Jump to content

vas najsmesniji raid/party


SRBIJA

Recommended Posts

Moj je bio juce u DM-u tribute isla je ekipa prist, druid, ja hunter, lock, warrior, i paladin oki sve lepo pocelo ubili prvu grupi dobili kljuc za goblina i krenuli levim putem koj je mnoooogo puta sporiji i tezi tu je bilo 5-6 wipe-va i ajde nekako dodosmo da zamke i ajde sve to ide nekako kad dodjemo do vrata gde nam trena kljuc ili rouge a to nemamo [:D] onda je warrior isao u if po one engeener bombe za vrata i tako smo se smarali 30 min [:p] i na kraju ubismo kralja ja dobio trinket, prsten i onaj mac .e naj smesniji deo je bio sto nam je lik sa kljucem otisao i ono goblinova blago nismo uzeli a dm smo radili oko 3 sata [:o)]

Link to comment
Share on other sites

Najsmesnije je sto sam dm radio oko 50 puta i nijednom nije ispao chest...

I radi se za manje od sat vremena...

cek kako bre zar vam nikada nije pao onaj kljuc ? pa valjda on pada on onih pa pocetku kada isdjes dole gde je biblioteka ali ako njih ubijes isto ti je kao da si ubio jednog imenovanog guarda tako da te mora rouge da pokrade za kljuc

bar sam ja tako cuo

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, druidu pogani, izbegavao sam da idem u dm s hanterom, upravo zbog ovog itema ;) Imao sam skoro sve sem chesta...Brate jel znas sta radi finkle lava drager sa %crit opremom, ili nedajboze spinal ;)

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Chekaj,Chekaj kako to item LVL 63???? Kako se to dobija :D ? ili je to samo neka jachina itema za AH ????

pise lvl required nekog plavog ili epic item je recimo 60, a item lvl je 65, to znaci da bi na lvl 65 imao takav item sa slicnim statsovima, ali bi onda bio beli ili zelen

to jest, ako ne razumete:

Ti na lvl 60 imas neki zeleni item, a da ga ima neki lvl 50 on bi bio epic.

Edited by neeboja
Link to comment
Share on other sites

jedan od najsmesnijih je bio UC raid @ silvermoon. nas 37-40(nisam siguran)

1. sastanak ispred UCa.

WoWScrnShot_111305_130724.th.jpg

2. Ulazak u UC

WoWScrnShot_111305_131000.th.jpg

3.Izlazak iz UCa, zbog 5 DHKova za 45 sekundi. massive heartstone

WoWScrnShot_111305_131141.th.jpg

moglo je to mnogo bolje [V] ali jbg, to je ordinary neorganizovana lvl 40+ random stoka iz IFa koju ne mozes kontrolisati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...