Jump to content

Naj sp000ky ...


Recommended Posts

Znaci, kao sto "naslow" kaze,ispricajte sta vam se jezivijo ili cudno desilo,kada,gde itd (please nemojte da lazhete? [:D] )

Nikada mi se nije desilo bas,bas nesto tako cudno i jezivo,ali glupo je da kao osnivac teme ne napisem ;)

Kada sam imao nekih 10/11 godina, nekoliko drugova i ja smo prolazili kroz jednu ulicu,bio je dan,cimali se itd, ispred nas je bio jedan kombi koji je bio "parkiran",prolazimo mi i onako naglo se otvore vrata i nema nikoga, mi se useremo i polako unazad, cutimo mi i gledamo, i odjednom se cuje B00M iz kombija, mi pocnemo da bezhimo i iza coska gledamo, i otvore se i druga vrata, i samo stoje, ne deshava se nista, pridjemo mi malo kad ono, nema nikoga u kombiju? [xx(] wtf?

Link to comment
Share on other sites

jednom me je macka istripovala noc je bila neshto kasno i ja se vracao iz grada i sad idem ispod zgrade nigde nikog a nigde bandere ili sijalice koja radi i odjednom cujem kao dete da kmezi tj neki utripovani mjauk ja se onako sledio i sad shta moze da bude kad vidish macka stoji pored ulaza i ispushta te zvuke

eh da i jednom smo se ja i ortak usrali bili smo tad mladji ulazimo u ulaz i sad kad udjesh imash prvo hodnik i onda su ispred liftovi a sa leve strane imash kao prozor i povecu zardinjeru a u ulazu mrkli mrak a kroz prozor ulazi neko zaguseno svetlo i vidish neznam neki covek bez nogu na stakama stoji nepomera se i gleda u pod al pazi znachi ocrtava se u crnom taj covek jer ima nekog blagog svetla koje dolazi kroz prozor ja i ortak odma do lifta sledili se mozete da zamislite kako je to izgledalo i ortak proviri opet i onda onako uplaseno rece Ddobro Vece tom coveku i utrca u lift :)

ima josh dosta takvih tripova al mrzi me da se prisecam i nabrajam

au da da bio je jedan isto opak

prolazimo ja i ortak kroz kao svetlarnik u zgradi znachi unutar mrak i kontish stoji u sredini i vidish necije noge vire iz kontisha i mrdaju se al slow motion mi zasturali usrali se tad smo isto bili klinci mislim sad u skorije vreme tj u poslednjih 5 god nishta tako mi se nije desilo

Link to comment
Share on other sites

zasto bre ja dolazim ovde ???  verovatno drugi put sam napravio neki topic odma mora neko da usere

izgubio sam jednu partiju u H3... nema stvari od koje sam se vise prepao  <--- wtf???

brate... chill out and relax, sala mala

@topic

tesko da ce da uspe topic, ne zbog same teme (koja i nije losa) vec zbog toga sto je tesko napisati ovde neki takav dogadjaj tako da ga lepo opises i da drugi skapiraju ili se uzive. Kad bi pricali uzivo mozda bi bilo bolje [:D]

Link to comment
Share on other sites

ROFL za blokove [:D]

Spooky je bilo za vreme bombardovanja kada su prvi put roknuli Obrenovac - blokovi su bili kao ghost town - 12 sati nocu i nigde nije bilo svetla, chak ni svece nisu gorele u prozorima.

Koje crno spuki, ono je bio raj =) Sad mi pade napamet akcija kad se skupila neka ekipica pred zgradom, gitara, pivo, i pesma. A zli komshija koga je sve to nerviralo, je za shodno nasao da nas sa terase gadja kamenim kockama za kaldrmu [roflmao]

Kreten [b)]

@ intruder

Ne smeta meni sto nema zareza, u estetskom smislu, ali bre namucih se dok sam ti procitao post, covece :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bah, nishta jezivo.. al ovo me je istripovalo gadno... fazon probudih se u 7.... i kao u ebote 7`sati je... aj josh d aspavam... odspavah 2 sata... budim se i skontam da se desna ruka ne pomera... i tu sedim/lezim isparanoisan kmeee sha mi je sa ruko... zdrav razum kaze utrnula je jer si kuntao 2 sata na njoj al u datom trenutku ne razmishljam racionalno od panike koja me zavatila... i krecem da shamaram ubijenu ruku... ono trudim se da pomerim jedna prst ... al nisha to je trajalo jedno 2-4 minuta dok krv ponovo nije pocela da tece... i onda sam ga bacio od srece... *kraj...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jedan moj ortak nije smeo da obrishe film sa harda kad je gledao krug :D

EDIT: ja mu obrisao, tripovao se mesec dana jadnik :D

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

bah, nishta jezivo.. al ovo me je istripovalo gadno... fazon probudih se u 7.... i kao u ebote 7`sati je... aj josh d aspavam... odspavah 2 sata... budim se i skontam da se desna ruka ne pomera... i tu sedim/lezim isparanoisan kmeee sha mi je sa ruko... zdrav razum kaze utrnula je jer si kuntao 2 sata na njoj al u datom trenutku ne razmishljam racionalno od panike koja me zavatila... i krecem da shamaram ubijenu ruku... ono trudim se da pomerim jedna prst ... al nisha to je trajalo jedno 2-4 minuta dok krv ponovo nije pocela da tece... i onda sam ga bacio od srece... *kraj...

( [;)] )...

migsa, zar ti ne bi trebalo da bude
Link to comment
Share on other sites

Najviše sam se usro jedanput kao klinac(možda 5,6. razred) kada sam se uveče vraćao iz škole(tada mi ulica nije bila osvetljena) i prolazim pored jedne trafike kad izlazi lik sa prangijom i fantokom na glavi a ja šta ću reko da ga iskuliram neđu da bežim,gledali se jedno tako 2s i svako svojim putem....ovo je stvarno bilo!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...