Jump to content

Testirajte zhivce :]


Recommended Posts

A taman sam iskljuco akceleraciju na mojem ultra preciznom MX500 optickom misu :)

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Eh ali ovo ne valja za srce.Jednom sam burazu pustio zvuk do daske i bila je neka slicna fora ovako.Znaci kad se razdralo nije napravio ni makaca,samo je ostao na stolici i prebledeo... :))

Al bolje je ono kao fora skinite Britni Spirs,tu se masa nalozi i taman kad dodjes do dole,ono BOOM!

da to je bilo ranije okachen ona forumu taj link sa britni tako da sam ochekivao neshto slichno a ima jedan extra trip na ovu foru kao idu ti slike o nekim duhovima nema muzike i pishe ti opis kao ova slika slikana je tad i tad i pokazu ti duha i na kraju pishe kao zagledajte se izmedju drveca i videce te veshticu i sad stoji slika jedno 10 sec i izleti ti ovako neshto uz vrisak taj mi je omiljeni

Link to comment
Share on other sites

Mene malo nerviraju vise te igre, potpuno su imbecilne, a sto rece noodle, ima i onih kojima ovako nesto zaista mozhe da zasmeta vishe nego sto biste predpostavili kada kacite ovakve stvari sa "haha kako jaka fora" idejom u glavi. Naravno nemam nista protiv toga da ovo postujete, ali vidite da obavezno stavite upozorenje. Jeste, time se gubi efekat, ali iovako je vec 90% foruma uspelo da provali sta da ocekuje od ovakvih topica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...