Jump to content

N-gage


WickedA

Recommended Posts

koji n-gage? po meni samo prva verzija valja. ostali nemaju mp3! Inace svakakve igre mozesh da stavish na njega. A i izbor je ogroman, ima po meni najbolji symbian sistem i vecina programa koja radi 6600, 3650, itd (s60 serija) rade na njemu. Kvalitet zvuka je odlican i jak . MMC kartice su sad dosta jeftine, pa mozesh dosta zike da strpash na njega. Jedina mana je nedostatak kamere, ali so obzirom shta sve ima, odlican telefon!

Edit : + veliki minus na glomaznost !

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Bio bih jako zahvalan ako bi neko mogao da mi napise svoje utiske o ovom telefonu. Znaci najvise me zanima trajanje baterije, povezivanje sa racunarom, igrice i sl.

Toliko smo pisali o tome. Pregledaj starije topice, stavi u search "n-gage" i nacitaj se. Ne bih se zato upustao u preteranu diskusiju, ali mogu da se slozhim sa Immortalisom, u osnovama. Jeste on tu malo pogresio kojekude, ali globalno, prvi n-gage je bolji od qd-a, i mozhe sve :) Jedino je baterija slaba, dodushe, ovde treba da se igras, slusas ziku, drndas programe itd.

Link to comment
Share on other sites

gde sam pogreshio ?

Postoji samo jedna verzija posle osnovnog n-gagea, stiche se utisak kao da si ti mislio na vise od jedne, vecina programa sa 6600 _nece_ raditi na n-gage i slicno, jer iako je symbian, nije ista verzija u pitanju itd, ali kao sto rekoh, u globalu si u pravu!

Link to comment
Share on other sites

hmm, bash me cudi shto tako mislish, poshto su to programi generalono radjeni za symbian s60 sistem, znam zato shto sam prebacivao iste na 3650,3660,7650,ngage, i ostale novije nokie sa symbianom. Svi programi su radili osim oni koji zahtevaju kameru, mozda si na njih mislio. Cak sam uspeo i obrnuto, npr naterao sam tomb ridera da radi na 6600. Dosta igrica koje rade na ngage mogu da rade na n6600.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

hmm, bash me cudi shto tako mislish, poshto su to programi generalono radjeni za symbian s60 sistem, znam zato shto sam prebacivao iste na 3650,3660,7650,ngage, i ostale novije nokie sa symbianom. Svi programi su radili osim oni koji zahtevaju kameru, mozda si na njih mislio. Cak sam uspeo i obrnuto, npr naterao sam tomb ridera da radi na 6600. Dosta igrica koje rade na ngage mogu da rade na n6600.

Mi ovde ne pricamo o igricama, i to sada uopste nije ni toliko vazno. N-gage je bolji od QDa, i nemoj kupovati QD.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Razmisljao sam pre nekog vremena o narednom telefonu, i kao koji uzeti, ovo ono. I sada, ako nekako predjes i pronadjes sve dobre strane kod nekog drugog, znaci radio, mp3, symbian, line-in, dobar zvucnik eksterni, i sve tome slicno, sigurno neces pronaci neki postavljen u ovakav polozhaj za igranje igara. A to je spas ono u busu ili na slicnom mestu. Probao sam pre neki dan da na "obicnom" telefonu igram nesto, nema sanse.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...