Jump to content

Neko mi mazno account


Nothingman

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Istrazuje Gm gde je zaturio korpicu sa lucnch paketom :) da bog da mu presela :)

ma jebe mu se za :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ovako,

svima hvala koji su podelili problem samnom i posebno hvala onima koji su se napravili pametni i time postali totalni debili.Nije bitno imam jednu informaciju za vas koji su hackovani i koji su izgubili accounte i nadu za bilo sta.Danas mi je blizz poslao mail i u njemu imam sta da vidim ....NOVI PASS

trenutno sam u igri i jako mi je drago sto sam acc dobila nazad kao i svi ostali ovde...i samo da znate imena u frien listi koja smo nasli su sami kinezi kao sto su mine,miyamoto,nijababe,goobers,hassar,druka,sellyice,mooncate..... i ima ih jos mnogo.Svi oni se nalaze na listama hackovanih accounta i kad smo se pogledali ignore listu svi nasi friend-ovi su bili na ignore....

toliko za sada...

24506612.jpg
Link to comment
Share on other sites

ovako,

svima hvala koji su podelili problem samnom i posebno hvala onima koji su se napravili pametni i time postali totalni debili.Nije bitno imam jednu informaciju za vas koji su hackovani i koji su izgubili accounte i nadu za bilo sta.Danas mi je blizz poslao mail i u njemu imam sta da vidim ....NOVI PASS

trenutno sam u igri i jako mi je drago sto sam acc dobila nazad kao i  svi ostali ovde...i samo da znate imena u frien listi koja smo nasli su sami kinezi kao sto su mine,miyamoto,nijababe,goobers,hassar,druka,sellyice,mooncate..... i ima ih jos mnogo.Svi oni se nalaze na listama hackovanih accounta i kad smo se pogledali ignore listu svi nasi friend-ovi su bili na ignore....

toliko za sada...

LOL, znao sam da su Kinezi u pitanju [:)]

Inache ja josh nisam dobio mail od Blizzarda, a poslao sam im info par dana pre tebe [:(]

Ali nema veze, drago mi je da je bar neko dobio account nazad ;)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, kakvi kraljevi su ovi ljudi iz Blizzarda. Malopre mi stize odgovor od njih (nakon 8 dana) kako su previshe zauzeti brojnim mailovima koji im stizu svakog trenutka i zahvaljuju mi se na strpljenju, a ispod toga ide quotovan moj mail koji sam im poslao sve sa privatnim podacima: cd key, ime, prezime, mail, adresa, secret question i answer :))

I onda se josh chudim kad kad mi neko mazne account ;)

p.s. Nista od igranja ni ovog vikenda, ali sto je najveca fora vishe mi se ni ne igra kao pre...mozda josh ima nade za mene, josh par dana bez accounta i skinucu se skroz sa droge [:D]

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, kakvi kraljevi su ovi ljudi iz Blizzarda. Malopre mi stize odgovor od njih (nakon 8 dana) kako su previshe zauzeti brojnim mailovima koji im stizu svakog trenutka i zahvaljuju mi se na strpljenju, a ispod toga ide quotovan moj mail koji sam im poslao sve sa privatnim podacima: cd key, ime, prezime, mail, adresa, secret question i answer :))

I onda se josh chudim kad kad mi neko mazne account ;)

p.s. Nista od igranja ni ovog vikenda, ali sto je najveca fora vishe mi se ni ne igra kao pre...mozda josh ima nade za mene, josh par dana bez accounta i skinucu se skroz sa droge [:D]

Ma to ti bre cornuo neko tvoj, koga nervira sto picis wow ;)

skidaju te nesvesno sa droge ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

josh par dana bez accounta i skinucu se skroz sa droge [:D]

bolje ti je batali wow

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Drug je napravio nalog na 10 guest pass free a posle je kupio original ali nije brisao wow sa 10 guest pass free i sada ne moze da se uloguje.Dali mu je neko maznuo account ili...?

instalacija wow-a nema veze sa accountom

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ae ovako ;)....

ne igram wow ali sam pre neko vece cuo ovo u emisiji "Click OnLine" ili tako nesto...mislim da je na bbc-u bila,inace blizzard je digo frku neku oko sledeceg...:p

->

addon-ove koje instalirate instalirate na svoju ruku jer su spywareovi/trojanci (neki) i blizzard nece snositi nikakve posledice jer doticni addonovi nisu zvanicni od strane blizzarda,tako da... ;) jbg.

Link to comment
Share on other sites

Jebeni Kinezi, treba da se uvedu skinski po igraonicama da urnishu te Kineze jer su oni ti koji instaliraju keyloggere i kradu acountove.

Uopste napravio bi etnicko ciscenje te stoke...

Ono sto sam ja rekao je da se uzme taj keylogger i da se deasembluje i da se nadje adresa na koju se salju parametri ili kako se vec salje, da se lepo to sve propusti kroz proxy i da se vidi sta gde ide, pa onda mozda dobijete neke podatke da nadjete tog pedera i da mu izlomite kosti i bacite ga u Dunav da se udavi.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Al ljudi i da skinete ne-znam-kakav trojanac, ako imate iole kvalitetan firewall od cele te priche nema nishta :) Nemojte samo koristiti ZoneAlarm kao komrad Imm [:p] i bicete ok. Problem ZA je sto za pozadinske procese koji koriste win funkcije ne postoji upozorenje o pokusaju konektovanja jer ga prepoznaje automatski kao sistemski proces.

Zato je ZA i besplatan za koriscenje. Automatika ubija u pojam i ako nesto ne znas - nema ko ni da ti kaze kako sta i gde. Nego ako skontas koji fajl ti radi sve to moras rucno da ga uneses na listu da mu zabranis pristupi i ostala cudesa... Ja kostim Trend Pc-cillin Internet Security 2005 i bukvalno je odlican... U sebi ima dozvoljene win funkcije i cim je pokrenut zabranjuje cak ping i tracert a kamoli nesto naprednije sto nema sertifikovano u svojoj bazi. [^]

Link to comment
Share on other sites

bre, ti mene zajebavash or what, zap uoci bilo koji proces koji pokusha da pristupi internetu, caka je u tome da se podesi da radi manuelno. Ako se tako ne podesi radice kako si rekao. Zap nije bestplatan :D. Takodje zabranjuje ping dok se ne podesi, uostalom znash ti to, samo zajebavash . [:p]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Jebeni Kinezi, treba da se uvedu skinski po igraonicama da urnishu te Kineze jer su oni ti koji instaliraju keyloggere i kradu acountove.

Uopste napravio bi etnicko ciscenje te stoke...

Ono sto sam ja rekao je da se uzme taj keylogger i da se deasembluje i da se nadje adresa na koju se salju parametri ili kako se vec salje, da se lepo to sve propusti kroz proxy i da se vidi sta gde ide, pa onda mozda dobijete neke podatke da nadjete tog pedera i da mu izlomite kosti i bacite ga u Dunav da se udavi.

ti si moj covek!

Link to comment
Share on other sites

ZA shit ... ZAP je ok ... to je sve :) ... zap mnoooogo dugo zadrzava podatke na svebi sto meni kao 64 wireless jadniku mnogo znachi ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...