Jump to content

Recommended Posts

Zar sky nije china human ?

E da nesto mi pade na pamet ! Se seca neko mozda kako je posle proslogodisnjeg wcg-a kada su u finalu bila 2 orc-a masa ljudi pocela da igra orc-a na ladder-u, ne smem tek sada da zamislim kako ce masa ljudi preci na hmn-a...

elf nije uzeo nijedan wcg pa o5 ima najvise elfova, hihi :)

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tako da ne treba...

Mislim da dajem ruke da svako iz moje okoline, ljudima sa kojim vezbam wc3. Da se sveko kvalifikovao za WCG, svako bi vezbao da prodje grupe

Jel iako je to diskutabilno ( znam pare su uvek problem ) mi bismo naprimer imali 2 slota za buducnost.

Sto lancanom reakcijom polako podize nivo nase scene, jel ako se jos neko pojavi polako cemo uzimati mesto u evropi za wc3.

Jos je sve rano, ali pricam. Bolje probas nesto nego unistavas sanse. Majke mi, iskreno ne znam kakvo je duke-u bilo stanje u irlu da ne moze da vezba. Ali, ako je cisto radi dosade... ma daj..

Bas smo komentarisali ja i ghost i ne secam se ko jos, celo to stanje..

Ma boli ga kurac, nije ni trebao da vezhba, ima pametnije stvari u zhivotu. On je prestao aktivno da igra warcraft josh pre skoro godinu dana, to shto smo mi ostali retlije pa nismo mogli da ga dobijemo, to je druga pricha. Shta ima da vezhba sad koj' kurac, kad posle WCG-a u svakom sluchaju ne bi igrao vishe, tako da mu je sve jedno da li je proshao grupe i recimo jedno ili dva kola eliminacije, ili je ispao iz grupa bez jedne pobede. Otishao je tamo da se zajebava, i da vidi neshto shto velika vecina nas nece videti u zhivotu.

Da sam ja bio na njegovom mestu, verovatno ne bih ni ja vezhbao skoro uopshte(sigurno ne bih igrao vishe od chuku vremena dnevno u proseku, ako bih i toliko).

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da ispadnem bezobrazan... ali zashto se prijavljujete za WCG qually uopste ako vas ne zanima igra i ako necete vezbati u sluchaju da osvojite... Svi znamo da pljujemo nashe fudbalere/kosarkase kad nece da igraju i kad se vuku po terenu... zashto sada nebi pljuvali i nashe predstavnike u elektronskim sportovima... I oni predstavljaju nashu zemlju i njih ce tamo da intervjuishu i da pitaju kako ide gaming u nashoj zemlji etc.

Da preduhitrim neke : Znam da su fudbaleri/kosharkashi placeni za ono shto rade, ali ne zaboravite da kosharkashi/fudbaleri daleko manje kesha dobijaju u reprezentaciji nego u svojim klubovima shto znachi da bi im najlakse bilo da sede kuci i da to malo vremena slobodnog potroshe na neshto drugo...

Link to comment
Share on other sites

sam si sebi odgovorio na pitanje, oni chak i u reprezentaciji dobijaju pare, ili neke olakshice (sredjuju im vojni rok, daju im ovde nekretnine neke da kupe po boljim cenama i sl), tj svi imaju korist od toga.

shto kaze sharky, ko je kriv svima shto neaktivni djuk dodje na wcg i prebije sve zive, to je samo greshka igracha. A dal je trebalo da vezba ili ne, to je samo njegova stvar, rezultat nije dobar,ali kad pogledamo da zeus, hasuobs, i josh neki nisu proshli grupu, nije ni skandal shto djuk nije (iako je imao laku grupu realno).

Shto se tiche tih "pametnijih stvari" i to je u pravu, djuk ide na pmf, video sam ga jedno 10ak puta kad sam se vracao sa faxa da cheka prevoz, jer mu se zavrshio fax, tako da je to kolko-tolko ozbiljno shvatio, i to je super, za razliku od vecine gamera koji nishta zhivo ne rade (edesi sharky[:D]).

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za da kad dodje sledeci veliki event nema kod nas kvalifikacija ni bilo chega nego da se pusti ghost da ode, jedini realno ima neke shanse da neshto uchini odavde... Neznam vecinu od vas IRL ali koliko sam skapirao on je trenutno u najboljoj formi i jedini vezba i jedini bi vezbao kad bi se kvalifikovao za neshto ovako...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za da kad dodje sledeci veliki event nema kod nas kvalifikacija ni bilo chega nego da se pusti ghost da ode, jedini realno ima neke shanse da neshto uchini odavde... Neznam vecinu od vas IRL ali koliko sam skapirao on je trenutno u najboljoj formi i jedini vezba i jedini bi vezbao kad bi se kvalifikovao za neshto ovako...

a shto ne pustimo mene ? :) ili vladicu, on je zbog svoje igre u rocu zasluzhio da ide ?:)

ne moze to tako, npr partizan je uzeo titulu i loshe odigrao u evropi ove godine, i sad zvezda kaze "e ovo je prvenstvo nashe, jer smo mi proshli bragu, i u boljoj smo formi", iako nisu josh uvek uzeli prvenstvo

pravila su ista za sve, turniri su tu da odluche ko ce da bude prvi/drugi/treci i da ide dalje, shto bi neko pushtao nekog zato shto je on u formi?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

razore, citaj signu bem te ;P

Pazi, ako je duke krenuo na fax. To ozbiljno shvatio i time namerava da se bavi onda to podrzavam naravno, vise nego vezbanje za WCG.

Jos nesto sto sam zeleo da spomenem, o cemu sam isto diskutovao sa ghostom, je to sto je kod nas dosta ranije odradjen WCG quali od samog WCG. Iskreno nisam opremljen chinjenicama tako da ne znam da li su to samo prazne price, ali bi mozda bilo bolje kad bi Quali sam po sebi bio blizi - vremenski - samom WCGu.

Mislim da je poenta kraceg vremenskog perioda izmedju quali-ja i WCG-a sama po sebi ocigledna. Ljudi koji su osvojili ce ici na WCG u istoj formi. Dok ovako moze dosta toga da se desi u vremenskom intervalu...

Moguce da je viza problem...

Link to comment
Share on other sites

wcg quali je kod nas tad kad jeste drugu godinu za redom, jer je organizacija ustanovila da je vecina gamera srednjoshkolci, te im taj datum najvishe odgovara (blizu prvog septembra). Dalje prosle godine je bio tad zbog frke sa vizama, a i ove godine je trebala da se nabavi shengenska viza, jer se letelo iz Pariza za Singapur. Da su mogli da nadju bolji datum, moglo je. Ja da se pitam, stavio bih wcg quali malo pre wc3l kvalifikacija, da mi svi budu igrachi budu u top formi :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma boli ga kurac, nije ni trebao da vezhba, ima pametnije stvari u zhivotu. On je prestao aktivno da igra warcraft josh pre skoro godinu dana, to shto smo mi ostali retlije pa nismo mogli da ga dobijemo, to je druga pricha. Shta ima da vezhba sad koj' kurac, kad posle WCG-a u svakom sluchaju ne bi igrao vishe, tako da mu je sve jedno da li je proshao grupe i recimo jedno ili dva kola eliminacije, ili je ispao iz grupa bez jedne pobede. Otishao je tamo da se zajebava, i da vidi neshto shto velika vecina nas nece videti u zhivotu.

Da sam ja bio na njegovom mestu, verovatno ne bih ni ja vezhbao skoro uopshte(sigurno ne bih igrao vishe od chuku vremena dnevno u proseku, ako bih i toliko).

ovi mladi fudbaleri posle ep-a nece vise igrati za mladu reprezentaciju... najbolje da ne treniraju vise zajedno...

ova prica nema nikakve veze sa duke-om, nego sa tvojim rezonom... ja u ponoc da palim svecu u crkvi... pijem 3 litre kafe i refreshujem u 4 a.m. da vidim da li si prosao, a tebe da boli kara... stavi onda gusarsku zastavu a ne nasu ^^

samo jednom u zivotu sam nastupao za repku u sc-u... tih nedelju dana sam se hranio intravenozno... predstavljati svoju zemlju u bilo cemu (makar u cs-u ^^) nije samo privilegija vec i obaveza...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

znate kako da je odigrao loshe jeste,ali kad vi osvojite wcg, onda serite djuku, do tad katanac na usta

shto se tiche tod-a, u pravu je lik, ko da se samo treca partija igrala, jer je prve dve odluchio ls, shto je bash  bezveze, treca jeste da je sky dobio bolji predmet ali je i imao veca muda da kripuje ispred baze opasnije kripove, da je tad tod napao, dobio bi trecu.

....ti ces da mi kazes dal smem ili nesmem nekoga da komentarisem.....bolje razmisli o svom udelu u cinjenici da je Srbija medju zadnjim na svetu u WC3....

Link to comment
Share on other sites

....ti ces da mi kazes dal smem ili nesmem nekoga da komentarisem.....bolje razmisli o svom udelu u cinjenici da je Srbija medju zadnjim na svetu u WC3....

Bolje ti razmisli 2 puta sledeci put kad budesh rekao ovako neshto, Highl1 je chovek koji je uradio ubedljivo najvishe za nashu WC3 scenu, koja se raspada bash zbog ljudi kao shto si ti.

Link to comment
Share on other sites

E ljudi batalite,sa prozivanjem,shta vam je sad???Josh samo nam to treba.Kad ide dobro svi trce da hvale,pa te ovo pa te ono,pa komentari tipa"shta sam ja rekao" i slicno.A gde su sad rechi podrshke kad se gubi???

Bre prosta je cinjenica da se on pokazao kao najboljim na domacem wcg-u,niko mi nije mogao nishta,i duke je otishao da nas pretstvalja tamo,a to kako ce(i da li ce)da se sprema za wcg,to je njegova stvar,jer to direktno zavisi samo od onoga shto zeli,a on ocigledno nije imao neke ambicije.

Ja sam apsolutno ravnodushan shto se tice njegovog rezlutata,bez obira shto sam siguran da mogao,mnogo mnogo vishe,ali j***ga nije igrao dobro,jer se nije spremao i shta sad???

Za kraj samo cu da se slozim sa highlijem(damn!!! :)):"Ako vi mislite da mozete bolje,pobedite na sledecem wcg-u,pa se onda spremajte do mile volje.

ps Dodushe moram da kazem da se u nekim crtama slazem i sa onim shto je napisao JetSet,mozda ne u toliko extremnom obliku,ali sve jedno lik govori ispravno...And btw foff=fuck off from forum????? :)

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ovi mladi fudbaleri posle ep-a nece vise igrati za mladu reprezentaciju... najbolje da ne treniraju vise zajedno...

ova prica nema nikakve veze sa duke-om, nego sa tvojim rezonom... ja u ponoc da palim svecu u crkvi... pijem 3 litre kafe i refreshujem u 4 a.m. da vidim da li si prosao, a tebe da boli kara... stavi onda gusarsku zastavu a ne nasu ^^

samo jednom u zivotu sam nastupao za repku u sc-u... tih nedelju dana sam se hranio intravenozno... predstavljati svoju zemlju u bilo cemu (makar u cs-u ^^) nije samo privilegija vec i obaveza...

Tachno je sve ovo za fudbalere, ali oni dobijaju poziv za reprezentaciju, i igraju ako hoce, shto vecina i radi, ali samo zbog svojih interesa(prilika za dokazivanje, neshto kesha, etc.). Isto tako je i Duke igrao, zbog svog interesa koji je bio odlazak u Singapur, a ne bilo kakva zhelja za dokazivanjem(jer je vec prestao da igra, i ima pametnija posla u zhivotu) ili parama(jer koliko god da je igrao posle qualija ne bi imao skoro nikakve shanse da uzme neko od 1. tri mesta.

Link to comment
Share on other sites

Tachno je sve ovo za fudbalere, ali oni dobijaju poziv za reprezentaciju, i igraju ako hoce, shto vecina i radi, ali samo zbog svojih interesa(prilika za dokazivanje, neshto kesha, etc.). Isto tako je i Duke igrao, zbog svog interesa koji je bio odlazak u Singapur, a ne bilo kakva zhelja za dokazivanjem(jer je vec prestao da igra, i ima pametnija posla u zhivotu) ili parama(jer koliko god da je igrao posle qualija ne bi imao skoro nikakve shanse da uzme neko od 1. tri mesta.

mozda ti nebi ali ja bi :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Highl1-jem. Ako mozete bolje, dokazite se. Moram josh da dodam da zaista ne znam zashto je Duke ishao tamo. Da bi se dokazivao, sigurno ne. Da vidi Singapur ? Mozda. Ali dokle god nash igraci budu ovako nemotivisani, mi nemamo shta da trazimo u esport-u. Ja lichno misilm da je nash trenutno najbolji igrach ghost, koji je se i dokazao i mislim da je dechko zaista motivisan, poshto svi znamo kako je Boo proshao. [:)]

Edited by FistBorn

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...