Jump to content

Recommended Posts

ma koreanci su kite realno, nisu nishta bolji od drugih, samo shto oni vishe ignorishu ljude, dok se evropljani prozivaju.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hajli pa manner je to da li umesh da ignorishesh nekoga, ili ces da puknesh i isprozivash ga :D

naravno da nije

manner znachi da probash da odgovorish svima uljudno i normalno, i da nemash "virtuelne neprijatelje", vec da si sa svima dobar preko neta i prozivash, inso je chist primer. Koreanci se ponashaju da su kraljevi, pa imaju zatvoren krug ljudi,a isto to imaju i evropljani (#wc3l-players kanal na ircu, situacija kad pochne novi quali).

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Po meni su najmanner Inso i Vankor. Inace ima nekih repova na wcreplays-u

vankor je sve sem manner, pogano djubre grchko*

* za one sa jeftinijim ulaznicama, mech srbija-grchka, rista chekao vankora 2h, i rekao da ne moze vishe (od 20-22h), vankor doshao oko 22.15 sachekao 5 min i trazio def win.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Po meni su najmanner Inso i Vankor. Inace ima nekih repova na wcreplays-u

veruj mi vankor zna da popizdi kad gubi :)

btw na jednom inkapu, koji je zacard osvojio, prvu ili drugu rundu sam igrao vs njega, ali je on bio na nekom drugom niku (imao je 15-1) hmm mislim da je to bilo 1.17 nisam siguran, i nisam imao pojma da je to on, tek se kasnije u toku inkapa saznalo da je to on, sve u svemu on je mene wisperovao i poceo spiku kao ajde, da li si spreman i te fore, pitao da li imam hosta itd, ono bila je kratka spika iz koje ja nikako nisam mogao i nisam primetio da doticni nezna eng, sve u svemu partiju sam izgubio a JAKO mi je lagovalo, ali JAKO, i sto je najgore nisam video nista posebno pa sam lika najgore isprozivao i rekao sam mu da je noobara strasna :)

(mislim da je tada zacard bio u evropi pa je moguce da je neko drugi pricao umesto njega, ali tokom partije nije bilo nista sem gl gg)

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod toga,obozavm situaciju u kojoj hmn radi TR orcu,da malo orkovi ostete na svojo kozi koliko je bedno kad izgubish zbog tr.Ne kazem da je zbog toga izgubio ali to je ono zbog chega je odmah izashao iz igre :))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ispao je duke, ima 1 pobedu i 3 poraza

soju 4-0, turchin 3-1, fallen i tony 2-2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebiga za Duke-a, realno nije se spremao i shta da se radi. Turchin je po meni iznenadjenje, poshto realno, i nije neshto mnogo dobar. Porazi Zertera po meni nisu iznenadjenje (jer realno, lik nishta posebno ne igra), takodje ni pobede Giacoma (koji uvek u LAN-u pokaze svashta). Zanimljiv WCG definitivno...

[edit]A, da, zaboravio sam da pitam...KAD CE REPOVI??? [;)][:D][/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Ova sva iznenadjenja se nekih 90% deshavaju zato sto se igra na Bo1 i josh kada dodje neko tipa Sharky ili ghost sa njihovim stratovima pa im objasni neke stvari,kao sto smo i pre pricali kada bi neki od tih gosua dosli ovde na neki turnir popusli bi samo tako u to sam 90% siguran :),ne znaju oni sta je Srbija [:D]

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Sta bi bilo, kad bi bilo....

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo je to sto je torren ispusio, flash zavrsio sa 0-4, a v4_nightwolf je prvi u grupi, a Creo drugi.

Onda Gia koji je prebio sve u grupi, zajedno sa Zeusom i Philbotom, koji se trenutno bore za 2. mesto.

Ona neki (landed)Ben -human, koji je prebio HoT-a na TR-u. Doduse moguce je da je tower rush, ali opet.

Nikad cuo za decka..

A za Duke-a... jebiga iskreno, ja sam ovo i ocekivao. Nije vezbao uopste tako da...

Izgubio je od Suho-a - sto je bilo ocekivano

od undeada - na turtle rock-u

od elfa - na twistedu

od humana - na lost templ-u

i jedina pobeda vs humana na echo-u...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...