Jump to content

esl.emi


Recommended Posts

HLTV ip ili da nadjem na ircu :DDD gl u svakom slucaju.

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

jbga

gg 4gl

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

jbg 4gl gg guys.

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo moram da priznam da mi je ovo prvi cs mec koji sam pratio posle duzeg vremena tako da nisam bas najupuceniji ali bicu iskren:

BILI STE KONFUZNI MAXIMALNO! kakav bre gg! pa tek poslednjih par minuta ste poceli da ih cepate i tad je jasno bilo da ste mogli mnogo bolje, neam pojma al mislim da je najveci problem sa nasim ekipama - U GLAVI!

ae pozZ.......

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo moram da priznam da mi je ovo prvi cs mec koji sam pratio posle duzeg vremena tako da nisam bas najupuceniji ali bicu iskren:

BILI STE KONFUZNI MAXIMALNO! kakav bre gg! pa tek poslednjih par minuta ste poceli da ih cepate i tad je jasno bilo da ste mogli mnogo bolje, neam pojma al mislim da je najveci problem sa nasim ekipama - U GLAVI!

ae pozZ.......

gresis,nas najveci trenutni problem je sto su nas dobili na BOLJE pucanje...

jednostavno ne igramo sto rezultira losom formom...

Link to comment
Share on other sites

Pa slazem se i ja da su dobili zbog boljeg pucanja (a kako drugacije [:p] ) al 'ocu da kazem da vase pucanje je INACE mnogo bolje, sto ste i pokazali u pojedinim trenucima meca (ti i cini mi se stefan, ste ih vezali i po 3-4 komada, i to opusteno). E sad zasto ceo mec nije isao tako jbg, mozda zbog konfuzije a mozda i to sto kazes -ne igrate cesto (al to mu opet dodje na isto) [8D]

PozZ

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast bugarima! I ako sam ih dosada samo pljuvao sad im ne mogu nista reci. Mi propadamo a oni su sve bolji i bolji! Laca su dobili gloriju... Cak sta vise veceras igraju sa SK.swe cscl... a u grupi su sa Pentagramom,Virtusom,SK,mouz, attax i asylum...

[b)]

Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...