Jump to content

Paladin duel


coll

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde de de nemojte sad da bacim exorcism na vas sve cu vas sprzim :)

Najaci je Paladin na wowemu servere kad exorcism bacis on przi sve ali bukvalno sve i aliansu i hordu sto mu je u grugu:) Vis kako je lepo 500dmg svima :)

Ccc bedak nisam znao da sam retardiran i da imam 12 godina sto igram sa paladinom :(

/cry

BTW, to divine shield i protection talneti, to je sve bug u igrici, to blizzard nije planirao paladini da imaju, i oni ce to u 1.9 verziji da izbace :D

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Joj boze kolko prokenja na jednom mestu ..... podjednako opremljeni pala i war u duelu pala dobija I NA lvl60 .... lecenje ljudi ima 3-4 puna helta pa moze war da bude rogue u plateu kolko oce ...

druga stvar ... sto ne bi dali pali sulfuras ? koji ce k waru ? bilo koja sekira iz bwla je waru bolja zbog crit talenata a opet ako gledas interes gilde ne treba sulfuras da se pravi uopste .... i pala i war u raidove idu sa 1h i shtitom tako da lecenje ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Joj boze kolko prokenja na jednom mestu ..... podjednako opremljeni pala i war u duelu pala dobija I NA lvl60 .... lecenje ljudi ima 3-4 puna helta pa moze war da bude rogue u plateu kolko oce ...

druga stvar ... sto ne bi dali pali sulfuras ? koji ce k waru ? bilo koja sekira iz bwla je waru bolja zbog crit talenata a opet ako gledas interes gilde ne treba sulfuras da se pravi uopste .... i pala i war u raidove idu sa 1h i shtitom tako da lecenje ....

vi nemate u bwl raidu crit warr-e ... hmmmm ?

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

alijansa sam mislio u smislu da nemamo 5 ziliona warova kao sto horda ima ....

mi iamo ja mislim 7-8 i 5 uvek treba za tenkovanje tako da nema mesta dmg dilingu a ja bi ipak radije roguea da dmguje zato sto moze da feintuje i vanishuje tj reduceuje i potpuno izgubi agro ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Joj boze kolko prokenja na jednom mestu ..... podjednako opremljeni pala i war u duelu pala dobija I NA lvl60 .... lecenje ljudi ima 3-4 puna helta pa moze war da bude rogue u plateu kolko oce ...

nema pala 3-4 lechenja protiv warriora, pala protiv warra ima prejadan dmg dok warr seche kroz palishin plate, pala ima vishe support skilove dok warr uglavnom ima pure pvp (ne pricham o prot warrovima naravno:) koji tje mu mnogo vishe pomotji protiv pale. mislim da warr ima prednost... osim ako nije u pitanju neki duel sa posebnim pravilima (nema potiona, viper rootsa i slichno) gde je neresheno ili pala mozhda ima minimalnu prednost... mada ipak ne :)

Link to comment
Share on other sites

Cega nema protiv wara pala? 3-4 heala? ima vise al ajde ....

1: stun

2: blessing of protection

3: divine shield

4: stun

eto recimo za pocetak ...

potioni u duelu ? viper roots ? o cemu pricas ti ?

inace taj paladinov bulja dps je 200 po udarcu sa ar-om a varijante da uleti seal of command ne racunam pa mozemo da sracunamo kolko treba waru da sabije palina 4 puna hpa i dal ce ovaj za to vreme dobiti wara

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Cega nema protiv wara pala? 3-4 heala? ima vise al ajde ....

1: stun

2: blessing of protection

3: divine shield

4: stun

eto recimo za pocetak ...

potioni u duelu ? viper roots ? o cemu pricas ti ?

inace taj paladinov bulja dps je 200 po udarcu sa ar-om a varijante da uleti seal of command ne racunam pa mozemo da sracunamo kolko treba waru da sabije palina 4 puna hpa i dal ce ovaj za to vreme dobiti wara

ma odakle tolko mane za 3-4 (ili vishe ?!?!?) puna hpa...

U duelu je sve dozvoljeno dok nema posebnih pravila oko kojih se 2 igracha dogovore. E sad u zavisnosti od toga koliko neko ozbiljno shvata duel zavisi to dal' tje da kotisti potion ili viper ili neshto tretje.

A ako ti ne shvatash duel kao pvp vetj kao chistu zajebanciju koja postoji da proverish neshto (neki skill recimo) to je tvoja stvar.

Link to comment
Share on other sites

lol pa ima brate pala mane ne znam kakve si ti vidjao ali imaju dovoljno i za vise ...

potovi u duelu nikad nisu bili dozvoljeni dok bandage recimo jeste ....

viper root ? jel to neko sranje tipa onaj sticky djavo sto te imobilise ?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...