Jump to content

Baldurs Gate 2


Crno-Sunce

Recommended Posts

Da, procitao sam na sorcerers da mozes da mazeujes Keldorna kada se pobiju i to resava stvar. A bese ako budem uzeo nekoga da zameni Keldorna, hoce li biti istog nivoa kao sto je bio na pocetku igre ili viseg?

Visheg.

Shto me ignorishete, postavio sam jebeno pitanje

Smrdish na ribu. [:)]

Da, mozesh da shtekash stvari u kutijama, samo nemoj da ih ostavljash da leze na zemlji.

Ne znam za ovaj drugi bug, sa Tolgeriasom.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Neznam da li i vi imate problem koji sam ja imao..tj josh imam...

Problem je taj shto sam pobio sve Drowelfove i nemoze da se zavrshi misija [:D]

Shalim se malo,bre,jel zna neko gde ima da se uzme original igra jer sam "chuo" da neki delovi imaju bugs tj nemaju neke iteme gde bi trebali da se nalaze...

jer nisam mogao da nadjem onaj mother fucking flail u zamku (od one smushene mage/rogue ribe shto su joj satrali pomenuti zamak) i kao znam da sam nashao na pomenutom mestu pre par godina a sada ga nema...strange |O_O| kao i mach shto pricha sam sa sobom [:p]

Aj poz i good luck & have fun [;)]

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da bi sastavio Flail of Ages +3 koji je ultra mega dzidzi oruzje za cleric-a ako ne treba ti original igra nego treba malo da se potrudis u tom zamku da bi ga pronasao. U svakom momentu ako ti se ne da traziti ili ako pri igranju svako malo ne pritiskas tab, mozes da skines walktrougth pa pogledaj gde se nalazi svaki deo. Posto ja nemam original igru a sastavio sam i Flail of Ages +3 i u throne of Bhaal sam ga napucao na +5 [;)]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pazi vecina tih predmeta tipa "fire resestance, electric resestance, acid resestance" su beskorisni jer u toku igre nadjes daleko jace prstenje, a sve te buffove mozes da nadoknadis sa prostom magijom "fire resestance" dal sa magom ili sa clericom, iz cega izvlacimo da je to beskorisno.

flail se nalazi iz tri dela u zamku, jedan deo se nalazi u prizemlju, mislim u tajnoj odaji gde se nalazi i kovacnica, dok za druga dva dela nisam sto posto siguran ali sam ubedjen da se jedan nalazi kod onog lordovog licnog cuvara u tajnoj odaji na prvom spratu, uglavnom ako imas thiefa to je mnogo korisno, ceo zamak predji za "find traps" da bi nasao sve tajne prolaze i tu ces negde naci sva tri dela, potom sa svim delovima odes do kovacnice u prizemlju zamka(gore levo) i tu ga napravis

inace ako nego igra maga neka ne propusti da nabavi predmet robe of vecna, za pare koliko on kosta mozes da kupis vise manje pola adventurers marta ali vredi, kupuje se u advanturers martu kod one ribe, smanjuje castovanje svih magija za 4

e da jedna molba, da li iko moze da mi nareze 3ci disk baldurs gate-a 2, jerbo mi je taj cd sjeban i ne mogu da pristupim lokacili iz questa u umar hillsima, sto i ne bi bilo toliko strasno, ali s'obzirom da je to jedinom mesto gde mogu jaheriu ponvo da ozivim, to me malko nervira

I uzgled receno el ima neko planscape torment da mi nareze mnogo mi se igra igrica...

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

smesni su, imas milion caka da ih sredis, mislim najprostije, uzmes maga i bacis magiju mislead, ostavis iluziju negde na pocetku i ides samo sa magom i bacas summone ili ih tuces stapom :)

ili recimo minsc sa berzerkom

ili bacis na fajtere magije tipa chaotic comands mislim da se tako zove, i samo pazis da ti ullithidi ne posisaju mozak, illithide je lako, znaci na pocetku fokus na ulithide

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...