Jump to content

Ptichji grip u Rumuniji


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a jeeeeste sad, i onda pilici mutiraju u zombi pilice a ljudi u neke humanoidne zombi pilice i onda se svi mi odjedamput nadjemo u nekoj policijskoj stanici sa shotkama u rukama i razmazujemo ih po zidovima i na kraju se ispostavi da je kentaki frej chikn bio umeshan u ovo , posto je bio deo projekta "vojnika buducnosti", zato su stvorili zombi-covek-pile armiju da bi osvojili svet, i onda ulece pilessis i mi ga ubijamo, ali on ostaje ziv i mutira i tako jedno 10-15 puta i na kraju amerika baci nuklearku na beograd a mi pobegnemo u helikopteru , ka nepoznatom pravcu. [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ghoste, jesi razmishljao da ponovo posetish onu ustanovu u kojoj si blejao jedno vreme? [:D][:p]

@topic: Realno, uopshte se ne brinem. Kao prvo, virus ima jako (JAKO) male shanse da mutira, a i sada se ptice sele iz nashih krajeva pa ce potencijalni problemi biti preseljeni u druge krajeve sveta. Poshto u Evropi ima jako malo pojedinachnih sluchajeva gripa kod zivotinja, kapiram da ne moze da se rashiri ni medju njima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...