Jump to content

Teh Best Fight EVA!!!


Kovach_

Recommended Posts

Evo ja sam upravo doziveo THE BEST FIGHT OF MY LIFE pa sam skroz high :))Znaci izlaizmo ja i prist (ja warr) iz sm-a obojica 38 ja vidim na groblju elficu huntera kako se js-uje sa rez sicknesom ja charge 2 udarca i ode hunter..E sad poenta je sto sam bio iza brda tako da je druid 42 napao prista..ja ulecem zabadamo mi druida on ostaje na 2% mene charguje niotkuda gnome warr 38 lvl druid travel i pali al ga zabodem crit sa lukom i ode druid i tu krenemo da bijemo gnoma kad on stoji ...ja kao zbun al reko udri...ka odjednom iza brda dolazi 42 warr,38 rogue,39 pala...ja reko kuku sad smo gotovi al nema veze idemo :)ja sve troje hamstring da mi ne jure prista,rend i udri po rougu...oba overa me prokenja crit i 2 hs ode roug..ja reko aj bijemo warra i udri udri udri i nekako ode warr al crkne prist..al mu ostao ss od locka iz sm-a :) odma rez heal sebe,heal mene u udarismo mi po pali...skinem ga na 10%..baloncic>>heal...opet na 10...Blessing of Protection>>heal..rezuje se roug mene stun ja trinket udri rouga roug crkne(mene pala sve vreme bije samo sto mi bukvalno nista nije uradio a on im je ocigledno bio tank posto je nosio 1h i shield :))peglaj palu ja reko to nema vise mane kad lay on hands ja skroz zaboravio na to..rezuje se onaj 42 war i uspeju da me zabodu...prist krene sturu ka groblju ja dotrcim,rez udarim wara i palu hamstring sa ledja prist na 15% shield heal sebe,ja potion zabadam warra i onda smo NAJZAD ubili palu...Uf sto je bilo dobro nisam verovao :))

E aj sad vi pishite vash best fajt EVA!!! :)

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

"And then I did this, and then he was like POW, and the he like WRRRRRM, and then we were like WOOOOW, and then, and then, and then...."

'..and i was all like Hell no madafaka, you cannot shit on da bed, you sonuvabitch!'

Link to comment
Share on other sites

ajoj. . . . ovo shto si napisao ne da nema smisla, nego ne znam da li si sebe razumeo ^^

"me and me buddie prist were like comming out and then there was a elf and then i like charge, pow pow and she was like x_x and then i saw a druid and i like kicked his ass and he tryed running and then crited him with my 0.9 dps bow and he was dead too, and then 3 more ppl came and started to pwn me and i ressed quickly and pow pow hamstring on all 3 and the pala was on 2% from my hammstring dmg, and then i started to pwn the other 1 and the 3rd one was like WTF and then me priest died and i was dead too, res heal, pwn teh loladin, and then he healed and i was like OMFG and pwned him again 'till death and the a warr charged me but i squished him like a bug and then all of the sudden i heard some noise and it was my coo-coo clock waking me up for school oO"

Edited by SoulstormM
Link to comment
Share on other sites

Da znas da jes "malo" zbun :))Restekpa za prevod :))

Anywayz ako cete svi da flejmujete aj onda delete topic da se ustedi vreme..ja ovo stavio cisto onako da vidim neke dobre pegle ostalih ljudi kad ono svi u fazonu aa mali nalozeni n00b...ma u stvari aj odma delete :)

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Pa sam si se namestio za penal :)

Kad smo vec kod dobrih bitaka, pitajte malo eve-ovce sta su dobre bitke....

During teh war.....

najveca pljachka u EVE:

lik se infiltrirao u redove zajebane korporacije koja poseduje dosta R&D opreme i napredovao do pozicije potpredsednika. ubedio je upravni odbor da je jeftinije ako prebace bazu operacija na drugu lokaciju. na putu do nove baze transport i obezbedjenje su upali u zasedu, presretnuti i sprzheni. pirati su u ovoj operaciji zaradili opremu vrednu preko 15 hiljada evra.

mislite o tome kad slecedi put budete lootovali dwarven spines u AV [;)]

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

Hehe,ko im je bio kriv,i onako je meta bila CEO UBQ-a,koliko sam pratio pricu sama se namestila za penal.

Sto je najludje posle toga smo nasli da su lopovi upali u jos nekoliko korporacija sa istom namerom.Ali u EVE-u kad se jednom otkrijes,tesko mozes da sakrijes ostatak svoje operacije....

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

e pa stvarno, covek napise nesto i onda ajmo srbi na pljuvanje...

pa posle pljuvanja, nesto sasvim deseto u odnosu na temu...

e pravi ste za fckn WoW

u pravu si totalno ,ali to ti je nacin da se istresu i opuste.Izfrustrirani dolaze posle 10h igranja wow poshto ih je neki baja gankovo 5h, i bacaju narednih 1h hejt po forumu :D

EDIT: eve je odlicna igra, prilicno kompleksna, ali pocetak ume da smara, ko to prebrodi posle pocinje zabava. Vreme je zaista problem.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...