Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Caletu rdjendan pa je keva pravila svasta za klopu, odoh sad do njih da se nazderem ko svinja. Moja je teorija da se treba pripremiti za predstojecu sezonu slava. Kada dodjete kod nekog treba se nazderavati i pokazati spremnost da se ugodi domacici koja se toliko namucila. Da bi covek bio spreman za takve podvige neophodni su treninzi koji povecavaju zapreminu zeludca.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je mnogo lepshe kada trosim svoje pare, jer em sto dolazim do nekih materijalnih dobara em imash osecaj moci, sposobnosti da svojim radom steknesh taj kesh koji si spiskao a da to nije tudja milostinja, sto je slucaj kada trosis tudje pare.

Tako je mozda prvih nekoliko godina, a onda shvatish da ne bi imao nikakvih problema troshiti tudje pare [:D]

Ustao, doruchkovao, gledao nove serije BBC The Truth About Killer Dinosaurs, ruchao, sad ce malo da se igra NFS:MW.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ustao, bio da se nadjem sa nekim likom da razmenimo neku muziku.. sad 'ladovina.. treba da updateujem katalog [:D]

sinoc sam konacno sredio jebene *.chm fajlove... bio mi prso win nesto.. al oplodih mu majku, i to neinvazivnom metodom [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Tako je mozda prvih nekoliko godina, a onda shvatish da ne bi imao nikakvih problema troshiti tudje pare [:D]

Ustao, doruchkovao, gledao nove serije BBC The Truth About Killer Dinosaurs, ruchao, sad ce malo da se igra NFS:MW.

mene taj osecaj drzi vec sest godina, tako da ne znam da li ce me ikada pustiti.

Skinuo sam patch za civ4 i izgleda da mi nista nije promenio. mada mozda je problem sto sam sinoc igrao samo sa save-om a nisam poceo od pocetka.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

probudio se cetvrti dan za redom bolestan, a josh moram da uchim, pakao :(

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da mi je neko pricao pre 6 mesci da cu da izadjem u bioskop sa devojcicom umesto da ostanem kuci da preinstaliram Linux smejao bih mu se u facu. Ali eto i to se desilo, dakle trebao je veceras da mi odje ortak da instaliramo gentoo napokon, ali me zvala ova i ono......

Stidim se... [|)]

Link to comment
Share on other sites

Uchi uchi pitace te!

budalo mrtva.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...