Jump to content

Hunter Item!


WoLf4LiFe

Recommended Posts

ma ok za te leather/mail iteme koje niko nije hteo pa su verovatno napravili foru i davali hunterima... Jer mi disenchantujemo skoro sve to...

Al za spinal i jos neke stvari neverujeeeeeeeeem ;)))))))) pa koji je to guild dao hanteru da rolla....mozda su svi ninje :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

1 - ovo je fake/namerno radjeno radi zajebancije

2 - sta osoba x radi sa svojim dkp poenima je that persons business alone

3 - svaka klasa koja se dosta igra ima dosta retarda u svojim redovima

4 - i pored retarda, za "hunter item" situaciju najvishe je kriv sam blizzard koji realno nije napravio 5-6 melee oruzja u igri koja su BASH za huntere nego imamo stanje koje imamo sa "upadanjem na teren" drugim klasama...

Link to comment
Share on other sites

1 - ovo je fake/namerno radjeno radi zajebancije

2 - sta osoba x radi sa svojim dkp poenima je that persons business alone

3 - svaka klasa koja se dosta igra ima dosta retarda u svojim redovima

4 - i pored retarda, za "hunter item" situaciju najvishe je kriv sam blizzard koji realno nije napravio 5-6 melee oruzja u igri koja su BASH za huntere nego imamo stanje koje imamo sa "upadanjem na teren" drugim klasama...

E mojne sad pravdas hantere, najlakse je uvek svu krivicu svaliti na blizzard [;)]

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Zamislite jednog dana dodje lepushkasti hunter u Ah i u ah se prodaje jedan jadni i bedni pala i niko nece da ga kupi ali zato samo dragi nam hunter wiche HUNTER ITEM i uzima palu i vodi ga kao peta ... pala plache ...

vidite ima to i dobru stranu ...

whatever

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

1 - ovo je fake/namerno radjeno radi zajebancije

2 - sta osoba x radi sa svojim dkp poenima je that persons business alone

1 - da, delimicno

2- NE NE NE I NE ! Ja ne mogu da zamislim koji ce normalan guild master/raid leader ili ko god dozvoliti hanteru da rola na spinal!?! Aman nasi hanteri su u minusu ~200 dkpa i vise... Nemoze se rolati na sve u normalnom guildu, to su class speciffic itemi, pa da neki hanter rolla na tako nesto odma bi ga gkickovali kod mene...

Meni je jedino realno objasnjenje da je taj hunter ninja-ovao spinnal, jer stvarno mi ne ide u glavu kako moze da skupi poene da rola tako nesto pored onolikog ratea za hunter drop...

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

ehm pogledajte malo bolje slichice :P

isti lik je na vishe od pola screenova a nema ni jedan na kome on ima iste iteme tako da je ovo 99.9% fake ;p

ili su slike iz bete, mada ne mogu sve da budu zbog ZG itema, ali opet i to dolazi u obzir

Edited by SoulstormM
Link to comment
Share on other sites

kako je neko u minusu za dkp? brate ako mu se "da" GS deo kada nema dovoljno dkpa za njega onda on nema pravo da rola ni na shta, a ako netje da ide u minus nek ga ili da nekom shamnu za isti dkp iznos ili gild enchanter nek disuje, ali ako on NEMA dkpova vishe onda nema rolanja... i naravno da se gild runovi rade na masterloot, kakav crni ninja u guild mc runovima... =o))

Link to comment
Share on other sites

GS je hunter only....

Svaka ozbiljna guilda ce pre obuci hantera ili bilo koju klasu nego dissovati iteme. Promenili smo par sistema da bi izbegli diss itema.

Nema potrebe za master lootom kod nas svi se znamo vise meseci. Al uvek ima aplikanata pa moze da se desi da ninja-uje nesto, a s tim je zavrsio karieru.

www.sunfire.se/eqdkp

Overi nas dkp, nov je sajt od pre mesec dva, pa je poceto od pocetka, samo su poeni prebaceni jer smo promenili ime guilde.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...