Jump to content

Warrior


Rakija

Recommended Posts

ako je inzhinjer mag mozhe da iseche palu za 10 sekundi no frke, ali generalno to tje trajati malko duzhe :D

frost mage je po meni za duzhinu bolju u pvp-u od arc / fire... prvo zbof toga shto u svetu wow-a nema 1vs1 (ima ali jaaaako retko) osim u duelu, drugo shto je frost dobar allaround, to jest za sve klase ako umesh da iskombinujesh.

p.s. uzhas, ali izgleda da se skoro nigde ne slazhem sa tobom mohi :DDD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LOL @ STORM

LOL @ Neman

u kojim nebesima vi ljudi zivite .... najbolji 1vs1 pvp bild za maga je arcane/fire i maudib na mom servu field marshal je taj bild i dobijam ga lagano i bez natures swiftnessa.

neman: taj war je u toj situaciji trebao iz dva udarca da te ubije a dva komada sigurno ima charge trinket intercept to sto je on nub ....

drugo war mora da ima neko opako 70+ dpsa oruzje i da ga ukenja par kritova za redom da bi slozio druida a i onda tesko (ja konkretno imam 4k hpa u human formi i 5.3k u bearformi) ... i ne mozes komentarisati sa recenicama "verovatno je ona bearforma sranje" posto ocigledno ne znas ni sta ona daje a verovatno ne znas ni 3 skila druidova sve zajedno dok ja naprotiv znam sve magove sa sve talentima a i vecinu wariorovih. Btw just for the record 1vs1 mi je procenat protiv warova 90% uspeshnosti otprilike ...

trece zasto bi se ti iceblockovao kad pala upali divine shield ? dal ti znas sta radi divine shield? reci cu ti ... pala postaje neranjiv na 8 sekundi (ili 12 mesam bop stalno sa ds-om) ili tako nesto i udara 50% sporije i cemu iceblock? Da bi ispao glup?

sad idemo dalje ... "frost nova, blink, poly" ??? cemu ovo ? da izgleda kul za ortake u igraoni ? btw pala skida tu novu kao od sale tako da mi bas nije jasno sta dobijas njom konkretno. pala i da oce ne moze da pobegne od maga ako nema ili swiftness pot ili onaj trinket za trcanje. A jos + na sve to to bi bio drugi polymoprh koji on moze da skine trinketom i samim tim nema vise polija ...

dalje "mrtav je u roku od 10 sekundi onda jer nema healove" kako ces ti kao frost mag za 10s da ubijes paladina a da on ne moze da se izhiluje ? silence ? ok to je 4 sekunde znaci moras za 4 sekunde da ubijes paladina kao frost mage? :D cisto da napomenem loladini imaju cirka 4.5-5k hpa na lvl60 a da ne pominjem da za fire blast i cone of cold moras da mu pridjes gde on moze da te stunuje i da se izhiluje na tenane

to za paladina imam screen shotove .....a za druida ....imam lvl 37 druida tako da znam da je bear form pure shit jel ima losh dps

a drugo armor uopste ne brine castere ....shta kao warrior ce da mi odbije firebolt shieldom lol, dalje za ice block ....lik je ocigledno glup zato shto je digo divine shield a i naravno uopste ne mora da se leci kad ga josh nisam ni takao....shta treba da trckaram oko njega kao dete dok je digao balonchic pa bolje da dignem ice barrier da se on lepo ladi 10 sekundi, ovo za frost nova blink i poly, brate vidim ja da ti nisi bistar njemu treba bar sekunda dok on klikne na taj pishljivi clense do tada je vec ovca, a sada da ti objasnim nesto posto ocigledno ne znash... jel si cuo nekad za gnomish death ray? to je trinket koj pravi engineer koji oduzima tebi oko 500 hp a njemu normalno 1k a najveci crit mi je 2k...dakle ja dignem ice barrier apsorbujem sav dmg koj mi napravi G.D.R. a njemu lupim 2k pa onda coldsnap pa dignem ice barrier ponovo... naravno da ne mogu da ga ubijem za 4 sekunde ali mogu za 10 ....pazi akciju : poly, ice barrier , G.D.R. ode vec 2k hp-a, frost nova CoC,counterspell, coldsnap frost nova CoC ponovo fire blast. ako ne umre od toga onda ne znam.,...a cisto da znas da moj CoC normalno lupa po 400 dmg a crit mi je oko 800 a 2 puta sam uradio frost novu zato sto against frozen targets imam vise od 50% shanse za crit ... inace ovo sve sto sam naveo su instant spelovi tako da mi ne treba mnogo vremena .... a ti brate ako imash neki problem sa mnom....duel postoji.....

Link to comment
Share on other sites

ako je inzhinjer mag mozhe da iseche palu za 10 sekundi no frke, ali generalno to tje trajati malko duzhe :D

frost mage je po meni za duzhinu bolju u pvp-u od arc / fire... prvo zbof toga shto u svetu wow-a nema  1vs1 (ima ali jaaaako retko) osim u duelu, drugo shto je frost dobar allaround, to jest za sve klase ako umesh da iskombinujesh.

p.s. uzhas, ali izgleda da se skoro nigde ne slazhem sa tobom mohi :DDD

pa i ne treba kad je lik glup

Link to comment
Share on other sites

to za paladina imam screen shotove .....a za druida ....imam lvl 37 druida tako da znam da je bear form pure shit jel ima losh dps

Mislim stvarno, necu vise nista da postujem ovde, pre nego sto nesto lupis razmisli malo. Pa jebote sta bi ti dmg iz cat forme a armor od mede... Nema svrhe raspravljati o takvim stvarima...Sto ste svi u tripu da morate sve da znate, ako imas druida 37 lvl ne znaci da treba da postujes gluposti...

Link to comment
Share on other sites

Mislim stvarno, necu vise nista da postujem ovde, pre nego sto nesto lupis razmisli malo. Pa jebote sta bi ti dmg iz cat forme a armor od mede... Nema svrhe raspravljati o takvim stvarima...Sto ste svi u tripu da morate sve da znate, ako imas druida 37 lvl ne znaci da treba da postujes gluposti...

ne nego samo kazem da je warrior kao klasa 5 puta jaci od druida u bear formi

Link to comment
Share on other sites

A sta mu to znaci??? Ja ti lepo kazem iz iskustva( svog a i drugih ljudi) da realno druid bije wariora u velikoj vecini slucajeva... Pri tom ne mislim nista da ispadam pametan, i da kenjam moja klasa najaca i te fore, jednostavno stvar je takva... Warioru se povecavaju sanse sa extra opremom ali i onda je druid u maloj prednosti( naravno sve pricam za 60 lvl).

Link to comment
Share on other sites

AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAA

ajmo redom

bearform daje 1300hpa na tvoj postojeci hp sto itekako znaci

u bearformi imas stun

u bearformi imas feral charge koji silencuje

u bearformi imas instant heal za rage koji se ne moze silencovati

druid kako god da okrenes nema dps tako da mag uvek ostane bez mane pre nego bez hpa ... btw ja sam na magtheridonu nick mohican kad stignes na lvl60 ako si tamo slobodno :D mozemo i u pare ...

ajmo dalje pala recimo ima blessing of freedom tako da moze da bude imun na tvoju novu neko vreme mada kapiram da mu na kraj pameti ne bi bilo da baci to na sebe posto bi se verovatno zbunio kad bi mu bacio novu .... btw dispell instant poly 1.5s cast + global cd od nove ...

gnomish death ray kolko ja znam a znam podosta :D radi oko 800 dmga i krituje oko 1500-1600 i kastuje se cirka kao i pyroblast recimo tj channeluje pardon i nije mi bas jasan ramirezov post mag sa engineeringom ... koji to dmg iz eng magu treba tacno ? ...

Onda mi se recimo svidja sto odma racunas da ce gdr da krituje ... lol imas neke iteme na gnomish death ray crit chance ?

Onda recimo ignorisao si paladinov stun ? njega ubacis recimo posle prve nove ili 4 sekunde posle counterspella ...

i elem aj saberemo sve ....

gdr 800marke coc sa critom recimo 1000marke jos jedan coc jos iljadu marke i fire blast jos 500 marke sto mu dodje na 3200 marke znaci loladin jos ziv i to poprilicno ... aj sad da dopunimo tvoju verziju

gdr 800 coc1000 fblast 500 snap coc 1000 fblast 500 sto mu dodje na 3800 pu majku mu loladin jos uvek ziv aj sad saberemo samo global cooldownove svega sto si naveo da ih savrseno izkastujes

coc 1s fblast 1s counterspell 1s snap 1s coc 1s fblast 1s = 6s i opet nije mrtav :( i to sam ti racunao da svaki coc crituje sto je realno 50/50 sanse a da ne pominjem ako pala ima pola mozga blessing of fredom i cao kritovi ... btw tu i ne pominjem trinket dok ti njemu channelujes gdr pa izadje iz polija pa stun itd itd

@ramirez ja sam napomenuo 1vs1 nisam pricao o generalno najboljem bildu za maga citaj malo pazljivije ...

@klinac to mamu svoju casti da je glupa a sto se tice wowa pa nisi jos ni 60ti jebote idi leci se ..... u duel sa tobom mogu ruku da stavim na panj

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAA

ajmo redom

bearform daje 1300hpa na tvoj postojeci hp sto itekako znaci

u bearformi imas stun

u bearformi imas feral charge koji silencuje

u bearformi imas instant heal za rage koji se ne moze silencovati

druid kako god da okrenes nema dps tako da mag uvek ostane bez mane pre nego bez hpa ... btw ja sam na magtheridonu nick mohican kad stignes na lvl60 ako si tamo slobodno :D mozemo i u pare  ...

ajmo dalje pala recimo ima blessing of freedom tako da moze da bude imun na tvoju novu neko vreme mada kapiram da mu na kraj pameti ne bi bilo da baci to na sebe posto bi se verovatno zbunio kad bi mu bacio novu .... btw dispell instant poly 1.5s cast + global cd od nove ...

gnomish death ray kolko ja znam a znam podosta :D radi oko 800 dmga i krituje oko 1500-1600 i kastuje se cirka kao i pyroblast recimo tj channeluje pardon i nije mi bas jasan ramirezov post mag sa engineeringom ... koji to dmg iz eng magu treba tacno ? ...

Onda mi se recimo svidja sto odma racunas da ce gdr da krituje ... lol imas neke iteme na gnomish death ray crit chance ?

Onda recimo ignorisao si paladinov stun ? njega ubacis recimo posle prve nove ili 4 sekunde posle counterspella ...

i elem aj saberemo sve ....

gdr 800marke coc sa critom recimo 1000marke jos jedan coc jos iljadu marke i fire blast jos 500 marke sto mu dodje na 3200 marke znaci loladin jos ziv i to poprilicno ... aj sad da dopunimo tvoju verziju

gdr 800 coc1000 fblast 500 snap coc 1000 fblast 500 sto mu dodje na 3800 pu majku mu loladin jos uvek ziv aj sad saberemo samo global cooldownove svega sto si naveo da ih savrseno izkastujes

coc 1s fblast 1s counterspell 1s snap 1s coc 1s fblast 1s = 6s i opet nije mrtav :( i to sam ti racunao da svaki coc crituje sto je realno 50/50 sanse a da ne pominjem ako pala ima pola mozga blessing of fredom i cao kritovi ... btw tu i ne pominjem trinket dok ti njemu channelujes gdr pa izadje iz polija pa stun itd itd

@ramirez ja sam napomenuo 1vs1 nisam pricao o generalno najboljem bildu za maga citaj malo pazljivije ...

@klinac to mamu svoju casti da je glupa a sto se tice wowa pa nisi jos ni 60ti jebote idi leci se ..... u duel sa tobom mogu ruku da stavim na panj

brate saljem ti mailom screen shotove.... moguce da je taj paladin bio noob ali ja sam ga skockao za 10 sekundi kako god okrenes....

Link to comment
Share on other sites

otkad u eng spada samo gnomish death ray?

koji to dmg iz eng magu treba tacno ?

svaki koji ima mali ili instant cast time, granate i mine recimo

zashto mislish da pala mozhe da stunuje maga? (poshto govorimo o 2 jednako dobra igracha mag ne bi trebao da dozvoli pali da mu pridje za stun-hammer of neshto, a chak i ako pridje i stunuje mag ima blink koji valjda radi po tim stunom :)

@ramirez ja sam napomenuo 1vs1 nisam pricao o generalno najboljem bildu za maga citaj malo pazljivije ...

prochitao sam pazhljivo ali mi je bilo chudno da teoretishete o najboljem bildu za 1vs1 poshto mi to zvuchi kao teoretisanje o bildu za najboljeg sprintera u wow-u... jednostavno takvi bildovi ne postoje ;)

Link to comment
Share on other sites

pa nub je cim je iskoristio stit za izadje iz polyja al kao sto sam vec milion puta rekao ne racunam skill igraca kod procenivanja mogucnosti dveju klasa ja kazem da pala koji zna da igra dobija frost maga koji zna da igra a da arkane/fire moze da dobije palu al ne mora da znaci ...

a za druida necemo se raspravljamo igram ga vec godinu dana znam ga u dusu ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ovo je zamarajuce u svakom slucaju ... pala onda iskoristi concecration ... zajebi me vise ako smo na istom serveru lako ce ti se objasniti ako ne zivi u zabludi ... i svi ostali lozaci na magove isto kad skapirate da vas 80% klasa owna ....

mages are a broken class ... kad bi warloci mogli da conjuruju vodu mogli bi da izbrisu maga ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ovo je zamarajuce u svakom slucaju ... pala onda iskoristi concecration ... zajebi me vise ako smo na istom serveru lako ce ti se objasniti ako ne zivi u zabludi ... i svi ostali lozaci na magove isto kad skapirate da vas 80% klasa owna ....

mages are a broken class ... kad bi warloci mogli da conjuruju vodu mogli bi da izbrisu maga ....

smeshan si veoma...ali stvarno si jadan....dali si ikada pogledao neki mage film?

npr. sorrow hill kada lik pegla jadnog druida koj je iskoristio nature swiftness i cak zgutao potion i crko ko pas ... skini nesto s neta pa pogledaj...ja npr. nikada nisam video neki druid film...ni paladin film...EEEE ustvari jesam ...zove se endless fight....peglaju se druid i paladin 10 minuta i toliko im je jadan dps da je to za smejanje...i na kraju filma druid napise paladinu /wait ovaj stane da ga bije ... druid napise /bow i ovaj isto njemu sedne na mounta i ode lol.

Link to comment
Share on other sites

ok ownuje isto kao sto ownuje i druida verovatno samo ajd objasni onda onom marshalu zasto ne moze da me dobije ...

moze da bude i drkach kurca PvP rank boli me uvo to sto lik ne zna da igra... mogu i ja da udjem u AB sednem lepo u bazu i dobijam HK-ove i jos ako dobijemo JUPI! eto meni brdo honora...daj bre nemoj da si smeshan...

Link to comment
Share on other sites

ok ownuje isto kao sto ownuje i druida verovatno samo ajd objasni onda onom marshalu zasto ne moze da me dobije ...

pvp rank zavisi iskljuchivo od vremena provedenog u pvp-u, uglavnom u nekom battlegroundsu tako da to shto je neko rank 13-14 ne mora da znachi nishta.

ja sam na mom serveru sevao rank 14 maga saponiu samo zato shto tad nema heal botove i gomilu drugih tarda oko sebe.

edit: i naravno nemojte se oslanjati na te filmove... mada jesu dobri dap okazhu za shta je sve sposobna neka klasa.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Ma bre te filmove ne gledam uopste, od milion ljudi uvek se nadje budala koji nemaju veze sa zivotom a i budale koje to snimaju, tako da to nije merodavno ni malo. Ni jedna klasa ne moze da sabije 3 druge nikad, ako su svi jelte za kompjuterom i ako nisu retardirani.

pogledaj film pa ces da vidis....vidi se da likovi znaju da igraju al su ne mocni....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...