Jump to content

Finale glasanja


Lucky

Recommended Posts

I evo konachno posle svih obaveza i cimanja, stigao sam da presaberem glasove "zirija" i objavim finalne pobednike i po tom izboru.

3. mesto - Princess - RUR (ko god to bio). U pitanju je interesantna ideja i koncepcija koja zahteva doradu da bi bila nesto bolja ali uz koji zahvat mozhe biti dosta zanimljivo resenje. Ja licno nemam veci komentar na ovaj izbor, stvar je bila u cistom broju glasova "zirija", kod mene se nije nasla ni u uzem izboru.

3. mesto - Noodle - Udarno - Takodje interesantan sklop, dobra fotka, fin filter, malo dorade za bolji plasman.

2. mesto - Sa1nt - RUR2, "ozbiljan" wallpaper medju mnogim tipicno gejmerskim ili "rurovskim". Kada bismo mu umesto KlanRUR stavili nesto kao "Delta banka" mogao bi opusteno da ide na zvanicni wallpaper kod njih :)

2. mesto - Banman za RUR Watchmana, po misljenju zirija wallpaper sa velikim brojem interesantnih elemenata i wallpaper u koji je takodje ulozheno dosta truda da bi se izradio. Originalna ideja i realizacija. Verovatno je odredjeni broj glasova "preliven" na Watchmana jer je Complete vec dobio nagradu za najbolji po izboru publike.

1. mesto - Crus - Stars of Quake. Koncepcijski, u pitanju je jedan od "najprofesionalnijih" radova koji su pristigli za takmicenje. Poseduje odredjenu ideju vodilju, koncept kakav odgovara wallpaperu, nema puno detalja, tu je jasan logo i dominantna boja u pozadini.

Jako blizu ulaska u prva tri (tj. pet) bili su i:

- Banman - Complete

- Phatomq - RUR

- Zerbah - RUR

- Ays - HedgeRUR

Hvala jos jednom svima koji su ucestvovali u takmicenju, izvinjenje zbog nesto duzheg cekanja na glasove zirija, prosto zaista nisam imao vremena da se time pozabavim (zhurka, obaveze oko casopisa pred novogodisnji broj, neke licne obaveze itd). ali evo, izbor je konacno finaliziran.

Mnogi su pitali kada ce biti novo takmicenje za wallpaper, ja za sada ne mogu nista definitivno da vam kazhem, ali ipak treba ostaviti vremena da se ljudi malo odmore i da prikupe ideje. Onda cemo lako organizovati novo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...