Jump to content

Oblivon


NemaN!-!-!

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Joj gledao sam screenove za oblivion..kukulele on je..uff bre [:D] Ma idu neke price kao nece ti trebati bah toliko jak komp samo intel dual processor 3k+ 2g rama,sata 2 hdd,gfx 7800...sitnice sto svako moze da ima (mi srbi verovatno ne upadamo u svako) :D

Ovolika kolicina sarkazma je jako stetna po mozak i ostale vitalne delove (meni malo udara i na jaja:) tip:konsultovati doktora!

Znam samo da ako mi ne padne koji k evra,o oblivionu cu moci samo da sanjam...

Dakle,ja se recimo pitam kada ce proci 5-6 godina pa cu i ja moci da priustim takav hardver...but,hey,proci ce za 5-6 god... :-(

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo za komponente sam pokupio na stranim sajtovima...koji crni sarkazam bre mali bogati nemci pas im mater jebo...zablole njih za nas...a da imam pare odma bi ih dao za komp vredan obliviona.E da kazu na sajtu da moze da se igra sa nekom prosecnom konfiguracijom opusteno ali da feeling nece biti ni priblizno dobar [:(]

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

mislim da ce biti sasvim dosta 512 rama 2 giga i nesto u rangu 5900sp da se igra sa osrednjim podesavanjima.... u ostalom rpg nikad nije biooko grafike, ali kad pogledas te shotke nije ti svejedno

/me trci po jos 512mb za svaki slucaj :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mislim da ce biti sasvim dosta 512 rama 2 giga i nesto u rangu 5900sp da se igra sa osrednjim podesavanjima.... u ostalom rpg nikad nije biooko grafike, ali kad pogledas te shotke nije ti svejedno

/me trci po jos 512mb za svaki slucaj :)

to za grafiku jeste ali...za ram nisam bash siguran a ni za tih 2 giga jer je morrowind zauzimao oko 1.5giga.....

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo za komponente sam pokupio na stranim sajtovima...koji crni sarkazam bre mali bogati nemci pas im mater jebo...zablole njih za nas...a da imam pare odma bi ih dao za komp vredan obliviona.E da kazu na sajtu da moze da se igra sa nekom prosecnom konfiguracijom opusteno ali da feeling nece biti ni priblizno dobar  [:(]

rece covek koji ima dnevnicu od 1000 dinara u svojoj 18-oj godini :)))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Moze..ja znam gde su good stuff ono nakit pare i to...samo treba otici do tamo..jbg koomodraz..daleko je to :D

uhh da, mogli bi neki quest of koomodraz da napravimo, evo ja se prijavljujem za paladina :)))) , ali bicu zao, posto ipak idemo u pljacku malog inkubatora [:D]

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...