali, neki su bili licemeri a neki jednostavno idioti.

ja sam na kraju ispao "unbalanced kid" ali dobro.. od istih tih ljudi koji me obasipaju mrznjom sam dobio NISHTA shto se tiche helpa i supporta dok se guild borio za svoj opstanak.

toliko o tome.

anyway, na svaki flejm se netju truditi da odgovaram jer me mrzi 2x sve da pishem.. nekome i 3x (ingame). koga zanima cela pricha moze da ode na nash forum (syn-wow.com) i da vidi raspravu na temi "RIP" dok ne ugasim sajt ovih dana.

poz gl hf, ne napushtajte server samo zbog jedne gilde.. ima dosta super ne-srba/ex-yu likova sa kojima bih radio igrao nego nekim idiotima iz ex. syna.

ima jedna super rechenica koju je hitler rekao a mogla bi se iskoristiti na ovu temu ali pokrenutje opet neke gluposti od strane ljudi koji znaju samo parchitje cele priche.

poz.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je jedino Kole ostao od pocetnih oficira da igra. Mohi i onaj Footmen se nisu ni pojavljivali, Teach preso na alta. Da nije Kha pomagao Cyri raspali bi se jos ranije. Ja sam lepo na pocetku rekao da nemam vremena da budem oficir i to je fer. Mogli su i ostali tako da kazu, ne bi se mozda ovako desilo...

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam bre bog!

postavim na javnom kanalu da trazim guildu i javlja se ortak ti si onaj imba dmg dealer koji disenchantuje epixe i ja klimnem Y kad eto ti nove guilde !

BOGgg Boogggg;)

I josh dobijem rare i epix u av :) gde to ima :)

ima na haumarashu :)

Link to comment
Share on other sites

enivej meni je najvishe krivo zbog svega i ja sam jedan od retkih 60ca iz gilda koji nije nashao novu gildu dok su neki istog momenta (ovo sam ozbiljan, nije proshao ni minut) uleteli u najbolje gildove kao da su vetj imali spremljen bekpek ("kao", fora kao nisu) i zbog takvih ljudi gild se raspao.. koj nisu hteli ni malo da se potrude ili olakshaju stvari. meni je isto tako krivo shto je recimo nwo odustao od wowa dok smo "rasli" kao gild ili shto mohican nije posvetio vishe vremena gildu vetj je odustao josh kada nije bilo problema - ali uopshte ga ne krivim na taj nachin da sam ja sada ljut niti je on uradio loshu stvar.. chovek ima maina, ima epike, ima gildu koja skida ragnarosa etc normalno je da tje se posvetiti mainu i da tje ga alt smoriti. takodje se isto to desilo sa teachom koj je odustao od oficirstva i pomaganja u vrhu.. bullseye je bio od pochetka do kraja tu i kha se trudio koliko moze a trudio se dosta! enivej gild nije mogao da izdrzi sa jednim neisqsnim leaderom i dva oficira koji su se trebali brinuti o gomili idiota - na svu sretju bilo je dosta super likova pa je gild i istrajao ova 2-3 meseca.

ali nije fer da me neki ljud vredjaju i zovu raznim imenima tipa "unbalanced kid", "retard" etc jer sam stvarno dao sve od sebe.

takodje svi mogu da me povuku za pajp poshto je disformiranje gilda bila poslednja opcija posle jedno gomilu pitanja ljudi da budu leaderi ili bar oficiri.

pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Yap , Kole skidam kapu sto si ostao do kraja . Thx anyway . GL svima , ne ljutim se ninakoga , jedino se mogu ljutiti na sebe , aj poz ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Jebiga momci sta da se kaze...pokusalo se...da sam imao vise para ili da su mi uveli net kuci bio bi vec 60i na haumarushu i bio bi verovatno kod vas u gildi ..ali jebiga main je main :) A sto se tice oficira iz iskustva to treba da budu najaktivniji clanovi(ako su i najiskusniiji tim bolje ako ne jebiga naucice) Nadam se samo da se nistu u stilu pravih srba popljuvali svi i stavili na ignore liste :) evo ja 25 nivo usao u stonetalon mts :)) sada ce da padne gankovanje alijanse :PP

Link to comment
Share on other sites

enivej meni je najvishe krivo zbog svega i ja sam jedan od retkih 60ca iz gilda koji nije nashao novu gildu dok su neki istog momenta (ovo sam ozbiljan, nije proshao ni minut) uleteli u najbolje gildove kao da su vetj imali spremljen bekpek ("kao", fora kao nisu) i zbog takvih ljudi gild se raspao.. koj nisu hteli ni malo da se potrude ili olakshaju stvari. meni je isto tako krivo shto je recimo nwo odustao od wowa dok smo "rasli" kao gild ili shto mohican nije posvetio vishe vremena gildu vetj je odustao josh kada nije bilo problema - ali uopshte ga ne krivim na taj nachin da sam ja sada ljut niti je on uradio loshu stvar.. chovek ima maina, ima epike, ima gildu koja skida ragnarosa etc normalno je da tje se posvetiti mainu i da tje ga alt smoriti. takodje se isto to desilo sa teachom koj je odustao od oficirstva i pomaganja u vrhu.. bullseye je bio od pochetka do kraja tu i kha se trudio koliko moze a trudio se dosta! enivej gild nije mogao da izdrzi sa jednim neisqsnim leaderom i dva oficira koji su se trebali brinuti o gomili idiota - na svu sretju bilo je dosta super likova pa je gild i istrajao ova 2-3 meseca.

ali nije fer da me neki ljud vredjaju i zovu raznim imenima tipa "unbalanced kid", "retard" etc jer sam stvarno dao sve od sebe.

takodje svi mogu da me povuku za pajp poshto je disformiranje gilda bila poslednja opcija posle jedno gomilu pitanja ljudi da budu leaderi ili bar oficiri.

pozdrav.

Niko se na tebe ne ljuti za to sto si se trudio ovih meseci. Nisi trebao bre da disbandujes guild - ako nista trebao si da das gleader dal khau - dal bullsu - bilo kome privremeno dok se ne organizujemo i svi odavde ostanemo zajedno a ne ovako svako na svoju stranu. A svi smo culi da si disband uradio iz hira iako smo dan pre toga pricali sa hybridom i vec zavrsili 90% oko pravljenja instant MC guilda i to guilda koji bi neko drugi vodio pa niko ne bi morao da bude pod pritiskom. Dakle prestani stalno da pominjes kako je bilo tesko. Syndrome jeste bio mrtav to svi znamo - ali nisi sme da radis disband dok se ne dogovorimo jer smo bar mi odavde koji su bili u sindromu hteli da ostanemo zajedno na jednom mestu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...