Jump to content

VECITI DERBI


E jebes baku

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako mislis na Andrijasevica onda se slazem... to je jedan idijot nevidjeni koji se pali kao soka kada cz da gol... kada je ono bio faul nad kraljem cini mi se, poceo je da luduje "i goooool gol, zvezda vodi 1:0..." a iz aviona se videlo da je sudija vec dodelio faul...

krele...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Zbog takvog razmisljanja nam i jeste fudbal u kurcu...

Pa kakvu ti podrsku klubu pruzas ako si samo simpatizer?

e aj smorili ste stim komentarima "zbog takvim nam je fudbal u qrcu"... basta vise stim. Sad me mrzi da otvaram jos neku raspravu na rur-u nemam koncentracije ali cu reci samo da nikad u istoriji fudbala nije propala liga zbog toga sto su navijaci pasivni.

Ako mislis na Andrijasevica onda se slazem... to je jedan idijot nevidjeni koji se pali kao soka kada cz da gol... kada je ono bio faul nad kraljem cini mi se, poceo je da luduje "i goooool gol, zvezda vodi 1:0..." a iz aviona se videlo da je sudija vec dodelio faul...

krele...

care u pravu si... ali ima dosta komentatora grobara koji isto rade... na primer kad je faul nad zvezdasem on kaze "sudija je ocenio da je Mirkovic napravio faul" a kad je u sledecem napadu faul nad grobarem on kaze "i faul nad Vukcevicem" i slicno.

SOS je prvi sramota sportskog novinarstva... bio sad se malo popravio valjda... a ja sam simpatizer Partizana pa ti vidi.

sve u svemu cela liga nam je u kurcu, klubovi takodje, savez je leglo kriminala (pa potom klubovi), sudjenje je katastrofa...

Link to comment
Share on other sites

btw... jel neko gledao onu nesrecu na studiu B ili gde vec juce?

Boze boze kako ljudi lazu a ne trepcu... ccc. Onaj potpredsednik nas je tolko lagao da je bacio prokletstvo neko na sebe osecam.

samo mi zao ovog nemca... lik je em strucnjak boli glava em ljudina ali dzaba kad nema skim da radi, u klubu sve sami antitalenti. I on da izgubi derbi od onog slucaja Zenge... tuga

Link to comment
Share on other sites

samo u nasoj zemlji ima da ja iz bp , navijam za bg tim (zvezdu ili partizan) ili da neko iz nisa navija za zvezdu... glupost

u engleskoj  , nemackoj , francuskoj  , bilo kojoj drugoj drzavi , svaki grad ima svoj tim , koji bodri , voli  itd..    ali sada opet , vracamo se na temu gde smo mi a gde je evropa i svet ? : \

da to si upravu,jer kod nas nema timova vise sem paca i zvezde,sta ja bih trebo da navijam za slobodu i da se nadam nekim trofejima ha lol,nego i u italiji postoji veciti derbi pored gomile timova roma-milan

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

btw... jel neko gledao onu nesrecu na studiu B ili gde vec juce?

Boze boze kako ljudi lazu a ne trepcu... ccc. Onaj potpredsednik nas je tolko lagao da je bacio prokletstvo neko na sebe osecam.

samo mi zao ovog nemca... lik je em strucnjak boli glava em ljudina ali dzaba kad nema skim da radi, u klubu sve sami antitalenti. I on da izgubi derbi od onog slucaja Zenge... tuga

Znam da ovo nije topic za "prave navijace", ali moram da pitam nesto....

1. Zasto je Zenga slucaj ??? Da li si siguran da znas toliko o fudbalu da tako kazes za Waltera Zengu ??

2. Zasto ovaj veliki strucanjak nije dobio duel sa "onim slucajem" ??

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

1. Zasto je Zenga slucaj ??? Da li si siguran da znas toliko o fudbalu da tako kazes za Waltera Zengu ??

2. Zasto ovaj veliki strucanjak nije dobio duel sa "onim slucajem" ??

1. neurotican lik izmedju ostalog, nikad nije nista uradio kao trener, cak ni u trecoj (mislim da je treca, nisam siguran) italijanskoj ligi. Ako mislis da sam ja napisao da je on slucaj zbog toga sto sam ja partizanov navijac a on trenira zvezdu, think again. Muslin kao okoreli zvezdas je po meni bio 100000000000 puta bolji trener od Tumbakovica-slucaja

2. imas odgovor u mom postu odakle si uzeo citat.

Link to comment
Share on other sites

tumbakovic sluchaj? lol, pa on je nash najbolji trener (mislim na partizan).. ;)

ehhh, tad se najvise tekmi kupovalo i kralo, a i imali smo skroz pristojan tim (u odnosu na evropske kvalitete a ne u odnosu na nasu ligu :) pa mu i nije bilo bog zna kako teshko.

najbolji za nasu ligu a za evropu je plac majke bozije

;)

Link to comment
Share on other sites

1. neurotican lik izmedju ostalog, nikad nije nista uradio kao trener, cak ni u trecoj (mislim da je treca, nisam siguran) italijanskoj ligi. Ako mislis da sam ja napisao da je on slucaj zbog toga sto sam ja partizanov navijac a on trenira zvezdu, think again. Muslin kao okoreli zvezdas je po meni bio 100000000000 puta bolji trener od Tumbakovica-slucaja

2. imas odgovor u mom postu odakle si uzeo citat.

Pa pazi, koliko ja znam, Zenga je sa nekom rumunskom ekipom ( ne znam sa kojom, nije me nesto ni briga ) otisao daleko u Ligi Uefa ;), a takodje je osvojio i ligu u Rumuniji 2 godine uzastopno ( ne kazem da je to neki uspeh, ali tek da se zna da je osvojio ). Uostalom, uradio je mnogo vise nego onaj Mateus, kome su se svi grobari klanjali kao Bogu, tako da nije fer prozivati Zengu koji je ipak osvojio nesto u trenerskoj karijeri..... Za Rebera ne znam sta je osvojio, tako da ne mogu da pricam o njemu...

A sad, oces reci da Zvezda ima toliko bolji igracki kadar od Partizana. Ma ko bio trener Zvezde ili Partizana, u poslednjih X godina Partizan nije mogao dobiti Zvezdu, tako da ne znam zasto bi to bio razlog. Mozda se to desilo zato sto je bio kratko vreme sa ekipom i nije mogao da je upozna....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...