Jump to content

Harry Potter And Halfblood Prince


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

procitao sam sve knjige o mladjanome hariju, ne zbog toga sto mi se ceo taj trip svidja vec volim da citam a u odsustvu iceg boljeg...

inace knjiga ima jedan dojajan citat koji me je relativno gledano odusevio jer nisam verovao da ce to napisati citat(umnogo skracen ide nesto ovako)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
"dambldor: snejpe, molim te

damboldor je vec molio

snejp : avakadevra

dambldor pada na zemlju mrtav"

muahahahahah

:)

a fazon u sedmoj knjizi ce biti da hari napusta skolu i zajedno sa hermionom i ronom krece u potragu da ubiju valdechmara

inace knjiga je dosta ozbiljnija i morbidnija nego prosli delovi, npr scena u kojoj harisha iskasapi(bukvalno) draca malfoja sa nekom magijom

sta jos ima novo

eh da ron i hermiona su se smuvali

hari i ronova sestra su se smuvali

ronovog starijeg brata(onog koji je u redu feniksa) ugrize vukodlak

taj ronov stariji brat se zeni sa nekom francuskinjom iz nekog od proslih delova

novi ministar magije je neki papak iz reda aurora

hari je postao tolio visok da kad se pokrije onim svojim cloakom nevidljivosti noge mu vire sto je meni kad zamislim pisicno smesna scena, mislim zamislite da idete ulicom i vidite dva para cizmi kako idu :))))

ne mogu da se setim niceg drugog sto bi vam upropastilo citanje knjige ;)

i da, Darht Vader je Lukov otac....

Edited by Kole

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa taj rad, ja nesto pricam sa nekom ortakinjom sa faxa, ona kaze kako je pocela da cita knjigu i kako jedva ceka da vidi sta ce da se desi,

el jedva cekas?

i lepo joj izdeklamujem sve ono iz prethodnog posta

ona me onako gleda tuznim okicama 10tak sekundi i kaze "znas igore ponekad te zaista mrzim"

:)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Glup razlog za registrovanje.

I Pink je najgledanija televizija u Srbiji, pa šta?

Prosto osećam kako sam osiromašen zbog toga. Ne moram da čitam svako napisano delo da bih znao da je sranje.

Ovo je zvanično najgluplji kontraargument na koji sam naleteo, i ovo nije prvi put.

Pa šta, ako se tebi ne svidi neki film, snimićeš bolji? Jeb'o te.

I posle kao ne treba da hejtujem nove članove kada nalupaju ovakve gluposti...

E da, zaboravih da napišem - kada navodiš nešto po stavkama, stavlja se ili broj sa tačkom, ili sa zagradom - to nikako ne ide zajedno.

nije lepo hejtovati nove chlanove...

Cek da bi ja reko za neko jaje da je mucak ja moram prvo da snesem bolje jaje po toj logici a?

[roflmao]

inace, poslednji film belezi rekorde, kako u srbiji, tako i u svetu...

ma koga bole qrac shto je novi chlan... AAa u still don't get it!??! to shto je oborio rekorde ne znachi nishta!!! ako dechica zhele da ga gledaju normalno da tje roditelji itji s njima!! to je vishe od 3-4chlana po glavi zainteresovanog gledaoca!!! kazhem 3-4 u zavisnosti od br. chlanova porodice... a kada kazhem zainteresovani kazhem zainteresovani tipa pokemoni i nindza kornjache zainteresovani, tako da.. ono kao.. podeli to sve sa 3 i dobitjesh pravi broj dece koja su to htela da vide... drugim rechima, film za odrasle se ne mozhe meriti sa filmom za decu ( naravno) prvenstveno zbog kritike gledaoca, koja se naravno razlikuje. I da, prochitao sam 4 knjige, nisu bile loshe, ali tada sam bio nizha osnovna... tako da ode sve u qrac...

Link to comment
Share on other sites

wow, sad si ti lik jer te "boli qrac" sto sam ja novi chlan. Novi ili stari chlan, mene ne zanima ni 1 forum osim ovog,a ti idi bleji negde drugde gde nema hari potera... smrdi mi bre ceo komp od tebe (smrade)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

jeste li culi da 4. deo deca ne smeju da gledaju bez prisustva roditelja? Sumnjam da se radi samo o glupom filmu za decu..

Ja sam samo hteo da se nadovezem na ovu izjavu...

ako ti mislis da je film stvarno zastrasujuc za decu i da zato moraju da budu u pratnji roditelja onda si u grdnoj zabludi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...