Jump to content

World of Warcraft: Burning Crusade


coll

Recommended Posts

TT niko ne provaljuje bug u filmu :)

eee nabs pa to lvlovanje je najbolji deo igre . A ovo isto se zale kao mc ce postati smor ovo ono niko nece ici u mc itd , pa sta ko da nije smorio vec , skoro na svakom serveru neko farma mc . Pa sta , mark my words wi cete prvi da govorite kada budete ishli po novim instancama za 40 + ljudi lvl 70 na letecim mountima kako je mc bio sranje , kao sto su sada i maraudon brd i tako dalje . A sto se opreme tiche cim padne neki imba item tima 50 str 90 dps + 3 na critikal etc etc etc and looks fucking cool ima da zaboravite svoje spinal reapere i ostala sranje a srce ce da vam zaigra kao malome detetu ... tt kako ste neiskusni pa ko zna ako ne blizard da navuche coveka ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

upropastise pola igre sad da ne pominjem sto kad to izadje niko nece ni hteti vise molten da radi ...

Pa ja vec sad ne zelim da igram MC, muka mi je od MC-a. Jedino zasto idemo tamo je da skupljamo lava/fiery core i oblacimo nove likove...

WTB expansion gifgifgif woot

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

A sta ce biti sa magijama,oce li da ubacuju nove posle 60-og ili se vec postojece nadogradjuju 5,6,7,8 rankovima?--e i ne valja sto su stavili Bloodelfove u hordu---zar fakcije nisu lepo podeljene----Horda(zivotinje,necivilizovana cudovista) i Alijansa(ljudi,vilenjaci,patuljci..),al aj sad barem ce neki casteri lepo da izgledaju,za razliku od koschatih undedova i duguljastih trollova :::D [8D]

Link to comment
Share on other sites

Ja sam licno na SM zavrsio karijeru, tako da se nadam da ce mi vreme dozvoliti da nabacim lvl 60 shaman na Haumu dok ovo neizadje :) blood elfovi su sugavi ... jedina resa koje mogu da igram su Taureni i Trollovi ... sve ostalo pshhh ... mozda bi probao Gnome warriora iz zajebancije ali to je daleka buducnost :p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Jbg proces proizvodje kaktkav izbacuje i shkart , ali takvi sluchajevi su manji od 5 % hvala blood elfu :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Znachi ovaj exp-set ima da rula,ali mi jednostavno nikako ne ulazi u glavu kog li im je djavola trebalo da Blood-Elfove stave na strani horde?????Mislim wtf???Bash me interesuje koju ce pozadinsku prichu da smisle da bi to objasnili....A josh ako ubace pande,onda su starno otishli u out.

A po meni je bilo logichno reshenje:Aliansa-Blood-Elfovi,Horda-Nage.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Znachi ovaj exp-set ima da rula,ali mi jednostavno nikako ne ulazi u glavu kog li im je djavola trebalo da Blood-Elfove stave na strani horde?????Mislim wtf???Bash me interesuje koju ce pozadinsku prichu da smisle da bi to objasnili....A josh ako ubace pande,onda su starno otishli u out.

A po meni je bilo logichno reshenje:Aliansa-Blood-Elfovi,Horda-Nage.

That's my MAN

Link to comment
Share on other sites

Gondar imba :)

A sto se tiche blood elfova , ne brinite stvoricese uslovi da budu horda . Ako neko zna da sredi i napravi super prichu to je onda bliz ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Blood elfovi , nage , drenai a cetvrtu rasu nije problem smisliti ... i ako mene pitate to bi bilo bolje ... i najrealnije , ali jbg :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...