Jump to content

Highest dps, i jos ponesto


Kemp.

Recommended Posts

cekam da mi neko pokaze kada cu ja sa magom moci da napravim toliki dmg ? NIKAD ... imba nerf ! :) :) :)

ali dobro kada izbace uber blood elfove koji su "addicted to magic" pravi masteri magije onda cemo da razgovaramo :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ti ako uzmesh blood elf roga da ponovo levelujesh ja cu na tom serveru da napravim lvl 1 lika, stavim te u friendse i na forumu tog servera da ostavljam gankerima sa druge strane tvoju poziciju u gameworldu ;o>

loco loco.gif

Edited by TeacH

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

pa i nije bash,

This was done before the warrior Fury tree had its Bloodthirst ability redesigned

taj skill je nekada povecavao 100% attack power kad dash killing blow. Bio je dosta koristan za mass pvp.Sad je skroz je izmenjen.Jedan od zeshcih nerfova koji warr dobija na poklon svakim patchem. Btw ja nikad nisam video da je neko zabio toliki crit, max koji sam video je 8k i to ne warr. Ova slika je editovana.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Brate da nije malo mnogo tih 15k..mislim da ima neki enchant tipa osiromaseni uranijum il nesto....a ako su i stvarno usepli da naprave tolki crit..nemogu da zamislim samo koliko su se smrali i koliko su puta pokusavali...

A sto immortalis kaze veoma jemoguce i da je slika editovana

Edited by Sauron

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...