Jump to content

UD vs NE Pomoc!!!!


Recommended Posts

Pa niko nije rekao da je (smrdljivi) elven imba..nego samo pitam za strategijski savet...nista drugo....bilo je tu i pametnih saveta...ali ljudi kakvi crni zmajevi..pa treba 20 min u igri do njih...ja pitam kako igrati protiv tolike mase kao UD koji je odgovor ...jer znam da ga ima....nisam ni u jednom momentu rekao buuuuuuuuh Ne je imba....samo ja ne umem da nadjem odgovor.... pa pitam druge ako su imali iskustva...izvinjavam se za 8 postova...nija moja krivica...da li je bolje na masu archer+dott igarti josh vecom massom ghoulova..jel gargolji samo nestanu...to je moje pitanje?

  Inace 90%elfova uvek prave bears i dryads i nikad nema toliko mase arcera..shto mi je i problem verovali ili ne......E pa samo me zanima contra za strategiju DH+panda +grozna masa Arcer+dott!!!!!!

Ja ti preporucujem

Impale lvl1

Nova lvl2

Ghoulovi with frenzy ce pojesti to

Josh samo da imash 2 skrola healinga , jednu u DK , jednu u CL-u , i to je to ghoulovi ce to pregaziti , josh impale + nova GG

Link to comment
Share on other sites

tek sa Findovima se ne provedm dobro ako probam.

Evo ovako moja strategija.Pod 1 moras da uvezbas Build order sa bubama.Znaci moras.Pod 2 ja recimo idem protiv elfa na Dark rangerku.Zasto ima wispove?Idem kripujem ui nabudzim je vrlo lako.Budzim silence i izvlacim dk.Posle toga odma upgrade u black citadel i dva sloter housa:).Iz njih izlaze destrojeri a sa bubama obavezno burrow i web.Silen mora non stop da je na pandi.Takodje izvlacim 2 upgrade atacka za bube i destro jer onda bube jedu malui decu.Ali najbitniji je mikro u sve tome...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako moja strategija.Pod 1 moras da uvezbas Build order sa bubama.Znaci moras.Pod 2 ja recimo idem protiv elfa na Dark rangerku.Zasto ima wispove?Idem kripujem ui nabudzim je vrlo lako.Budzim silence i izvlacim dk.Posle toga odma upgrade u black citadel i dva sloter housa:).Iz njih izlaze destrojeri a sa bubama obavezno burrow i web.Silen mora non stop da je na pandi.Takodje izvlacim 2 upgrade atacka za bube i destro jer onda bube jedu malui decu.Ali najbitniji je mikro u sve tome...

prvo,dr+dk je jadna kombinacija,kog ti to elfa dobijes sa masom destroyera?

drugo, kaze se jede zivu decu

~~

Link to comment
Share on other sites

Kakve sve gluposti necu videti ovde,josh ovaj mile zasto napadate elfa??Lol,pa u tome je cela poenta,sjebati mu ekonomiju i ne dati mu da izvuce one njegove smrdljive medvede(jak sam pa sta).To je ono sto ja vec pricam ihhaha,ali me niko neslusha,elfa boli kurac za tajming,on igra svoju igru i pravi i bije se,ili dok ne izvadi ono sto mu treba...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

E probaj ovako: napravi tacno 2 nekrosa i 3-4 banshize oni su dobri protiv archera veruj mi poshto cesh imati najmanje 7,8 kostura a archerke i dott ce imati miss na sebi pa se samo nadaj da ce da te mashe chesto  [:D]  [:D]  [:D]

Mozda ce archerke imati miss, ali nece i wisp koji ce to sve da dispeluje iz 1 udarca, a da nepricamo o feary dragonu.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

findovi mogu vs svega sto elf pravi,pogotovo ako pravi ta mala govna imash licha sa novom,nagu sa forgom,i imash destroyera koji ce dispelovati cyclon ili fary fire....,a find>driada

Ako ti tako kazes, verujem, brate, iako u praksi meni to ide nekako mnogo drukcije (citaj: teze i zajebanije), narocito ta fora

find>driada

jeste jaci 1v1, ali gine mnogo lako, da ne pricamo sta mu se desava ako probas da bezis, a drida ga dohvati- gargojl bar moze da se skloni preko drveta, pa cu se ja ipak drzati njih vs elfa:-)

Nego nikom ocigledno ne smeta cinjenica da je gargojl ZAISTA PRETERANO SKUP za jedinicu od 410 hp-a sa budjavim unarmored-om? Ja imam takav neki osecaj, narocito kada vidim driadu, cije se sposobnosti i koristi mogu do sutra nabrajati, a smesno je jeftina...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ako ti tako kazes, verujem, brate, iako u praksi meni to ide nekako mnogo drukcije (citaj: teze i zajebanije), narocito ta fora

findovi rade odlicno vs elfa, ali je sa njima teze igrati, savrseni su za hit&run, jedu unarmor, vise nego dobri za focus i nuke, ali sa njima NEMA ferke, znaci hit&run non stop, to pogotovo radi vs elfa koji ce vs njih uglavnom uvek morati da vadi mece jer nesme da bezi po mapi, nego mora da prima batine i ulazi u bube, po meni praviti mass arch, talon (+driad) vs toga je cist promasaj, jer destrojeri puni mane, 3 heroja (lich sa orbom), ce to sve poklati, jbg sto u praksi i nije bas tako je npr na lt elf odradi mass exp i sabija te na masu :)

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

driada ne moze da ubije finda,ali ne moze,jer mu ne pravi demage,pravi mu reduce,a find njoj extra + imash burrow i coil...

naravno da mi je to poznato, problem je kad fienda bije i driada i ima faerie fire i jos ga bije 2-3 puta vise archerica nego sto je fiendova-slazem se da je moguce igrati, ali su ipak gargovi bolje resenje,u tome se, pretpostavljam, slazemo

Cudno kako se ljudi zale na UD-ov t3, a prot elfa taj majti t3 ne vredi ni qrcu :-)

zna svako ko je nekad makar i iz sale (ili ozbiljno, u neznanju:-) pobao da vodi abominaciju na elfa :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li znate da kad acolyte udari arcera..pravi vise damagea nego fiend kada je pogodi...to je neverovatno...ali istinito....tako da findovi na masu arcera i dott-ova....i dryada..tesko shta mogu....

Ne znam jel ste videli neke taktike Ud-a protiv mass dryada....a to je mass abominacija + meat wagon....i ladno radi....(npr WE.Sweet igra ponekad tako u zadnje vreme)....ali protiv onih massa ...ne znam shta raditi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

hmm... iskuliraj freemane lepo je reko juri, 3 hero dk/lk/cl + orb lich + destrojeri koji jedu spellove + 2 slow towera u bazi + kosturi = gg elf toliko.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

wmahahahahah samo toliko ?;p

tebi kome kasni upgrade posle 20 finda... mozda i jeste puno....

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...