Jump to content

Harry Potter And Halfblood Prince


Recommended Posts

Harry Potter, Hermiona I Ron su ponovo tu da spasu svet od Lorda Voldemora....

Izasla je nova knjiga "Harry Potter i Polukrvni Princ" a tirazi su vec rasprodati u skoro svim zemljama sveta(bar onim koje mogu da isfinansiraju prevodjenje i stampanje)....Jeste da je J.K.Rouling ovaj 'serijal' knjiga napravio uzasno bogatom.....a sta vi mislite o svemu tome?

halfblood_cover_308.jpg

Edited by System Of A Down Girl
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pih... sad tje da me hejtuju svi [:D] ali meni je hari "steva" poter skroz ql... a pogotovo bi mi bio ql da sam mladji.

dobio sam prve 4 knjige za neku novu godinu, prochitao ih za 2 dana i krenuo da pozajmljujem gladnoj masi... sad mi je kutji samo prvi ili drugi deo... ostali su otishli u etar.

knjigu 5 mi je pozajmila drugarica (bivsha miss mediterana might i add, da malo ublazhim ochekivani hejt [:o)] ), i nju sam prochitao sa manje zhara zbog toga shto sam je chitao relativno skoro za razliku od prve 4 pa sam i radnju zaboravio :/

sad je valjda izashla knjiga br. 6, kad budem imao pare da odvojim za to mozhda tju kupiti... ako nishta drugo, makar tju opet uzajmiti [:)]

now..... light the flame

Link to comment
Share on other sites

pih... sad tje da me hejtuju svi  [:D]  ali meni je hari "steva" poter skroz ql... a pogotovo bi mi bio ql da sam mladji.

dobio sam prve 4 knjige za neku novu godinu, prochitao ih za 2 dana i krenuo da pozajmljujem gladnoj masi... sad mi je kutji samo prvi ili drugi deo... ostali su otishli u etar.

ke ke ke... u 7. il 8. razredu sam procitao par delova... 1,2 za treci nisam siguran da sam procitao iste dine.. al sam isto procitao za par dana te delove:))

off. topic... sad sam dobio sicilijanca od puza... tako da mi iz hepi [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

hejt uputjen lichno meni bih podneo opushteno... komentare da je to ljudska glupost i da je ona to pokrala stvarno ne mogu da sazhvatjem.

od koga je pokrala i kakve veze ima i da jeste? ne prichamo i piscu vetj o samom delu.

zashto je u pitanju ljudska glupost? napisano je za decu pobogu, i napisano je skroz simpatichno... stvarno ne vidim ni gram gluposti vezano za delo tako da bih voleo da me prosvetish o presvetli tm.

Link to comment
Share on other sites

:/ pa ti u svakom drugom postu hejtujesh nekog zbog toga shto taj neko iznese svoje mishljenje... malo je licimerno trazhiti da se izuzmesh iz obrasca ponashanja koji jako dobro promovishehs na rur-u... mada, verovao ili ne, nisam mislio nishta loshe dok sam pisao to "prosveti me o presvetli tm".

Poenta je bila na tom presvetli, meni je zvučalo drugačije.

Meni je krajnje sme

Link to comment
Share on other sites

Ajd i ja da kazem po koju.

Licno, nije mi padalo na pamet da citam Harija na srpskom. Slucajno mi je do ruku dopalo englesko izdanje i onda sam procitao sve knjige. Primetio sam sledece:

- iz knjige u knjigu literarni stil J.K. se poboljsava

- knjige jesu zanimljive

- knjige se mogu citati sa prosecnim znanjem jezika, a da pri tom pasivno moze da se napreduje

E sad, vec kad su Ivan i Lex spomenuli neke stvari, da se nadovezem:

- prica oko neoriginalnosti je smesna jer po toj logici nista nije originalno, a ako pricamo o kradji onda smo tek u corsokaku jer se veliki Tolkin nakrao svakojakih cudesa

- ovaj zanr se ne moze posmatrati ozbiljno

Za kraj, s obzirom na to kakavo je stivo, ko hoce nek cita ko nece ne mora, mada je dobar hejt uvek dobro dosao.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...