Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Plus, to nije bash kao liga... to je ladder... dakle izazovesh neku ekipu po tvojoj zelji i igrash protiv te ekipe ako ona prihvati izazov... Na kraju mecha se dobijaju poeni u zavisnosti od toga kako je rangirana ekipa protiv koje si igrao i koliki je odnos u poenima izmedju tvoje i protivnichke ekipe... Ovako je za CS, kapiram da je neshto slichno i za w3...

Za sad se na taj ladder ne moze prijaviti jer taj ladder ne postoji, logichno :)

Moguce je registrovati igracha i klan na www.esl-europe.net/scg. Pa ko hoce da uchstvuje moze odma da registruje ekipu, a kad krene takmichenje jednostavno se pridruzi takmichenju i to je to...

Znam pravila za CS, za w3 bash i neznam kako ide pa bi bilo ok da neko i to objasni...

Link to comment
Share on other sites

Za w3 su prilichno prosta, ako idemo po ESL-u. Dakle, igra se 4x 1v1 i 1x 2v2, postoje 5 pochetnih mapa (LT, TM, TR i Maelstrom valjda (nisam siguran), za 2v2 ne znam koja je), poshaljesh svoj tim adminu pola sata pre mecha (ko na kojoj mapi igra), isto uradi i drugi team leader, i to je to. BO3 se igra, looser bira sledecu mapu.

Link to comment
Share on other sites

ladder suxa bolje bi bilo da se zauzmete oko nekog incupa ja sam spreman sve da organizujem samo neka se javi dobrovoljac koji je svestan da moze da odradi checkin, singup i grid za sajt.

ahahaha e ovo ti je najjachi post od svih

ti si spreman da uradish faktichki nishta, dok neko drugi treba da odradi coding koji bi nekome naplatio 200-300eura

extra

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ahahaha e ovo ti je najjachi post od svih

ti si spreman da uradish faktichki nishta, dok neko drugi treba da odradi coding koji bi nekome naplatio 200-300eura

extra

Toliko o tome da ti zelish da uradish neshto za nashu wc3 scenu, za razliku od tebe postoje ljudi koji bi sve sa zadovoljstvom pomogli drugima, a i time se dokazali da umeju da prave siteove.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

,Nov 16 2005, 21:24]Toliko o tome da ti zelish da uradish neshto za nashu wc3 scenu, za razliku od tebe postoje ljudi koji bi sve sa zadovoljstvom pomogli drugima, a i time se dokazali da umeju da prave siteove.

ko je rekao da zelim?

od mene i ovoliko dosta, vishe od 10ak turnira (2wcg-a + eswc), 2 lige (one balkanske, jedna klanska koja je odigrana, i druga koja nazalost nije), puna kapa

php ne znam da radim,ako bih radio asp, morao bih da zasednem nad knjigom za taj grid, a opet, shto bih ja to morao da radim. ESL ladder za clanove cu da kazem da se napravi, i to je to, moja ekipa ce ga igrati,a sad ja da se bahcem neshto oko nedeljnih turnira, i da adminujem, no way jose, dovoljno sam bio zaludan i gubio vreme, sad bi mogao i neko drugi.

a i gde su ti ljudi koje pominjesh, evo od wc3-a ima 3 godine? vecina koji igraju wc3 ili kao prate scenu jedva znaju windows da instaliraju, niko nije nijedan sajt napravio osim nas na junku, tako da sva ta pricha ide u vetar.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mene bas lozi ideja domaceg 'incup'-a...

naravno... mislim da od toga nema nista... i da je to tracenje vremena...

ali valjda smo svi do sad shvatili da je samo straceno vreme bilo zabavno :)

ako vam je samo proizvodjac sourceta problem... evo ja cu biti budala koja ce to da odradi...

Link to comment
Share on other sites

Pa moze i tako neshto, ali nemam checkin i singup, ali ako nadjemo 2 - 3 admina oni bi mogli to da updateuju tako shto ce primati mailove od igracha..., ja sam spreman za to ali nikada se ne zna mozda mi iskrsne neka subota tako da ko josh ima volje da bude admin?, naravno 2 puta razmislite pa se javite.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...