Jump to content

heh, blizzard vam gleda poverljive fajlove;)


Sa1Nt

Recommended Posts

Kratko i jasno - http://www.rootkit.com/blog.php?newsid=358

moje mishljenje? jako bezobrazno, iako kontam da moraju da jure cheatere, al' ne na ovaj nachin...

A mozda je sve ovo glupost i laz?

Video sam na par foruma slichne postove i netju da verujem u to dok se Blizzard ne oglasi povodom ovog pitanja.

Ako je ovo sve istina, stvarno su bezobrazni.. ali jbg, bar se trude da uhvate cheatere i skeniraju samo EULA/TOS fajlove etc.

Link to comment
Share on other sites

pa ja ne koristim komp za nishta ozbiljnije trenutno pa mi i ne smeta

ali... da radim neki posao preko kompa na kojem igram wow mnogo bi mi smetalo i za prvu ruku instalirao bi xtra system za posao...

gadno je ako ne znash shta ti rade iza ledja pa mislish da je sve u redu

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

heh, ja cesto imam upaljene txt dokumente, cak i dok igram wow. Ne smeta mi mnogo ali opet , nije lepo da ti neko petlja po fileovima koji nisu vezani za wow. Pitam se da li moze da se nekako ukloni taj spyware, ili npr da se napravi lazni koji ce da shalje lazne podatke blizzu svakih 15 sec. [}:)]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Jaaaaako bezobrazan nacin za uvodjenje efikasne cheat kontrole. Neko ce reci "Pa dobro opustite se ljudi, u pitanju je Blizzard nece vam nishta". Jeste, to je Blizz. A Blizz ne moze da ima nekog alavog zaposlenog koji ce iskoristiti taj spyware u "licne svrhe"? Invasion of privacy 4tw...

Reserved for something catchy.

Link to comment
Share on other sites

100% sigurno. Netje im nishta uraditi, jer se to vetj uveliko radi po internetu. Ja netju zaboraviti famozni trip za Carmaggedonom 2:

1. Instaliram

2. Ljudi u igri koje koljem

3. Deinstaliram

Time Pases

Jebu im mater i nateraju ih da izbace pach da umesto ljudi budu zombiji.

Time Pases

4. Instaliram ponovo (sa istog CDa)

5. Zombiji u igri koje koljem

Trazim bilo gde da se to promeni, nema, patch nikakv nisam skidao, nije drugi CD. Znachi jedino reshenje je da su ga oni implementirali.

Link to comment
Share on other sites

Pa to bas nije u redu, cela ova prica. To je isto kao da sam kupio kola i placam mu servisiranje, a on gleda sta ja pustam od muzike u kolima i koga zovem preko mobilnog telefona!

Mislim, nije u pitanju to sto ja nista pametno nemam na racunaru, u igri je mnogo vece ukljuceno. Privatnost je stala na scenu, kriticna tacka je dostignuta. Znaci taj "call" iscitava sve sto je aktivno i prosledjuje dalje jedan deo toga. Odnosno, ako imam ljubavno pismo on moze da procita deo toga da se uveri da ne koristim cheat za wow... Pih...

U pitanju je poznati sajt sa koga je potekla informacija koji se bavi time vec dugi niz godina, ja ne sumnjam skoro nimalo u njih i njihovu ekipu...

Link to comment
Share on other sites

A mozda je sve ovo glupost i laz?

Video sam na par foruma slichne postove i netju da verujem u to dok se Blizzard ne oglasi povodom ovog pitanja.

Ako je ovo sve istina, stvarno su bezobrazni.. ali jbg, bar se trude da uhvate cheatere i skeniraju samo EULA/TOS fajlove etc.

ovo nije ni glupost ni lazh ciro, vec proverena informacija.. no dobro, uvek mozhemo sumnjati, ali ovo nisu forumi napaljenih klinaca vec poprilichno respektabilan site :)

Link to comment
Share on other sites

zaguljena sutuacija. Ovde lako mozhe da se desi da dobri momci postanu loshi.

Tako su npr, jevreji ostali u nemachkoj za vreme hitlera rachunajuci da su nemci kulturni i racionalni ljudi i da nema shanse da im se neshto desi, kad ono 'medjutim'...

mozhda je ovo preveliko poredjenje, a mozhda su kinezi namerno otimali acc da bi skrenuli pazhnju na ovaj problem i uchinili ga javnim i opshte poznatim, jer ljudi kojima su acc oduzimani nisu pretrpeli neku shtetu a neki su primetili da tim likovima u igrici upravljaju ili klinci ili botovi.

jbg, teorija zavere u malom. A vi vidite, i pazite kad pishete diplomski i igrate WoW. :) (poz amose)

Edited by batina

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

a sta onda igras 15 h dnevno :P? WoW su oni napravili....

Ma blizz ce biti sranje sve dok bude uzimao pare a ne bude nista radio...a ja wow ne igram 15 sati dnevno(a to sto se meni wow svidja ne znaci da blizz nije sranje kontas ;)) a ima i drugih igara..cak sam nasao ,malo vremena za RL ;)

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Ja neigram WoW a prestao sam poprilichno i WC3/:TFT da igram, ali blizzard je stvarno vrh vrhova i jesu carevi - po meni mogu glatko da uzmu nagradu world-best-gaming-production-corporation. Period.

Link to comment
Share on other sites

pa ne, svako ima svoje mishljenje.. neka ga.. ja recimo sa kompa sa kog radim - igram i wow (tj. igrao sam, sad pauziram), tako da mi se nimalo ne svidja ta ideja :)

Kapiram da ne drzish otvoren photoshop ili 3ds max dok igrash WOW?!? Kod mene su svi programi zatvoreni kada igram neku igru na poslu...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...