Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad sam ustao ,sam komiran , toliko mi se spava da ne znam ni kako pogadjam ova slovta...

evo trebao bih da sad idem napolje ali ne bih rekao da cu biti u stanju da tako nesto uradim,eno krevet me opet zove u svoj zagrljaj

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Stigoh kutji, ceo dan sam se nesto muv'o po gradu ... Bio na finim profiterolama, pa onda pokupio Path of Neo da vidim kakva je igra (kazhu da ne valja) pa onda posle na jos jednom sastanku, pa kod babe na vecheri, i sad stigoh kutji, malo da bacim pogled na ligu sampiona, napravim neki spisak i tako. Sa'cu da spravim Green tip Mao Feng, malo da se opustim :)

Link to comment
Share on other sites

tako sam jebeno predrkano mocan baja... bojim se sam sebe..

pismo devojci je bilo apsolutni uspeh.. i ponovo smo zajedno [:)]

sad samo sotaje faktor razdaljine, ali i to se da prevazici [:p]

ne bih da ti rushim sneshka, al' mozhda je devojka jednostavno ochajna, pa ono kao, daj shta dash? :)

Link to comment
Share on other sites

wow, an actual house! i was expecting a cave with skulls and shit...

igrao bilijar, jeo mocart kugle, sad da overim forum.. mnogo se nakupilo, i darijan je opet pravio sranja, a disciplinovati njega (bez da ga odmah banuješ) je kao menjati bebi pelene..

jedva čekam kunt, sutra je dan za teretanu što me raduje..

Bazen.

jel bilo lepo?

Link to comment
Share on other sites

Odgledao 24ku, vishe o tome u 24ka topicu, sada planiram da bacim kakve vesti, pa idem i ja na spavanje. Ne zaboravite inache da posetite Etnografski muzej ako nadjete vremena, "davna moda" je tema, fino su sve odradili, a mozhete da dobijete i fotku sa likom iz davno proslih vekova :)

Link to comment
Share on other sites

@ Sa1Nt

ah blow me :)

inace.. ostao sam bez kljove... imam preveliku ranu, koja, doduse, vise ne krvari.. ali je ipak tu..

the void :P

sad eto.. cekam petak. pa pravac Bg... da vidim devojku.. pa subotu da se nadjem sa nekim kretenima od metala.. i tako.. nikad dosadno [:D]

+ sto u 4vrtak moram da sam u 10 u vojnom odseq... kontam da od petka pocinjem da "sluzim" :P

[roflmao]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

sinotj bio na 'certu destructiona i candlemassa (zbog kog sam i ishao na 'cert btw).. lego' sam u 4 izjutra i ustao u 8h.. ne znam sho', sav sam sjeban (standardno) i tako.. zelim novi zivot, da pokusham da ga ne unishtim.

ne mogu da izbacim neke misli iz glave, kako vi to radite? kada netjete da razmisljate o nechemu a to neshto je uvek prisutno u glavi i mislima. ubitju see.. (aj, ne morate da pravite zuraju, enviej posetjivatju rur iz raja votever, bar imaju adsl koj valja - nadam se.. [:D])

Link to comment
Share on other sites

hmmm

Lepo je napisao covek pri normalnoj upotrebi :>

btw, oko habanja, pricao sam pre nekog vremena sa tvorcima, kao napravili su neku naprednu verziju koja se kao manje haba i jos je nesto dodatno promenjena, dza bu. Al' pojma nemam, nisam je isprobao.

Ustadoh, kad ono nema vode, pa sam se malo smorio ... sad planiram da odem do babe na doruchak i higijenu :} Pa onda do grada, da nesto zavrsavam, i tako.

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da izbacim neke misli iz glave, kako vi to radite? kada netjete da razmisljate o nechemu a to neshto je uvek prisutno u glavi i mislima.

Nacirkaj se malo i upali WoW :) sta te bilo kita uvek pomaze :)

Dakle nocas nista nisam spavao ne znam koji mi je kurac dakle ono sada se raspadam koliko sam umoran a dan je tek poceo....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...