Jump to content

dobar interview


Recommended Posts

kako mu cale puno pomaze sto je mislim jedini slucaj u svetu...

eeeeeeee ovo je tuga!!!!!!!!!!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

eeeeeeee ovo je tuga!!!!!!!!!!

zasto tuga?pro-gaming oni gledaju kao posao a ne kao glupu igricu kao mnogi ovde,Grubby zaradjuje mesecno od wara vise nego nasi matorci u firmama...zato mu cale pomaze jer je video da mu uspeva i da dobija kesh,isti slucaj je i sa Frogom koga su svi terali od kompa a kad su videli da je objasnio WWIa onda ga podrzavali,norm stvar...

Link to comment
Share on other sites

manje je umishljen od vladice, thats for sure :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma bre dosta ljudi sa ovog foruma moze da bude kao grubby,niko nije gloop,pa da ima uslove da igra nostop 6 sati dnevno na pingu 2-5ms i da nepropusta nijedan toor koji postoji,mislis da neko od nas nebi uzimao kes kao on

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ma bre dosta ljudi sa ovog foruma moze da bude kao grubby,niko nije gloop,pa da ima uslove da igra nostop 6 sati dnevno na pingu 2-5ms i da nepropusta nijedan toor koji postoji,mislis da neko od nas nebi uzimao kes kao on

mnogi od nas imaju uslove pa se o5 nisu probili dalje, ono iako je 90% samo u vezbi treba sesti pa vezbati, a to ocigledno malo njih uradi, a mnogi misle "e da ja imam uslove ja bi sabio" i onda kada dobiju uslove malo toga se promeni, ne kazem da smo glupi pa da nemozemo nego jednostavno nam to nije big deal pa odustanemo, ili to ne uradimo iz nekih drugih razloga a glupo je onda biti u fazonu "e pa to mogu i ja ali necu"

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

mnogi od nas imaju uslove pa se o5 nisu probili dalje, ono iako je 90% samo u vezbi treba sesti pa vezbati, a to ocigledno malo njih uradi, a mnogi misle "e da ja imam uslove ja bi sabio" i onda kada dobiju uslove malo toga se promeni, ne kazem  da smo glupi pa da nemozemo nego jednostavno nam to nije big deal pa odustanemo, ili to ne uradimo iz nekih drugih razloga a glupo je onda biti u fazonu "e pa to mogu i ja ali necu"

Haha ali bash tako dok sam imao 56k modem stalno sam prdeo jao samo da dobijem kablovski ima da lomim da igram stalno da vezbam i kad sam dobio bio napaljen 3 dana i opet po starom a i nemam vremena...

Link to comment
Share on other sites

eee kad sam ja imao 56k..ping 325-1000..stara dobra vremena :P

onda sam dobio SBB 512k i bilo je jos gore :)) ping 60-80 a disk svaka druga partija..i tako je bilo do pre jedno 5-6-7 meseci,taman ka me prosla sva zelja za warom :)

respect za grubby-a!dobar interview..stigo sam do pola :P

Link to comment
Share on other sites

bunny: guildwars

Grubby: ahahahahaha, one of the less dangerous MMORPGs, a game which does not only require mass gaming but also some good sense of mind, a game which offers me some relaxation and fun when I want to lose myself in time for a short while :)

Grubby: Best game development company EVER- with the only blemish on their name being WoW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...