Jump to content

POMOC!!!


travar

Recommended Posts

E ovako stoje stvari...

Imam dva hd-a na kompu od po 20 giga i drugar dodje da uzme jedan hd (a pre toga sam pola stvari narezo na cd i prebacio na jedan disk dok je drugi ostao prazan) i znate sta debil je uzo onaj pun hd a meni ostao prazan a ni manje ni vise taj pun hd je formatirao tako da sada neznam sta da radim jer sam na tom hd-u imao pun kurac raznih sranja koje sam skupljao ceo zivot i nemoguce ih je naci negde drugde...

zato ako neko ima neko resenje neka mi pomogne inace cu da skocim sa mosta...

pomagajte

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

chini mi se da mozhesh da sachuvash stvari samo ako je radio quick format (a ako je radio samo format onda nish') i to da ga odnesesh kod ortaka i povratish stvari ghostom (norton ghost), ali nisam 100% siguran, naci ce se neko da me ispravi =)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Pobaj sa nekim programom za vracanje obrisanih podataka pre nego sto ti drug pocne sa upisom na formatiran HDD, ima jedan dobar (mislim da se zove Bad copy ili...) koji je dosta uspesan, ali ako je nesto vec upisano preko starih podataka onda je mala verovatnoca da ces bilo kako vratiti podatke...

www.polovniracunari.rs

Link to comment
Share on other sites

Postoji kod nas firma koja se bavi spasavanjem podataka sa hardova. Ima ih u nekom svetu Komjutera od pre par meseci. Zaboravio sam kako se zovu. I reci liku da ne snima nista na hard.

Batali most :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

danas sam otiso da vidim hd i drugar je samo uradio format i instaliro cs i nista vise...

btw. kaze mi drug da zna nekog lika koji 100% garantueje da kada uzmes i uradis format na hd i snimis nesto na njega i tako 7x format, snimanje ,format... da on moze da vrati sve kako je bilo na pocetku samo ga mnogo mrzi da to radi..

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

btw. kaze mi drug da zna nekog lika koji 100% garantueje da kada uzmes i uradis format na hd i snimis nesto na njega i tako 7x format, snimanje ,format... da on moze da vrati sve kako je bilo na pocetku samo ga mnogo mrzi da to radi..

baroniše

Link to comment
Share on other sites

Ako podaci nemaju cenu i ako jos nije kasno za spasavanje istih evo stranice sa podacima o firmi koju sam ranije pomenuo.

http://www.sk.co.yu/2005/02/skse02.html

Srecno ti bilo!

Direkntni link

http://www.datasolutions.co.yu/

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...