Jump to content

Recommended Posts

Imash pomoc na LINK

Mogao bi i ti malo da procitas sta tu pise , jer smo vetj 100 puta ponovili da ako nemas sta pametno da kazes , onda nemoj nista reci , a ovo sto si ti napisao je sve sem pametno.Sad si ispao faca brate , ti si kralj kako si ga zajebo...

@DontFear:

Evo ti par pobeda Orc-a vs Huma pa DL-uj i vidi sta rade...

http://www.wcreplays.com/replays.php?get=7408&R=2

http://www.wcreplays.com/replays.php?get=7405&R=2

http://www.wcreplays.com/replays.php?get=7404&R=2

Link to comment
Share on other sites

Vidi ga Goga tamo pocasni Moderator...

Ima ljudi kojima treba pomoc, da li si ti od kad si uvatio misa znao da igras WC3...?

Treba ljudima pomoci ffs, uvek cu biti tu da pomognem, a ti ako mislis da si 'uber-master-gosu', nemoj da ulazis u ovakve topike i vredjas druge...

J [^] ednostavno nije u redu... [xx(]

Da ali ja npr. kada sam igrao war3,to jest poceo da igram,nikada nisam otvarao ovako glupave topice,vec sam se sam trudio i gledao gomilu repova i ucio iz njih.

Mislim da ovakvi topici jednostavno nemaju poentu i totalno su glupi...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Free, neko moze sam da nauci, a nekome treba pomoc... Nisam li u pravu?

Nisu svi Rista, Vlad, Shakry, Duke, Fata, Yuri, ti i sl(Izvinjavam se ali me mrzi sve da nabrajam, nemojte da se uvredite), nekome treba da se pomogne da mu se ukaze put, slazem se da su tupavi topici, ali i njih mora biti da bi 4um bio kompletan...

Jos jednom ponavljam ako je nekome prva misao, kada vidi 'ovakav' topic, "Jaoooo o5 deca smaraju, n00bine smarachke", zaobidjite i ne prosipajte h8 bzvz... :)

Simple as that...

EDIT:

Jos nesto, gore-navedeni su pocili da pikaju WC3 daaaaaaavno, zar ne...

Zato tada svi ste bili 'nabsi' i svako nov ko se prikljucio bilo je koliko-toliko ok, a sad stvarno igra WC3 ko stigne...

Pre je to bila izabrana ekipa, ko moze da igra WC3 na B.Net-u bio je kralj u ono vreme, ali se sad vreme totalno promenilo, tako da se mora pokazati bar malo tolerancije...

Daj ne seri keve ti :),sta bi sa tobom nesrecnice nema te ;)

OnTopic : Vecina humana ide mass castera sa AM+BM.Protiv tog aprobaj blade kao prvi heroj,windwalk i hero focus,ksanije dodas SH sa hexom i samo saljes gruntove i BM SH na Archa,za to vreme gradis wyverne i zabodes mu sve sorceresse.Ako ide na rifle idi Grunt,Raider,Cata i Kodo,ali pazi da focusiras lepo jedinice,znaci gruntove na riflemane,raiderima ensnare na sorc,catapultima na sorc i priest,i kodo da stoji iza za auru,pa ako sitgnes pojedi mu nekog brakera ili tako nesto...

~~

Link to comment
Share on other sites

Zeroxe kralju [:D]

I play undead,and every time I play miror,I play russians who goes for CL+DK+Fiends+Frosts.Every game I have expo,and they dont,I have 12 ghouls 12 gargs 2,3 destro 1,2,3 abos 3 heros.I focus right units,have 3 scrolls,and theu ALWAYS win.How THE FUCK I can stop this?My nerves are gone after every similar game...

by SioraSCG @ SK-forums [:)]

Pa napishi ovde, nije sramota...pa da te svi uputimo da gledash repove [:p].

Link to comment
Share on other sites

Da , opet ja :( ...Imam problem kad HU idu na riflmene i vraceve pa me interesuje ako neko zna sta treba praviti...Ja pravim 6-7 gruntova , 3-4 spirit walkera , nekoliko raidera , par katapulta i heroji:BM i TC.Da li je ovo dobro

?

ako human vec forsira puske, nece on imati puno pristova pa ti kate nisu vazne, po meni je bolje da koristis shamane, purge vode, ls, (purge ti je primaran), mana kod tc i mass wave

ako vec volis rajdere igraj agresivnije middle game, a ako se oduzi partija trebace ti dispel anyway, grunt shaman vs puske prist je po meni najbalans i najbolje partije

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

Da , opet ja :( ...Imam problem kad HU idu na riflmene i vraceve pa me interesuje ako neko zna sta treba praviti...Ja pravim 6-7 gruntova , 3-4 spirit walkera , nekoliko raidera , par katapulta i heroji:BM i TC.Da li je ovo dobro

?

Ima razlike kada neko pita kako dobiti humana sa orcom, sto racunam da nekome neiskusnom stvarno moze biti problem, ali, care, ti nisi znao sta raditi protiv humana, a to je ipak bilo za hate...

Sto se same taktike tice, sta znam, sve gore nevedeno moze da upali, mada racunam da ni iznenenadjenje vivernima moze da upali-smaraj ga sa par viverna u bazi, posto nema nacina da se odbrani od toga, smaraj ga na pocetku sa Blade-om, a creepuj sa gruntovima istovremeno-treba da upali...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Da , opet ja :( ...Imam problem kad HU idu na riflmene i vraceve pa me interesuje ako neko zna sta treba praviti...Ja pravim 6-7 gruntova , 3-4 spirit walkera , nekoliko raidera , par katapulta i heroji:BM i TC.Da li je ovo dobro

?

e ovako dobre jedinice pravis mada mozes nekad i da probas drugi start fs tc grunt shaman samo i chain wave ubijaju rifle bm se ide posto ovaj ide na breker a na njima nemoze wave chain ali to ti je mechaup izbalansiran 100% ko je bolji dobija to je bas ono skill match up :) znaci samo ga vezbaj i ici ce ti sve bolje i bolje

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

e ovako dobre jedinice pravis mada mozes nekad i da probas drugi start fs tc grunt shaman samo i chain wave ubijaju rifle bm se ide posto ovaj ide na breker a na njima nemoze wave chain ali to ti je mechaup izbalansiran 100% ko je bolji dobija to je bas ono skill match up :) znaci samo ga vezbaj i ici ce ti sve bolje i bolje

da ici ce ti bolje ko i vladici :), poslednju partiju sta si ubio franseu?nista? :DD

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Zeroxe kralju [:D]

I play undead,and every time I play miror,I play russians who goes for CL+DK+Fiends+Frosts.Every game I have expo,and they dont,I have 12 ghouls 12 gargs 2,3 destro 1,2,3 abos 3 heros.I focus right units,have 3 scrolls,and theu ALWAYS win.How THE FUCK I can stop this?My nerves are gone after every similar game...

by SioraSCG @ SK-forums [:)]

Pa napishi ovde, nije sramota...pa da te svi uputimo da gledash repove [:p].

Morao si da vidis? :)

Koje crne repove kad niko ne ide CL od prosecnih igraca pa na vise...

ahahahhahahahahhahah pwned..

tip: pokusaj da napravis expansion nekad ako ne mozes vec ovako direktno da ga presujes

Imao sam expo,ali je opet dobio,nijedan lik koji ide cl nema gram skilla i to mogu da potpisem,ja sam isao vs orca na WCGu svaku i ni 1 nisam izgubio...Imao sam exp,imao sam jedinice da ga counterujem imao sam 3 heroja 4-3-2 ,2 scrolla,ali opet dobio lvl 6 cl i pustio one komarce i gg

~~

Link to comment
Share on other sites

haha zeroxe provaljen si :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Morao si da vidis? :)

Koje crne repove kad niko ne ide CL od prosecnih igraca pa na vise...

Imao sam expo,ali je opet dobio,nijedan lik koji ide cl nema gram skilla i to mogu da potpisem,ja sam isao vs orca na WCGu svaku i ni 1 nisam izgubio...Imao sam exp,imao sam jedinice da ga counterujem imao sam 3 heroja 4-3-2 ,2 scrolla,ali opet dobio lvl 6 cl i pustio one komarce i gg

Aha [:D].

Nego, choveche, idi gledaj repove malo. [:D][:p]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...