Jump to content

SCG - Bosna


Formica

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

blago tebi ti si se sklonio do semafora :]

mi smo ostali na 10m od kerova do kraja ...

znachi strashno odgledao sam 20min utakmice ostalo sam gledao da me ne pogodi neka kamenchuga :]

ono na kraju kad je bio stampedo polomi mi se rajf i ja onako slep od kose padam po stolicama gazim ljude mene gaze znachi strashno ...

suma sumarum : nikad vishe pored idiota

ej ali nas poguraju na pocetku kerovi dok jos jug nije bio pun... i na taj ulaz jebem ti sunce svi ulaze... mi znachi stojimo na stolicama samo ulaze neki likovi: "AJDE DOLE AJDE DOLE!" Ja pogledam gore kad ono tri reda guraju... hvala Bogu bio je neki lik iza mene koji im nije dao da prodju ali nije dugo izdrzao... i onda ja kazem:"ma mars u p..... materinu" i krenem do stepenista pored semafora... i tu zamalo da izbije tucha... lik iza mene stoji kad iza njega pokusava da se probije neki drugi lik... i ovaj tip shto stoji ono:"Shta se bre guras?" ovaj klasichno:"Shta je bre bilo?"... i onda ja i josh jedan lik ih razdvojimo - tachno da izbije tucha kakve sam srece bio tog dana neko od njih dvojice bi me nehotice pogodio... :))

Pazi ja sam ochekivao od te tekme bash dosta a dobio sam malo... stajao sam celu tekmu na nogama jer nisam mogao da nadjem sedishte... redara nigde[osim na atletskoj stazi...] ovi bosanci se izdrkavaju na svima...

na pocetku tekme se popeo na ogradu i pojedinachno proziva... ono prstom uperi u tebe i podjebava...

bosandzerosi gadjaju redare, policajce a ovi nishta...

kao shto si i rekao : "NIKAD vishe..."

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

E ALI

ono na kraju kad je bio stampedo polomi mi se rajf i ja onako slep od kose padam po stolicama gazim ljude mene gaze znachi strashno ...

ZNACI LOL !!!

na severu je bilo sasvim ok, mada sam i ja primetio da je dozivanje sa jugom bilo ocajno. taman da krenemo kada neka nasa akcija i propade "SRBIJA, SRBIJA".

meni je najjace bilo na kraju, znaci minut pre poslednjeg zvizduka kada je CEO JEBENI STADION SKAKAO I URLAO!!! niko nista ne peva, samo VRISTE !!!

sve u svemo bravo pLAVi ;)

Link to comment
Share on other sites

Nije meni to sto smo pobedili bosance , nego sto spanci (pizda im materina) idu u barazh :)

ma to, nego shto su nam dali go...

samo da nam nisu dali...

),;

nego, ja bio na trgu... ^^^^

768021962434e2f2b93223823587152.jpg

onaj gore levo...

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

Realno ja nisam imao kesh za zapad, nisam neki fenser-huligan zato kazhem nikad vishe na takve utakmice necu gi idem de mogu da me ugaze ... ;]

Sto ides na utakmice i jos na jug ako neces da budes ugazen i da ugazis nekoga.Ako nemas para za zapad a hoces lepo da gledas ostani kuci gledaj na tv-u.

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

Sto ides na utakmice i jos na jug ako neces da budes ugazen i da ugazis nekoga.Ako nemas para za zapad a hoces lepo da gledas ostani kuci gledaj na tv-u.

stani nesto nije u redu ovde...

koga da ja ugazim na repki? Lika pored mene, shta...?

Da bacam stolice na bosance pola metra od policajca koji jedva cheka da me odvali?

a onaj koji je prozivao sve nas redom neka je popio kamen... mamu mu tursku... svima je bre pokazivao kako ce nas kolje ovo ono... a policajac na metar od njega ga gleda...

@manager

ali najveca ispala je bila... "JAVI SE SEVER!!!" kad ono nishta... :)

znachi najjachi su ljudi na stepenicama... na poluvremenu hoce neko da prodje a ono svi se njisu k'o na vetru... :) mislio sam popadace kao domine...

a u stvari popadali su ljudi pored mene[ukljucujuci i mene] :P

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ma josh je bolje bilo kad smo se derali JUG JUG JAVI SE a ono zatisje ali opako.

@Formica

Pa ako vec ides na jug tamo kod kaveza lomi stolice,bacaj na balije,tuci se sa pandurima,da ne bude da si dzabe dosao.Pali baklje i bacaj na njih i one do jaja polu-dinamitske..

Edited by ~Z!~

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

Ma josh je bolje bilo kad smo se derali JUG JUG JAVI SE a ono zatisje ali opako.

@Formica

Pa ako vec ides na jug tamo kod kaveza lomi stolice,bacaj na balije,tuci se sa pandurima,da ne bude da si dzabe dosao.Pali baklje i bacaj na njih i one do jaja polu-dinamitske..

uuuu da si video koliko je baklji palo na kerove... znachi lik pored mene baca baklju prebacuje kavez sa turcima i baklja pada na muriju sa druge strane... ja i taj lik u komu... :)

A ja i jos dva lika iz Srpske smo sasvim bezveze krenuli da se dernjamo "A sad adio..." i onda pola juga pa ceo jug i istok i onda CEO STADION "A SAD ADIO..."

moralo je jednom... :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast plavima stvarno dobra igra !!!

Mislim da ce se u Nemackoj pokazati u pravom svetlu,samo neka

nastave sa ovakvom igrom i nece biti problema.

Mislim da nije lepo psovati na forumu Savke,to vazi i za Epic-a !!!  [xx(]

tek sad procitah post...

gde sam ja psovao??? ne kapiram...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

nisam citao ceo topic pa je mozda neko rekao,naime bosanski savez je trazio da se ponovi tekma bih-scg zbog nacionalnih parola tipa srebrenica,a fifa im je odgovorila tako sto je raskinula saradnju sa sadasnjim trenerom

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

nisam citao ceo topic pa je mozda neko rekao,naime bosanski savez je trazio da se ponovi tekma bih-scg zbog nacionalnih parola tipa srebrenica,a fifa im je odgovorila tako sto je raskinula saradnju sa sadasnjim trenerom

Kako im je Fifa odgovorila??

-------------------------------------------------

FIFA: Skok "plavih" za 6 pozicija

Fudbalska reprezentacija Srbije i Crne Gore napredovala je za

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

ali su zato hrvati medju 20 naj... tuga

e, a koji smo mi ono bilo devedesetineke??? u top10 ??? ili se varam?

bili smo u top 10 ispred holandana - koliko se seca negde 8 ili 9 a Holandija je bila iza nas tacno jedno mesto onda posle pobede od 2:1 u 1/8 finala su nas pretekli... i od tada gde smo mi a gde oni...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...