Jump to content

Highl1 sto ne prijavis...


Recommended Posts

Opa 4gl u se activirao posle duzeg vremena, nemojte loshe da me shvatite ali od 4gl-a ocekujem najvishe da se plasira u WPL ligu, jer jednostavno nema igraca koji bi neshto mogli da urade sem mileta, jer vladicu boli kurac da se trudi kada igra neki mech preko neta ( valjda mu je losh osecaj kada nema ljudi da mu dobacuju "bravo vladice" takav je po prirodi :/), a duke moze neshto da uradi ali pod uslovom da dodje na vreme, samo ne znam ko ce igrati 2 vs 2?, poshto niko od gloryanaca nije uvezban...

Ocekujem od highl1a da ih dovede malo u red ako ne za ovu ligu barem da se spreme za sledecu i razvale sve...

Good Luck and Have Fun!

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma pazi realno gledano da se nelazemo ja bi dao sve od sebe da imam vremena a i da ga namemam nasao bi ga da sam na neki nacin motivisan...jbiga :( ali dacu za clan war sve od sebe sto trenutno mogu ja licno mislim da mi mozemo sve tu da tucemo :)

vladice , jel tebi kojot tjale? [:D]

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ma pazi realno gledano da se nelazemo ja bi dao sve od sebe da imam vremena a i da ga namemam nasao bi ga da sam na neki nacin motivisan...jbiga :( ali dacu za clan war sve od sebe sto trenutno mogu ja licno mislim da mi mozemo sve tu da tucemo :)

kakva recenica : ) (ovo nije istina.avi! ^^)

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je najveci problem 4gl-a u neaktivnosti - vecinu nasih igraca skoro nikad ne vidim na bnetu, ljudi imaju zivot i ne vezbaju dovoljno. Ranije sam chesto vidjao Sharkija, sad i njega nema jedino je tu Zerox bulja ali ko bi bio lud da da njemu da igra :)))

U svakom slucaju uz malo vezbe i vere u sebe mislim da mozete da dogurate mnogo - osim verge-a i play-a mozete sve ostale da dobijete - samo ako se potrudite i vezbate malo vishe.

cheers

gde se nalazite na b-netu ?

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Obicno se u devet nalaze kod konja,ali ceto to bude i na uglu ulica 5.oktobra i ruzveltove....

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Play clan je iskreno sranje bez ona dva Koreanca...

abver je sranje?

brain check :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...