Jump to content

Novi SCG klan


Recommended Posts

3-0 je bilo kad sam uzeo UDa,rdm-vs-rdm si ti bio u nekoj prednosti...uostalom jebe mi se da se prozivam,ako ces tek tako da se naljutis zato sto nisam Satana ubacio u klan naljuti se bole ke q**c,reci mi sve sto imas u LANu,ili mozes sa nama za koji dan u igraonu kad se budemo sqpili,pa da norm pricamo.A drugo za Satana nisam rekao da je noob,samo kazem da nam ne treba 5ti UD,uostalom ko ste vi svi da se ja vama pravdam...ne primamo i vozdra.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alo bre Zeroxe ti si mi gotivan lik ok? Ko se bre ljuti? Pa boli i mene kurac za Satana ne radi se o tome choveche u ovoj diskusiji. Pa naravno ako si ti osnivach klana da cesh i da odlucujesh ko ulazi a ko ne, moj post je bio vishe u fazonu "spusti se na zemlju malo na taj nachin shto cesh ljudima koji te wisperuju pruziti shansu vs tebe, voodoo-a ili bilo koga pa kako se pokazu...". I gde se to nalazite i kad?

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

e ljudi nemoj te da pretvarate ovaj topic u chat-diskusiju grinderovog primanja grindere nemoj da ga molis da udjes klan i nemoj da ga osudujes i neke razloge da navodis sve je to irelevantno i mozes da rascistis u rl pito si u klan on je reko nemoze a na moj replay da se nudim za vezbu nisam ni dobio odgovor i razmisljam da li da ostavim tu ponudu :(

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

e ljudi nemoj te da pretvarate ovaj topic u chat-diskusiju grinderovog primanja grindere nemoj da ga molis da udjes klan i nemoj da ga osudujes i neke razloge da navodis sve je to irelevantno i mozes da rascistis u rl pito si u klan on je reko nemoze a na moj replay da se nudim za vezbu nisam ni dobio odgovor i razmisljam da li da ostavim tu ponudu :(

koja nevezusa :)

Link to comment
Share on other sites

@Grinder : ne ljutim se,ali kad sam ja to bio u oblacima?kad bi pruzio sansu svakom ko me pita da udje u klan ne bi stigao vise od 3 laddera dnevno,ne kazem da smo SK ali mnogo pitanja dnevno dobijam,i to ne od dobrih igraca,nego od 20-20 likova...

@Vladica : brate ja bi najradije igrao sa tobom a ne znam koji ti je acc,menjas ih stalno...

@Porky : Zasto neozbiljno?evo vec 2 dana ja i voodoo iz igraone vezbamo,razmenjujemo taktike,igramo AT jer nemamo 2v2 team.etc...Sad ce i web page da bude gotova,igracemo sve moguce lige u koje nas prime...Trudimo se svi.

Link to comment
Share on other sites

@Grinder : ne ljutim se,ali kad sam ja to bio u oblacima?kad bi pruzio sansu svakom ko me pita da udje u klan ne bi stigao vise od 3 laddera dnevno,ne kazem da smo SK ali mnogo pitanja dnevno dobijam,i to ne od dobrih igraca,nego od 20-20 likova...

@Vladica : brate ja bi najradije igrao sa tobom a ne znam koji ti je acc,menjas ih stalno...

@Porky : Zasto neozbiljno?evo vec 2 dana ja i voodoo iz igraone vezbamo,razmenjujemo taktike,igramo AT jer nemamo 2v2 team.etc...Sad ce i web page da bude gotova,igracemo sve moguce lige u koje nas prime...Trudimo se svi.

imas moj msn pa me na istom cimni

btw odakle ideja za ime klana od World Elita ?:)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Fazon je u tome sto ste osnovali klan od ljudi koji nikad nisu bili u vrhu srpske gaming scene.Ko je ikad imao bilo kakav uspeh u nekom turniru od vaseg klana.Razlog sto sam ja pitao da li mogu da udjem je zato sto se klan za koji sam igrao raspaoo 2-3 puta(defektni nemci).Jebe mi se za koji cu klan da igram,vazno je da igram.Kapiras?Ako ne moze ok nije frka,ali moje da pomisljas da si neki uber gosu master...

Osnujte klan ti imbaboy,satan pa onda primajte koga hocete.

Ja sa drustvenim parazitima nemam kontakt nikakav.

Edited by SATAN

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

e ljudi nemoj te da pretvarate ovaj topic u chat-diskusiju grinderovog primanja grindere nemoj da ga molis da udjes klan i nemoj da ga osudujes i neke razloge da navodis sve je to irelevantno i mozes da rascistis u rl pito si u klan on je reko nemoze a na moj replay da se nudim za vezbu nisam ni dobio odgovor i razmisljam da li da ostavim tu ponudu :(

U jebote Vladice iznenadio si me tvoj prvi post bez smajlija. Brate malo si mi sad pao u ochima. Ja ga pito da udjem u klan - jes ti corav ili shta? Ja nikad nisam nekog pitao da udjem u bilo kakav klan. Ko me zna kako igram taj ce i da me zove a ne ja njega. Jel tebi zao sto nisi dobio odgovor?:P

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

@zerox: ok je to shto ti i voodo vezbate 2v2 po ceo dan ali ostatak klana niste josh uvek ni videli

niti se uvezbavali zajedno.

Hocu da kazem kada budete trebali da igrate ligu ili shta vec nece te se sakupiti.

dosta klanova je propalo zbog organizacije zato ovo pricam.

(a mozda se ja varam)

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne znam shto toliko frke oko Zeroxa?! On chak nije ni chief, niti je osnovao klan :) Ako imate neka pitanja hit me (but one at time) [:D]

Svima koji su me wisperovali sam prvo rekao: "Ok. Napravi neki dobar account sa nekim dobrim lvl-om ili sa nekim dobrim statsom i igracemo test game"

Ne zanimaju me one fore kao shto su mi neki prichali: "E brate dobio sam Yurija jednu partiju u Deusu ili dobio sam Gogu 2-1 ili tako neshto..." To jednostavno NE PIJE VODU kod mene.

Nisam primao u klan ni likove koje znam vec duzhe vreme. Znachi ok smo mi kao ortaci ali ako nemash pojma da igrash war ili nisi dovoljno dobar u waru, necesh biti u klanu.

Takodje ono: "E pitaj Ghosta kako igram" ; "E pitaj Peru, Miku, Zhiku..." Jednostavno to me NE ZANIMA...

Znachi bilo kod od vas mozhe da proba test-game (ali samo pod gore navedenim uslovima).

Noni je to uradio i ubacili smo ga u klan. Mada je on i dalje pod testom (dok se ne odluchi sa kojom nacijom ce da igra)...

Takodje nije bitno shto nas ima 4-5 UD-ova. Ako neko jednostavno sabija sa UD-om mozhe slobodno da nam se prikljuchi.

P.S. Stvarno u poslednje vreme nismo mogli da nadjemo vremena. Imamo bash puno posla oko klana itd. Ja cu sada da vidim ove nedelje da izdvojim neko vreme za vas koji bi zheleli da se oprovaju vs nekih nashih igracha. Videcu da budem opet tu sledece nedelje pa mozhemo da se sqpimo i da igramo neki LAN.

Cya...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

aj ne smarajte dechka sa pitanjima mogu ja u klan

svako ko to uchini josh jednom dobice warn i obrisacu mu post.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne znam shto toliko frke oko Zeroxa?! On chak nije ni chief, niti je osnovao klan :) Ako imate neka pitanja hit me (but one at time) [:D]

Zbog ovakih ispada gubis shamana polako.Imas warn 90%.

@Voodoo : Noni jeste jos na probi.I plus bice LANova,ali za drustvo ne za test game :P.Ocigledno si se toliko nalozio na radnicu iz KGBa da ne znas sta pricas :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...