Jump to content

Glupi komp mnooogo puca....


cageSerbia

Recommended Posts

Znaci komp je krenuo da se povremeno restartuje dok igram WoW i to hard krene da "drlja" nenormalno i puff,restartuje se....

Procitam izjave iz Blizz-a da se takve stvari desavaju zbog starih drajvera za grafiku i tako ja skinem nove instaliram sve redno medjutim isti qrac....

Da skratim pricu:kontam da je 99% prob u 256mb ram-a medjutim zanima me kako je najbolje da podesim virtual mem da bi se komp sto redje restartovao dok ne pazarim dodatni ram?

U samoj igri sam sve detalje smanjio na minimum medjutim nisam bas siguran da je to nesto pomoglo....

Ako mislite da je problem u necenu drugom a ne u memoriji ajde recite plz..

Hvala ppl....

Link to comment
Share on other sites

Memorija ti je problem,moj ortak je imao isti problem i stavio je jos 512 rama i sad kaze da mu super radi...

tako da povecaj memoriju!!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

1.Malo memorije, pa se page file zaglupi i pukne (josh ako imash hdd na 5400rpm onda ajoj)

2.Neispravna memorija! Skini sa net-a Gold Mem i testiraj komp sa njim!

3.Moguce je da je kung-fu napajanje u pitanju ali mala shansa! pre ce biti jedno od ova dva!

Savet: Ostavi page file na default-u!

Kad on sam podeshava velicinu, zna cesto da zaglupi i pukne windows! Microsoft je to! [xx(]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Ty all ppl,isprobacu razne varijante =)

4tarabash:kako se pokrece ovaj gold mem?

Narezesh na CD i u biosu namestish Boot From CD, tj. isto kao Windows instalacija!

Moze i na floppy, al je moj crko odavno pa nisam bash siguran [:D]

@Imm: Tako sam i ja pre krljao page file na 2Gb, pa sam vratio na defaulf i mnogo bolje radi! Tako savetuju Microsoft "strucnjaci", a izgleda da tako i jeste! [:p]

Mali savet u vezi page file-a. Ako imash 2 fizicka HDD-a premesti page file na drugi HDD! Znaci umesto onog na kom je sistem, stavi ga na drugi, pod uslovom da imash barem 2-3Gb slobodno na njemu!

Poz

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mozda imas isti slucaj kao i ja , (cini mi se da smo pricali u toku igre) ....meni se komp stalno restartovao izludeo sam totalis , imam 1gb rama i prvo sto sam pomislio je da je u pitanju windows ...i reinstaliram ga i ono ponovo...resim da testiram memoriju posto mi je prijatelj rekao da je imao iste simptome i da je njemu memorija bila u pitanju...Skinem sa interneta mali programcic za test memorije NAGLASAVAM MORA IZ DOS-a OBAVEZNO...i brate kad je ono krenulo da izbacuje EROR-e tj bad sektore ono nije bilo normalno...elem posto sam imao garan. zamenim memoriju i sada komp sljaka bez problema...wow guta ram inace nebi ni primetio sa ostalim pilićarskim igricama...zato PROVERI RAM

Link to comment
Share on other sites

ako si laik bash pravi , otvorish bios i samo stavi default i to je to ... ima da ti radi cakum pakum garantujem 83 %

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

bolje da si mu rekao 500 i kusur gpa, pristupachnije je [:D]

elem, verovatno ti je ram oshtecen + ga ima svega 256 = [:D]

pazari shto pre josh, jer kada krene da se igra mc i ostala mesta sa malo vecim brojem ljudi, komp ce ti se restartovati i da ti je taj ram od 256 od zlata :)

Link to comment
Share on other sites

control panel -> System -> Advanced -> Perfomance -> Settings -> Advanced -> Virtual memory -> change

edit : pretece me [:p]

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Jebena jugodata i njeni "buvljak" delovi....

Nista,znaci moracu i memoriju da "pozajmim" iz firme,lol....

off:prvo je otisao dvd chitac,pa 2 modema a sada i ram i sve to,naravno,posto je istekla garancija...

Ty ppl.....

Kad si sve to promenio, verovatno imash neko kung-fu napajanje!

Menjaj to dok ti je josh neshto citavo!

BTW, sledeci umire hard disk!

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...