Jump to content

Paladin duel


coll

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@coll ti si decko ili izuzetno glup pa ne znas da igras sa noob palyem(za koga jelte tvrdite da treba 0 skilla i koristi svega 3 abilitya + balonchic) ili si izuzetno bezobrazan pa postujes ovakva sranja...ja tebi mogu navesti bar deset skilova sa palom koje redovno koristim.

Ja tvrdim da ima debila na netu i ti debili ne znaju da igraju i glupi su bez obzira na to sa kojom klasom igraju.Ovakav hejt je nepotreban i dzaba vama taj hejt i ostala sranja jer blizz palu nece menjati u narednih 100 godina ,jer ako ga promene to ce jednostavno biti neka druga igra, a ne World of Warcraft.

Bravo!!!Bravo!!!

WOW bez paladina nije WOW, ali zalim ljudi, paladin ce uvek da bude tu. Prvo paladini pa svi ostali !!! [:D]

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

@coll ti si decko ili izuzetno glup pa ne znas da igras sa noob palyem(za koga jelte tvrdite da treba 0 skilla i koristi svega 3 abilitya + balonchic) ili si izuzetno bezobrazan pa postujes ovakva sranja...ja tebi mogu navesti bar deset skilova sa palom koje redovno koristim.

Ja tvrdim da ima debila na netu i ti debili ne znaju da igraju i glupi su bez obzira na to sa kojom klasom igraju.Ovakav hejt je nepotreban i dzaba vama taj hejt i ostala sranja jer blizz palu nece menjati u narednih 100 godina ,jer ako ga promene to ce jednostavno biti neka druga igra, a ne World of Warcraft.

Pa naravno da ga nikad nece ukinuti ... sta bi onda igrali teen-carebears kao sto si ti ? [:D]

Licno sam napravio paladina na dragonmaw i izgurao ga na skoro lvl 50 iz razloga da vidim kakav je tu u praksi char. Posle 2x lvl 60 warriora, lvl 60 rogua i lvl 60 Shaman tvrdim da je za paladina potrebno mnogo manje iskustva i truda nego za naprimer Maga ili Shamana. Ja svoju tvrdnju zasnivam na licnim iskustvima sa vise class-a. Na cemu zasnivas ti svoju? Na tom lvl 30 paladinu koga igras kad te roditelji nevide? ;)

Naravno, posto si forumas sa jeftinom ulaznicom (loginom ;) ) taj skill se ne odnosi na coveka koji tu classu igra, i naravno da neko ko igra paladina moze da dobro igra i warlocka (for example), to se odnosi na skill tog chara ... sto znaci da sa mnogo manje poznavanja svog lika (citaj paladina) mozes da sjebes warriora, koji mora DOBRO da se pomuci da bi te posteno "ozledio".

Ako covek dobro i dugo igra paladina, naravno da postaje dobar igrac, jer jelte paladin je kao i svako drugi char u wow-u. To ali nemenja cinjenicu da ima stvari koje realno ne bi trebao da ima i da je napravljen za igrace koji zele "easy mod" od ove igre.

Opet sa druge strane za tih 50 lvl sam shvatio da palain ima i svoje velike nedostatke i da je shaman ZAISTA MNOGO VISE imba/overpower nego paladin. Medjutim to takodje nemenja cinjenicu da za dobro igranje shaman treba dosta truda i aj' to tako da nazovemo - talenta. Pitas se sto? Napravi shamana i probaj ...

hint for you: da bi bio pravi pravcati teen paladin, moras da imas macro na 7x /spit kad nekoga ubijes. Ako napises samo 6x neces biti dovoljno l33t ... 8x je vec puno, ipak si ti sveti ratnik, nezaboravi to nikad !!!11oneioeneone

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

@coll

Samo cu reci lol , i nista vise ... govori dovoljno samo za sebe

uaaaau ... sad si me own-ovao za sve pare!

a da u buducnosti nedodje do ovog brainless flejma, upisi se u skolu "Prepoznavanje zezanja i humora " ;)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

chekaj malo

svi vi tvrdite da paladin ne pravi dmg...

aj mi objasnite koliko paladin najvishe dmg-a pravi i sa kojim buildom

kad se razumete...

Pa najvise sa retribution buildom(SoC) ali i to je opet malo...mada sad kad ga srede pravice vishe :)

Edited by Chodah

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

The developers have reviewed the paladin class concerns summary we sent them and they wanted to convey to you the general approach they will be taking, in respects to the revision paladins will be receiving in 1.9.

* The developers will be looking into providing more controllable DPS for the paladin. This is a concern that is brought up by many players and the designers will look to devise methods to give paladins more options in combat and base combat damage less on "luck"

* Blessing Durations have been brought up time and again. Usually it is in the context of raid dungeons, with paladins disappointed in the fact that most blessings do not have a very long duration. Once they have completed buffing the raid party, they must recast all buffs. The developers are quite concerned about making blessings more effective for a raid setting.

* A large part of the paladin review should consist of adjusting the Seal/Judgment mechanics. This should touch on a number of points, such as efficiency and the "fun factor"

* And, of course, no class revision would be complete without a talent review. They plan on going over these again to provide better balance for the class.

The developers will go over the class concerns summary and will possibly incorporate the suggestions as the game mechanics or time permits. Not all of the suggestions are viable, however they took interest to some of them.

In case you have not read the Paladin class concerns summary that we sent to the developers, you can read it here:

http://forums-en.wow-europe.com/thread.asp...tmp=1#post47062

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

chekaj malo

svi vi tvrdite da paladin ne pravi dmg...

aj mi objasnite koliko paladin najvishe dmg-a pravi i sa kojim buildom

kad se razumete...

Ma lol paladin je dmg dealer isto kao sto je i shaman dmg dealer

AKO me ukenja windfury i AKO me ukenja krit na istom eto nama 2k dmga iz cuga

paladin verzija ...

AKO me ukenja soc i AKO me ukenja crit na istom eto nama 2k dmga iz cuga

Sve je to AKO i to se u vecini slucajeva ne desi u 20 peglanja pa onda na veverici zabode 3k dmga ....

To nije dmg dealing .... dmg je steady dps koji mogu da proizvedu mag/lock/rogue/hunt

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ma lol paladin je dmg dealer isto kao sto je i shaman dmg dealer

AKO me ukenja windfury i AKO me ukenja krit na istom eto nama 2k dmga iz cuga

paladin verzija ...

AKO me ukenja soc i AKO me ukenja crit na istom eto nama 2k dmga iz cuga

Sve je to AKO i to se u vecini slucajeva ne desi u 20 peglanja pa onda na veverici zabode 3k dmga ....

To nije dmg dealing .... dmg je steady dps koji mogu da proizvedu mag/lock/rogue/hunt

Zato je meni shaman smor.. sve se svodi na da li ce me ukenjati WF ili ne...

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

s obzirom koliko je izdrzljiv paladin pravi odlichan dmg

jer damage koji on napravi za 2minuta

rogue ce da napravi za 20ak sekundi

ali ce rogue da umre za 20sekundi a paladin za 2minuta ili vishe

mislim da je sasvim izbalansirano ali meni je svejedno

ako buffuju paladine ja sam na alijansi i meni odgovara...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam jednom brd davno kada je pala bio drugi na listi iza mog maga a outdmgovao je roga koga je igrao neki srbin :) :) ja samo wtf lol rekao je retribution build , ali neki hybridni kroz sva tri talent drveta , ne secam se tachno :) ... ali opet i dalje smatram da paladine treba rebalansirati ... previshe im je dato da mogu da se brane ... jednostavno veci dmg ... celo holy stablo bi trebalo da bude vishe dmg dealer nego buffovanje healova koje on ima , da ne govorim bo ultimativni talent u retri , i ono u retri bution isto sto gori zemlja ispod njega , nema goreg talenta , jednostavno ih treba korenito izmeniti ...

moje mishljenje ... i ja kao i coll imam da stojim iza nekih charova koje sam napravo 2 x lvl 60 mag lvl 52 , 48 warlock itd itd ... i kao sto sam rekao pala lvl 40 . KO se ne slaze neka ne pishe nista ako ce da kaze bah paladin rox you all sux . Ako ce da kaze neshta neka kaze imam maga lvl 60 i palu lvl 60 i mag je jako velik smor i pala ga ubija iz jednog udarca , ako ne , onda stfu , to je moje mishljenje , uostalom pogledajte shamana , ako cete da kazete da pala je dobar kao sto je i shaman all around onda jbg .

thx

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

jel to svi paladini skupljaju pare i daju blizzardu pa ih ovi budze non stop il mi se cini......na kraju ima da bude (when used divine shield cooldown for HS is finished)

Ma kakvi pare, kupujemo cokoladice i saljemo im, zato su onako debeli.

A Divine, ma kakvi. Ovo sto si napisao u kantu.

Dovoljan je i Wrath koji je kao kosilica za travu.

[viking][viking][viking]

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...