Jump to content

Iskustvo iz AV-a


konfuzni

Recommended Posts

ja svo vreme pokushavam da shvatim shta je smeshno i skapirao sam da jedino mozhe da bude da je to bio neki trash AV raid a da je on bio optimista pa ochekivao neku organizaciju...

shta sam ja sve vidjao u tom AV-u... neki tauren warrior, samo u mightu i sa bjednim arc. riperom :), se zaletje na alijansu na mostu smrti... jedno 15 igracha ga seva plus pola onih strelaca NPC... i ne mogu mu nishta (pa dobro... skoro nishta :) zato shto je imao 2-3 heal bota... jedino shto nije nanosio neki dmg jer je bio stunned skoro stalno :D

Link to comment
Share on other sites

pih, kad se samo setim kolko sam se nervirao kad se zalete 2 paladina u nas i podignu shtit... i svi njih cepaju dok nas ostatak alijanse melje...

pa dobro to shto su svi kolektivno glupi je druga stvar, ja pricham o organizaciji, ne o ljudima koji "skidaju" divine protection :P

Link to comment
Share on other sites

pa dobro to shto su svi kolektivno glupi je druga stvar, ja pricham o organizaciji, ne o ljudima koji "skidaju" divine protection  :P

pa nemoj da rachunash na neku organizaciju vetju u AV-u... ima organizacije chesto, al nemoj da rachunash na nju :D

chak i u partijama gde opajamo alijansu za sat-dvaima tih situacija sa paladinima

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...