Jump to content

SCG - Bosna


Formica

Recommended Posts

Ma josh je bolje bilo kad smo se derali JUG JUG JAVI SE a ono zatisje ali opako.

ako ste se derali onda u redu [:D]

@rang lista

kolko se ja secam nismo isli iznad osmog mesta (i tad je Holandija bila iza nas tacno)

ne znam za vas ali meni se cini da smo poceli nizbrdo posle onog penala koji je promasio kukavni mijat protiv holandjana... u stvari tekma pre te... mi vodimo protiv spanaca 3-1 i deremo ih u igri celu tekmu iako je sudija mafijas bio i od 85-tog minuta krenemo u stek (glupi Santrac bio selektor mislim) i od 89-tog minuta do nekog 96-7og (sudija je bukvalno produzio tekmu dok ovi ne pobede i jos svirao penal.. koji je ruku na srci i postojao) minuta primimo 3 gola i spanci nastave kao prvi iz grupe a mi kao drugi i zapadne nam Holandija.... a u suprotnom bi dobili Mexico cinimi se.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da dobili bi mexico ali cini mi se da si pomesao godine...

ako pricamo o '98 kada je mijat promasio penal ovako je bilo koliko se secam

vs. Germany 2:2 [vodili 2:0]

Iran 1:0

USA 1:0

nisam siguran ali mislim da je ovako bilo...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

da dobili bi mexico ali cini mi se da si pomesao godine...

ako pricamo o '98 kada je mijat promasio penal ovako je bilo koliko se secam

vs. Germany 2:2 [vodili 2:0]

Iran 1:0

USA 1:0

nisam siguran ali mislim da je ovako bilo...

da promasio godinu :/

to sa spancima je onda neka druga spika ali mogu sad ceo dan da mudrujem i necu se setiti sta i kada je to bilo :<

a da za klinsmana, tada je bilo... poslao ga u komu.... i dao autogol i direktan krivac za drugi primljeni gol... miha vezara

Link to comment
Share on other sites

A sa sxpancima je bilo dve godine kasnije u Holandiji i Belgiji

prvo smo u grupi igrali 3:3 sa slovencima, pa dobili Norvezxane i rsli od cigosa 4:3, da bi nakon toga Kralj osvetlao obraz, ali gistro 5:1 od Olanderosa jbg... nakon toga avanture po Azarbedzxanu :(((

sa slovencima pikali i oni povedu 3-0... za 2 gola kriv miha bio i kao popizdeo i namerno udari/gurne nekog slovenca i odma crveni karton i bez njega (a sa 10 igraca :) izjednacimo na 3:3. tolko o mocnom mihajlovicu [;)]

Link to comment
Share on other sites

sta cu formice... to su bili najbolji dani mog zhivota [:p] ... '98 pratio sa drustvom na moru prvu tekmu, ostatak kod mene gajbi u zemunu... a bilo vise riba nego nas muskih... i ja debil nisam skidao oci sa tv-a i zapamtio pola akcija :D umesto da sam 'vatao ribe preko farmerki i jeo djem :D

'00 ep sam gledao kod druga isto choporativno, stim sto su tad bile samo 2 devojke ali brdo nekog alkohola i [:0]droge[:0] ... i 0 (citaj: nula, zero) obaveza ;>

Link to comment
Share on other sites

sa slovencima pikali i oni povedu 3-0... za 2 gola kriv miha bio i kao popizdeo i namerno udari/gurne nekog slovenca i odma crveni karton i bez njega (a sa 10 igraca :) izjednacimo na 3:3. tolko o mocnom mihajlovicu  [;)]

Zahvaljujuci toj tekmi sa slovencima dospeli smo na reklamu za "Gone in 60 sec."

fml

Link to comment
Share on other sites

Ma secam se samo da je u reklami na pocxetku isxlo kao sxta moyxe da se uradi ya koliko vremena i izmedju ostalog isxlo je 3 min is enough for Yugoslavia to score 3 goals ili nesxto na taj fazon i naravno na kraju 60 sec je dovoljno da se mazne auto...zaboravio sam skroz :P

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...