Jump to content

Highl1 sto ne prijavis...


Recommended Posts

Moj kum radi u Nemackoj u SImensu kao elekrticar,znaci fizicki rad,i ima jako dobru platu,uzima kredite etc...Ali kad imas fax onda uzimas jako dobre pare sto kod nas ne mozes ni da si magistar...U principu kod nas ce tako biti fazon tek za 20 god,jer ako udjemo u EU 2012 kao sto kaze Tadic,racunajte tranziciju 5,6 god (a za to vreme kad vam roditelji dobiju otkaz ima da pasete travu),znaci 2018+ ce nam biti nesto slicno...Mada cenim ni prici sadasnjim standardima EU...

OnTopic : Kada igrate sa Idle-om?

ne znam, kapiram sledeci ponedeljak/utorak

juche su oni igrali sa mni-jem, 4-0 su dobili, ali ne igra im sjow. Tharkas standardno dobar, kisky ne znam kakav je kao ni ovi ostali.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gogo ti si budala majke mi :DD

po zapadnim standardima i zakonima ti ne mozes da zaradjujes vise od 5.5 dolara po satu sa tim godinama tako da ta tvoja teorija pada u vodu, naravno ako je sve legalno....

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ae gogo imas jedno 6postova na zadnje 2 strane a jos nam nisi objasnio kako neko i kojim poslom moze da ima toliko pare, ako izneses nesto ja cu se potruditi da ti dokazem da to nije realno tako da... bile meni oci otvorene ili ne te pare mozes da imas samo ako krades ili si krimos a to ne spada u ovo o cemu pricamo...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Niti zelim da odajem ko su ti ljudi i shta rade, kazem da ih poznajem sve shto mogu reci nijedan nije krimos, nijedan ne krade, samo su se ljudi snaslil u zivotu.

Sa toliko godina od svog znanja bez ikakve veze, bez ichega shto nije legalno i bez ikakvog nasledja ili nekog kapitala ( shot isto spada u nasledje... ) ne moze da se toliko zaradjuje u Srbiji.

Niko ti ne trazi imena nego da kazes kako... shta iznosis svoje teorije, a neces da ih dokazes...

Link to comment
Share on other sites

gogo, govorimo o proseku. Ti sto znas ljude to nema nikakve veze.

Nije mi jasno, ustvari ni ne vredi diskutovati, ali ko da niko nije cuo za odnost income/outcome

Na zapadu nisu uopste tako opustene stvari, za jednog prosecnog coveka.

ghoste, molim te, svetski-putnik ? sta si tamo radio ?

Ziveo ? Ako si proveo u svakoj od tih zemalja vise od 3 meseca, onda stvarno prihvatam tvoje argumente kao da imaju neku osnovu.

e sad, ni trud, ni znanje nije izricito potrebno.

poslednje rechi:

Onaj koji uspe da se probije u svom fahu, on ce uspeti u zivotu. Ma sta to bilo...

Link to comment
Share on other sites

ghoste, molim te, svetski-putnik ? sta si tamo radio ?

Ziveo ? Ako si proveo u svakoj od tih zemalja vise od 3 meseca, onda stvarno prihvatam tvoje argumente kao da imaju neku osnovu.

Pa u iraku sam ziveo 2 god u peruu 4 u keniji god ipo , po ostalim nesto malo, ne vishe od mesec dana, ali znam sta mi je porodica pricala o standardu po evropi, bolje je nego na balkanu u svakom slucaju, barem znash kad radish a kad se odmarash i znash da za taj trud cesh da primish platu, a ne ko u srbiji, kod privatnika su navodno velike plate ali nikad ne isplacuju na vreme, a kod drzavnih kompanija su manje plate a opet ne primash na vreme. Za vreme 90ih su neke od drzavnih firmi cvetale , npr energoprojekt, gradili su srbi, po iraku, vojnih baza kolko ocesh, i neznam ni ja kolko brana po africi i juznoj americi. Tad je irak bio jak kao drzava ali cim amer nesto pipne, ode sve u kurac.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Sa toliko godina od svog znanja bez ikakve veze, bez ichega shto nije legalno i bez ikakvog nasledja ili nekog kapitala ( shot isto spada u nasledje... ) ne moze da se toliko zaradjuje u Srbiji.

Niko ti ne trazi imena nego da kazes kako... shta iznosis svoje teorije, a neces da ih dokazes...

Nema svako isto znanje...

Jednom recju ljudi su se stvarno snasli u zivotu....

Ocu reci dok su drugu ucili srpski i matematiku u skolici on se snalazio da sam zaradjuje uveliko...

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...