Jump to content

Beograd 2010


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zgrade su ekstra , a to dal cemo imati leba da jedemo do tad je druga prica .-.-

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

E da stvarno, Zeleni Venac ... i to na nekim slikama skroz kul izgleda, bas me zanima kako ce ispasti kada bude zavrsheno.

Inache, kada vec pricamo o zgradama, moram da pohvalim kako su sredili Ministarstvo finansija (mislim da je to) na cosku Kneza Milosa i Admirala Geprata. Sad ce neko reci - "Pa da, mozhe dinkic sebi da sredjuje zgradu" ;) i mozda je u pravu, ali najosnovniji primer kako sa novom fasadom i serijom reflektora mozes da nacinis zgradu fantasticnom. Jos su krenuli da sredjuju i onaj parkic sa klupama ispred (da, na kraju Oktobra ;)), sade neko drvece, deluje da ce na prolece biti kul.

Link to comment
Share on other sites

E da stvarno, Zeleni Venac ... i to na nekim slikama skroz kul izgleda, bas me zanima kako ce ispasti kada bude zavrsheno.

Inache, kada vec pricamo o zgradama, moram da pohvalim kako su sredili Ministarstvo finansija (mislim da je to) na cosku Kneza Milosa i Admirala Geprata. Sad ce neko reci - "Pa da, mozhe dinkic sebi da sredjuje zgradu" ;) i mozda je u pravu, ali najosnovniji primer kako sa novom fasadom i serijom reflektora mozes da nacinis zgradu fantasticnom. Jos su krenuli da sredjuju i onaj parkic sa klupama ispred (da, na kraju Oktobra ;)), sade neko drvece, deluje da ce na prolece biti kul.

DSCN4170_2.jpg

Ako mislis da je to to, onda da slazem se. Trebalo bi i skupstinu da srede malo.

Link to comment
Share on other sites

znachi,

pretnje shinama i analnim silovanjem su ql,

a nevino i dobronamerno ukazivanje na znachaj lichne higijene je ban materijal.

shta ti je pravda...

inache, ochajne su ove zgrade. mada kapiram da energoprojekt nishta nikada netje dostitji po ruzhnotji.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

znachi,

pretnje shinama i analnim silovanjem su ql,

a nevino i dobronamerno ukazivanje na znachaj lichne higijene je ban materijal.

shta ti je pravda...

inache, ochajne su ove zgrade. mada kapiram da energoprojekt nishta nikada netje dostitji po ruzhnotji.

Знам брате и ја сам сад наварен, и замишљам шус плехове са аберцигованим блајзнама које пролећу изнад кафића цветова у џунгли вискозности.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

znachi,

pretnje shinama i analnim silovanjem su ql,

a nevino i dobronamerno ukazivanje na znachaj lichne higijene je ban materijal.

shta ti je pravda...

inache, ochajne su ove zgrade. mada kapiram da energoprojekt nishta nikada netje dostitji po ruzhnotji.

LOL

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...