Jump to content

DJ Tiesto


Recommended Posts

Performance, music i sve ostalo je bilo odlicno, ali ozvucenje (kao i sto se svi bune) je bilo lose. Ustvari, mozda nije ozvucenje koliko je objekat los. Anyway, sledeci put stanite na 5 metara od zvucnika :)

Jel' zna neko zasto je sishao sa bine na onih par minuta (ko je bio prisutan znace o cemu pricam :) )?

Edited by Ve
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zakljuchak:Tiesto je jedan ljigavi,ruzni,fensy gay koji nema nimalo ukusa,stila,niti smisla kako za muziku tako za bilo shta drugo,i cija je uslovno recheno "muzika" jedno obichno smor-komercijalno sranje,i ciji su nastupi toliko jadni,da u poredjenju s njim,chak i trocasovno ucenje biologije zvuchi pimamljivo...

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zakljuchak:Tiesto je jedan ljigavi,ruzni,fensy gay koji nema nimalo ukusa,stila,niti smisla kako za muziku tako za bilo shta drugo,i cija je uslovno recheno "muzika" jedno obichno smor-komercijalno sranje,i ciji su nastupi toliko jadni,da u poredjenju s njim,chak i trocasovno ucenje biologije zvuchi pimamljivo...

tebi je smor ..... ali nekom i nije !

mi smo se bas na hard proveli !!! bilo je super

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

@ultras:Slazem se sa tvojom signaturom,ali ne i sa tvojim postom :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zakljuchak:Tiesto je jedan ljigavi,ruzni,fensy gay koji nema nimalo ukusa,stila,niti smisla kako za muziku tako za bilo shta drugo,i cija je uslovno recheno "muzika" jedno obichno smor-komercijalno sranje,i ciji su nastupi toliko jadni,da u poredjenju s njim,chak i trocasovno ucenje biologije zvuchi pimamljivo...

onda idi slusaj grand prodakshn,siti rekords ili sta vec...

Niko te nije terao da ides na tiesta(ako si uopste isao).

Zato STFU!!!

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

hoho sto se nisi javio ?:)

bio sam u prolazu, ortaci zurili, nisu mogli da me cekaju

jebi ga, drugi put :)

A sta vam tacno znaci "prilicno tiho" ? :))

pa nisam morao da se dernjam na uvo da bi me neko razumeo, mogao sam lagano da pricam ;)

Ahaa, znachi vi ste oni ludaci :D

cek bre, kome ti ne odgovaras na poruke? :D

jesi nosio kamkorder?

Cek, cek, pogubio sam se, jel svirao Tiesto, ili je pevala Ceca? :)

tiesto bese, tako mi pise na karti ;)

karta.jpg

sve u svemu je bilo extra...jedina zamerka sto nije pustio silence:)

nije pustio silence, a traffic, koji su ljudi najvise ocekivali, me je prilicno razocarao

em sto ga pustio na samom kraju, em sto je pojacao basove da se melodija skoro nije ni cula

a i nije uradio neki prelaz

ali zato like a waterfall :P

Link to comment
Share on other sites

Zakljuchak:Tiesto je jedan ljigavi,ruzni,fensy gay koji nema nimalo ukusa,stila,niti smisla kako za muziku tako za bilo shta drugo,i cija je uslovno recheno "muzika" jedno obichno smor-komercijalno sranje,i ciji su nastupi toliko jadni,da u poredjenju s njim,chak i trocasovno ucenje biologije zvuchi pimamljivo...

Zakljucak :ti si retard

Edited by BloodStorm
Link to comment
Share on other sites

3 lasera, 3 video bima (koje nisi mogao da gledas osim ako si stao u prvom redu) plus 4 projektora, klasicni svetlosni efekti (koliko se secam). Kada su se palili projektori, lepo se video Windows XP preko cele bine :)

Prilicno oskudno u odnosu na ostale Tiesto In Concert, etc.

Koliko ljudi? Nisam mogao da ocenim, neko drugi mozda zna

Link to comment
Share on other sites

onda idi slusaj grand prodakshn,siti rekords ili sta vec...

Niko te nije terao da ides na tiesta(ako si uopste isao).

Zato STFU!!!

Znachi u zivotu me neko na forumu nije vishe nasmejao nego sad...Kad si ti na osnovu mog posta zakljucio da ja slusham grand ili siti rekords,onda stvarno nemam shta da kazem...Pa bash ti shto slushaju turbo-folkere su mahom i bili na dotichnog DT Tiesta.A vi za promenu ako vec volite elektroniku,onda bar slushajte nestho(i jedino) sto vredi:House(bilo koji) ili D&B(bilo koji samo ne latino,mada ni on nije losh).Ovo ostalo nije za qrac...

Zakljucak :ti si retard

Vidi se da ti je inteligencija jacha strana...

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ve

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...