Jump to content

moon pojasnio grubberu


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^kad bolje sagledam situaciu opuste no je moglo da bude 5-0 a moona da nisu menjali rase,a partuju koju mu je grub uzeo sa 30 vise fooda jbg ugusio mu 2 expa i to je to

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

1.ma nista mu moon nije objasnio... sta je mogao kad igra jednu istu taktiku. e sine moze i drugacije protiv orka.

2.kako moon abusuje apm to je strasno(pogledajte replay iz njegove perspektive npr. partiju na malestormu i vidite kolko puta lik selektuje one gradjevine za talonce i vojsku bez potrebe samo da bi imao apm 300.

3.zar je po vama igrac koji zna da igra samo sa jednom rasom ili grubbi koji na akauntu sa svakom rasom ima preko 90%pobeda ?

mogu samo reci da mi se uopste ne svidja moonova igra, kolko sam shvatio da je to showmatch tako da je mogao da pokaze jos koju taktiku(ako zna ^^ ) a ne da sve 4 partije odigra isto.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

znaci smesni ste svi vi sa 50% sto kenjate o imbi ovome onome ... moon covek zna samo sa elfom da igra i sta je tu lose ... dok npr apm70 moze sa randomima da tuce 95% igraca .... a to da moon klikce barake ovo ono u pocetku radi apm-a ... je smesno , znaces mozda jednog dana zbog cega se to radi ...

Link to comment
Share on other sites

znaci smesni ste svi vi sa 50% sto kenjate o imbi ovome onome ... moon covek zna samo sa elfom da igra i sta je tu lose ... dok npr apm70 moze sa randomima da tuce 95% igraca .... a to da moon klikce barake ovo ono u pocetku radi apm-a ... je smesno , znaces mozda jednog dana zbog cega se to radi ...

I to sto kazesh, on igra da bi skupio neki kesh i da bi dobio nekakvu slavu, sta njega boli uvo sto igra sa elfom ako sabija grubija na keca i ako dobija pare za to, sta apm-u znaci sto sabija sa svim ostalim rasama, kad nemoze da osvaja turnire kao sto to radi moon.

Sto se tice kliktanja gradjevina na pocetku i budzenja apm-a, to se zove ubijanje tenzije, kao sto zvatjesh zvaku ili gnjavish sundjerastu lopticu :P , u svakoj partiji postoji adrenalin, i ljudi to suzbijaju drndanjem tastature i misha [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ne kazem da sam gosu ali ovo sam postovao zato sto me strasno nervira. btw on to ne radi samo na pocetku partije kao svi nego i na kraju i u sredini. + branite ga sto abusuje apm zato sto 80%vas to radi pa ovo shvatate kao da vredjam i vas.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ne kazem da sam gosu ali ovo sam postovao zato sto me strasno nervira. btw on to ne radi samo na pocetku partije kao svi nego i na kraju i u sredini. + branite ga sto abusuje apm zato sto 80%vas to radi pa ovo shvatate kao da vredjam i vas.

Ja nisam GOSU... daleko od toga... ali kad igram ozbiljno i kad mi se bash igra... na pochetku... obelezim baraku na 3 i altar na 2 i klikcem shto brze mogu, kad mi izadje heroj i prvi grunt i kad krenem da se shiba sa njim, mnogo bolje izmikrujem kad ovo radim na pochetku... jednostavno, sam posle toga nekako mnogo brzi kod svih akcija... neznam... jednostavno je tako...

Link to comment
Share on other sites

iskreno, ne igram warcraft i nisam dugo pratio shta se deshava

ali sam prilichno siguran da je u ovom stepenu obradjenosti igre (milion patcheva) balans dovoljno na mestu da igra zavisi od skilla u najvecoj meri

kadgod neko kazhe IMBA OMG setim se da ovu igru igra neinteligentnija populacija al dobro sad, necemo o tome

nego cu da vam objasnim jednu stvar

vidite, GARIMTO je jedan poznati protos, legenda takoreci

chovek koji je prvi prekinuo slayers_'boxer'-ov killing streak (chovek nekoliko godina nije izgubio nijedan turnir) a zatim se povukao kao igrach..

GUNDAM je lik koji i dalje igra i to igra terrana. jedno vreme je bio jako popularan (dok nije sjebao shaku - posle toga nije nikada uspeo da se vrati zbog dugog ne vezhbanja). zashto? zato shto je chovek bolestan do nebesa. e sad, koji je njegov stil igre? uvek isti, chak se taj nachin igre i zove po njemu. par fektorija , iz jednog tenkovi, iz drugog vulte, na risrch mine i krenesh sa jednim tenkom, dva vulta, 4 marinca i 2 scv-a (ovako je vladica najcheshce igrao dok je igrao sc)

e sad, u trenutku dok su obojica bili uvezhbani i mocni igraju GARIMTO vs GUNDAM

GARIMTO tachno zna shta ce GUNDAM raditi, ali biva sabijen 2-0. kako to? IMBA?!?!? ne, vec je gundam mnogo bolestan dechko koji mikruje ko popizdeo :\.

to je momak koji uzme jednog tenka, jednu vultu i ubije 3 draguna tako da mu ostanu i tenk i vulta (dobra pozicija mina + vult dancing). e vidite deco to vam je jedna stvar koje dugo nije bilo u warcraftu pa vam je sad teshko da se naviknete i zove se "skill"

blackman je chovek koji je imao jedan te isti strat ceo wcg. dechko je doshao na trece mesto. kako? ima mozak i brze ruke

ABUSE APM-A?!?!? deco, prestanite da plachete, prekinite se teshite izmishljenim nepravdama i nauchite da igrate

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

iskreno, ne igram warcraft i nisam dugo pratio shta se deshava

ali sam prilichno siguran da je u ovom stepenu obradjenosti igre (milion patcheva) balans dovoljno na mestu da igra zavisi od skilla u najvecoj meri

kadgod neko kazhe IMBA OMG setim se da ovu igru igra neinteligentnija populacija al dobro sad, necemo o tome

nego cu da vam objasnim jednu stvar

vidite, GARIMTO je jedan poznati protos, legenda takoreci

chovek koji je prvi prekinuo slayers_'boxer'-ov killing streak (chovek nekoliko godina nije izgubio nijedan turnir) a zatim se povukao kao igrach..

GUNDAM je lik koji i dalje igra i to igra terrana. jedno vreme je bio jako popularan (dok nije sjebao shaku - posle toga nije nikada uspeo da se vrati zbog dugog ne vezhbanja). zashto? zato shto je chovek bolestan do nebesa. e sad, koji je njegov stil igre? uvek isti, chak se taj nachin igre i zove po njemu. par fektorija , iz jednog tenkovi, iz drugog vulte, na risrch mine i krenesh sa jednim tenkom, dva vulta, 4 marinca i 2 scv-a (ovako je vladica najcheshce igrao dok je igrao sc)

e sad, u trenutku dok su obojica bili uvezhbani i mocni igraju GARIMTO vs GUNDAM

GARIMTO tachno zna shta ce GUNDAM raditi, ali biva sabijen 2-0. kako to? IMBA?!?!? ne, vec je gundam mnogo bolestan dechko koji mikruje ko popizdeo :\.

to je momak koji uzme jednog tenka, jednu vultu i ubije 3 draguna tako da mu ostanu i tenk i vulta (dobra pozicija mina + vult dancing). e vidite deco to vam je jedna stvar koje dugo nije bilo u warcraftu pa vam je sad teshko da se naviknete i zove se "skill"

blackman je chovek koji je imao jedan te isti strat ceo wcg. dechko je doshao na trece mesto. kako? ima mozak i brze ruke

ABUSE APM-A?!?!? deco, prestanite da plachete, prekinite se teshite izmishljenim nepravdama i nauchite da igrate

sve si lepo objasnio, chak se ja secam garimtovih partija protiv boxera (jedna na lt-u gde je garimto startovao sa 9-ke), ali je poenta shto si ushao na teritoriju neprijatelja (chitaj budala), kojima ovo nece nishta znachiti

poenta: nikad se ne svadjaj sa budalom, spustice te na njegov nivo, a onda pobediti iskustvom.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

poenta: nikad se ne svadjaj sa budalom, spustice te na njegov nivo, a onda pobediti iskustvom.

Odlicna recenica. U potpunosti se slazem. Ljudi jednostavno ne kapiraju da ne postoji imba, postoji samo bolji igrac. Odlicna koordinacija ruka-oko, brzo razmisljanje i mnogo vezbe = skill. Totalno ljudski faktor. Jednostavno, kao sto za muziku treba imati sluha, tako i za ovo treba talenat. Da treba vezbati stoji, ali talentovan igrac ima vrlo visok plafon i vezbom napreduje, dok prosecan igrac moze da vezba koliko hoce, ali on brzo dostize svoj plafon, i jednostavno nema napretka. Ali lakse je okriviti igricu i imbalans nego se suociti sa sopstvenim plafonima...

Link to comment
Share on other sites

poenta: nikad se ne svadjaj sa budalom, spustice te na njegov nivo, a onda pobediti iskustvom.

gotivnije bi bilo da si napisao naravoucenije :) hhahahhahaha

LaG, :) super si objasnio, ali, nasi koji igraju wc3 su postali gori i od kanterasha. ;)

hmmm u svakom smislu...

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno ne mozes retardima objasniti da je kliktanje po tastaturi i mishu isto shto i fudbaler shuta loptu i trci pre utakmice...

ne znamo se mi dovoljno dobro da bi me ti vredjao. ok ako ne mislis ko ja mozes da dokazaes suprotno ali ne moras uvek nekoga da vredjas(na svakom topicu to radis)

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...