Jump to content

Dogodovshtine


ozyGY

Recommended Posts

Scena od malopre.. Radim questove u onoj dzungli pored BB-a, pa se ceo dan fajtam, te sam sada pod utiscima :D

Heheh ja lvl 35, radim neki quest gde treba da ubijam neke pantere lvl 37-38... Napadnem ja pantera 38 lvl, i tu bash bio kul fajt... Kada sam ostao na nekih 800 hp-a pojavljuje se elf rogue lvl 33 i napada me sa ledja... Ja ga odvuchem u stranu, panter prestade da me juri, popijem jedan health potion, okrenem se prema ovoj shunjalici i razbacam ga po celoj dzungli... :D

Kako sam se kasnije slatko ismejao... Setio sam se kako sam i ja mislio da sam najjachi dok me nisu prevaspitali ?? lvl-i :D Mada je moj warr mnogo jak, izduvavam vecinu likova i po 5 lvl-a vece od mene... :)

Edited by ozyGY

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

Novi battleground. Ima tamo od lumber milla ka blacksmithu veliki pad. Fightam se sa likom - navatao me na 50% a on pun health - mislim da je war ili rogue. Bacim mu Pain i skocim sa litice onako u ocajanju. Vidim ja skace on za mnom i umrem od smeha dok sam ukljucivao levitate magiju. Raspljeskao se ko jaje a meni HK.

hehe, Artahi Basin je pun dogodovstina :)) mnogo dobar BG ... meni se nesto slicno desilo :p samo sto sam ja ostao sa 200hp a on riknuo

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Pa da to za novi bg , pobacam dots na palu a on se pogubi i skoch dole , a onda i svi ostali paliji za njim :) nekad je bilo smeshno , sada je vishe zalosno :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja se juce sokirao reakcijom jednog Orka shamana, resavali smo BFD i ja budala na kraju BFD-a odem do onog Dvorfa i teleportujem se u Darnassus. E sad, prob. je bio u tome sto nisam resio najlaksi Q tamo, pa sam se sam vracao do party-a.

I sad scena, na ulazu u BFD, Ork shaman ubija ona bica on 30lvl, ja izranjam iz one vode i vidim njega sa 1/3hp. Ja reko, sad cu da te otkinem ja tad bio 31lvl. natezem ja onu moju pocetnu strelu <Aimed Shot> kad on dize ruku i pozdravlja me, u fazonu iskuliraj se. Ja posto sam se smorio jer sam se bzvzz teleportovao, skapiram da ne mogu sam do ulaza u instancu, prekidam Aimed Shot, i kao kuliram. Naravno onda sam sa snjim ocistio put do instance za 2min. i dosao do ekipe. Zanimljivo je da smo ga posle svi sreli na ulazu u BFD i kao... ma pusticemo ga. :P

Naravno, ne volim ni ja da mene neko dira dok resavam Q, pogotovo kad se rokam sa tigrovima koji su veci lvl od mene, i onda mi sa ledja pridje Undead rogue i kao krene da me kida. To mi se jako cesto desava u Stranglethorn Valeu. I tad poludim, onda se brzo spownujem i krenem da ga jurcam kao budala po onoj opasnoj dzungli.

Eto a ja njih pustam, ma pederi jedni necu ni onog 1lvl da pustim vise. :P

Link to comment
Share on other sites

Ubijam neke kripove po ep,tada bio 58 lvl, i negde na 50 % rogue lvl 60 me napadne , srecom imao sam retailation spreman, okrenem se i ubijem boga u njemu, medjutim ja mozak zaboravim da ga harmstringujem i negde na 10 % rouge sprit i pobegne. Posle nekih 10 min sedim ja na sred puta za stratholme ,jedem neshto i naidje isti taj rogue na mountu. I tako se gledamo mi jedno minut, cimnem se ja kao da krenem prema njemu, lik se okrene sa mountom i pobenge glavom bez obzira.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

searing gorge, blizu ivice cauldrona. human warlock creepuje one fire elementale. lik je bio dva lvla nizi od mene. kao i uvek u takvim situacijama prodjem pored njega ne dirajuci ga. krenem ja da krcim put do jedne od kula i pullujem jednog patuljka. ali navucem jos dvojicu njih. posto znam da mogu da ih dobijem shieldujem se i krenem jednog po jednog da rokam wandom i SW:painom. kad sam ubio dvojicu vidim ja neko mi baca corruption. okrenem se, warlock punog helta i mane napda a njegov void juris. ja vrisnem, pobegnem od patuljka, mana pot. i vratim se do locka. posibamo se mi tu blizu ivice, ubijem mu voida, i taman kad je mislio da ce me ubiti ja bacim MC. i onda je mucenik tako skakutao i brao cvece i ne znam ni sta sam ga sve terao da radi. on meni salje i /beg /cry... ali ja ne popustam. posle 60 sekundi pustim ja njega i /wave. taman kad je krenuo da summonuje mounta ja opet MC. i opet je skakutao i leskario po onoj prasini da bi na kraju izvrsio samoubistvo skokom u cauldron. on iskoristi SS i opet krene da summonuje mounta. ja skok dole +levitate kad sam bio bas blizu zemlje, mind blast, ukenja me crit i pade lock.

Link to comment
Share on other sites

U AB1(BG). Krece fajt, ja sa palom naravno prvi koji se nacrtao, T/Shamy, opalio sam ga dobro sa SOC-om i on mene poprilicno, i krenem ka litici i skok u vodu i krenem da plivam ka onom mostu, i majstor krene da me juri kroz vodu i primetim da je isplivao. Ostanem pod vodom u nekoj travi jedno 15 sec, i polako izronim i vidim ceka na mostu, i mislio ja ispod mosta sad ce da me sabije. Izadjem polako iz vode i sa strane mu pridjem i PUF SOC+Cons. 2 puta, i on pocne da bezi, i naravno Hammer of Wrath i cao djaci, pade mjesina.

Bilo je lolx5. [^]

Link to comment
Share on other sites

Sinoc AV igramo 40vs30 u korist alijanse (nishta chudno...) i oni vec upadaju u nash kamp...Krenulo nas desetak na IB GY (ice blood graveyard) i alijansa skapira i vrate se i sabije nas njih 15tak.Ja jedini ziv bezim ka sredini.Jure me petorica.Stignu me tu negde bash na sredini - jedno 50-60 yard-i od korrak-a.Warrior me charge-uje i skine me sa mounta.Ja sacriface void-a , howl of terror(za one koji ne znaju , howl of terror = priest-ov scream samo shto HOT nije instant) , oni se razbeze ,korrak ih napadne ubije sve osim warriora koji krece da bezi...Ja mu bacim curse of exaultion(brzina 70%) , korrak i njega ubije [8D]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

1)

Dok sam igrao na Dunemaulu sa Priest-om, bio sam 30+ lvl resavam neke zaostale questove sa ZoramGar stranda... nalecem na tri 19-20 lvl NEa koji rade quest... okrenem se i krenem odatle... u principu ne napadam likove koji su vise od 5 lvla ispod mene...

Kada sam krenuo napada me jedan od njih... rouge pokusvajuci da me ubije... malo kasnije me stizu priest i druid - sva trojica me salecu... shield i fear i pobegnem... odlazim svojim putem... zestoko iznerviran na rogua... vratim se nazad posle par minuta, bacim sav dot na njega i roknem ga... a ova dvojica bezanija... lol...

2)

takodje, drugar i ja smo slucajno svratili do XR-a i zaticemo lvl 28 gnome rogue na onom prvom brdascetu... sednemo pored njega i pocnemo da kuliramo... nismo hteli da ga napadamo bez obzira sto smo bili par levela iznad njega... mag i prist bi ga dobili bez problema... posle par trenutaka na mestu na kom sam sedeo pojavljuje se (nisam mogao da verujem - nisam mogao uopste da ga primetim) lvl 60 rogue - Knight Champion!!!

dobro smo se zabavljali... duelovali sa tim malisanom... koga je ovaj veliki verovatno trenirao... pozdravimo se i odemo... proverim na PvP ranku... veliki rogue je 25 na serveru... lol... da smo napali malog... bili bismo mrtvi u delicu sekunde...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Idem u un goro krateru sa mojim magom tada je bio lvl 49 i dodjem do one neutralne baze i uzimamm quest , a iza mene stoji troll hunter lvl 60 ... kritikal 2800 , kill iz prve ... epik set sta god da je imao , skidao sam bogove sa neba ... trolls :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sad me podseti sa retaliation. Arathi highlands. Beta. Krvi su mi se napili kao warrioru tamo alijansa. Vracao sam se po first aid na 43 nivou mislim. I na putu 3 lvl 33 (u proseku) i napadnu me. Ukljucim retaliation. Pali su nisu stigli ni da pocnu da beze. Mnogo mi je smesno bilo jer sam priesta otkinuo prvo i zadnji je bio hunter koji kad je video da sam ubio mu dvojicu ortaka i da sam popio potion od kog sam skoro ceo health opet imao pomislio je da bezi. hamstring je cudo i execute. Eh tako mi je prijalo posle silnog gankovanja...

Link to comment
Share on other sites

scholo run, ubijemo zadnjeg bosa i padne uz jos neke iteme i epic pattern za robe of void,

prvo se javi neki mucenik koji je 57 lvl i kojem je to prvi epic koji mu je pao i kaze all roll, na pitanje zasto svi da rollaju on odgovar "because it is epic", ok mi ga smirimo objasnimo mu da iako je epic uzima onaj kome treba, jedini lock koji je bio kaze da mu ne treba jer nije tailor i sad rolaju svi koji su tailor, ja i jos dvojica, mi rolamo ja dobijem i posle mene rolla hanter i dobije 99 i master looter mu ga da, ja ga pitam da li je tailor i on odgovara "no, I am seller" hs i ode

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Sinoc AV igramo 40vs30 u korist alijanse (nishta chudno...) i oni vec upadaju u nash kamp...Krenulo nas desetak na IB GY (ice blood graveyard) i alijansa skapira i vrate se i sabije nas njih 15tak.Ja jedini ziv bezim ka sredini.Jure me petorica.Stignu me tu negde bash na sredini - jedno 50-60 yard-i od korrak-a.Warrior me charge-uje i skine me sa mounta.Ja sacriface void-a , howl of terror(za one koji ne znaju , howl of terror = priest-ov scream samo shto HOT nije instant) , oni se razbeze ,korrak ih napadne ubije sve osim warriora koji krece da bezi...Ja mu bacim curse of exaultion(brzina 70%) , korrak i njega ubije  [8D]

korrak moj ortak, samo reci da sam te ja poslao i nemas problema ubuduce [;)]

Pa sta ce vama? RotV je BoP... A ako ne treba lock-u onda trebate da prodate, a ne da ucite bezveze...

bas vala, sad sam ja to hteo da napisem [:D]

Link to comment
Share on other sites

Imam bas milion zanimljivih situacija ali evoneke 2 random...

Ja troll rogue 48, on human warrior 47. Hinterlands

ja questujem/grindam na sred hintera i vidim njega na 50% hp-a seva se sa nekom zivuljkom. Reko sta da ga diram, nema casti za mene tu i produzim. Nije proslo 5 minuta kad se situacija obrnula. Ja na 50% se sevam sa kripom a on nailazi na mountu iza mene i silazi cim me je video. Ja evisecrate kripa i brzo u stelt aon jadnicak menja stancove i juri okolo pokusavajuci da me nadje. Iskuliram ja malo da se napunim i stavim otrove na bodeze (otrove stavljam samo kad znam da ce biti klanja :) i krenem da ga uhodim. Sve u svemu vitlali smo se po hinteru oko 3-4 sata (u jutarnjim casovima btw, oko 2-3 am) i kad smo zavsili skor je bio oko 18-0 za mene. Inisam ja svaki put njega gankovao. Posle 5-0 ja resio da je dosta i vratim se questu a on mene juri . I nadje me u pecini jednoj i krene dok se sevam sa kripom, ubio ga tada a ostalo me 2-3%. Nisam mu dao sledecih pola sata da dise... completan cc service [:D]

ja troll mag 34, on human pala 35. Stonetalon

oboje trcimo po stonetalonu kod harpija onih i bucamo mining. Svremena na vreme se mimoidjemo i mahnemo. Sve dok nisam nabasao na palisu kako juri nekog hordasa 5-6 lvla manji od njega. I ja se ukljucim i krenem na palisu sa pola hp/mane. I jurcamo se 10 minuta, ja kao pokusavam da kitujem ali dobar je pala bio bas. I izleci se baja 3-4 puta i nastavi on da me juri ali bas tesko da me stigne :P I na kraju i mene i njega ostalo po 10% i ja stanem i krenem kao bacam neku djiju da ga dokusurim.... udario on mene prvi i to neki crit bio.. izuo me.

Ja onako opako smoren, ipak smo se jurili 10 minuta a ja ispusio na kraju. Resujem se i cekam da naidje. Eto njega posle par minuta... ja postavljam goblin land mine brzo i bacam frost bolt / on gazi na minu/ ja fireball/ fire blast i cao... pao je u 4 sekunde, nije znao sta ga snaslo.

A njemu trebalo 10 minuta da mene ubije [:D]

Link to comment
Share on other sites

taman kad je mislio da ce me ubiti ja bacim MC. i onda je mucenik tako skakutao i brao cvece i ne znam ni sta sam ga sve terao da radi. on meni salje i /beg /cry... ali ja ne popustam. posle 60 sekundi pustim ja njega i /wave. taman kad je krenuo da summonuje mounta ja opet MC. i opet je skakutao i leskario po onoj prasini da bi na kraju izvrsio samoubistvo skokom u cauldron. on iskoristi SS i opet krene da summonuje mounta. ja skok dole +levitate kad sam bio bas blizu zemlje, mind blast, ukenja me crit i pade lock.

JOOOOOOOOJ lovacke price ....

a) mind control na playerima ne traje nikad preko 10ak sekundi

b) dok padas sa levitate-om ne mozes da kastujes magije koje nisu instant zato sto si u pokretu ....

loltrol mada bujnu mastu imas ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan fin encounter [:)] Setam se ja tako po ashenvaleu(lvl 46 rogue) i vidim 2 lika 51 i 52 lvl(Warrior i Mage).Ja reflexno stealth i krenem oko njih da obilazim kad ono duel flag.Ja ne verujem..krecem da prilazim..oni se dueluju [:D] Mag na 1% warr na 10...ambush warra i standardno maga....hehehe odose dva knighta [8D][8D]

Edited by Chodah

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Evo sta mi se desilo u nedelju: Imamo zakazam MC run u 18.00. Krecem iz Badlandsa ka Black Rock Mountain-u i vidim priesta i huntera 60 lvl idu s druge strane, istu destinaciju imamo. Kad odjednom pojavljuje se paladin za njima, i svi protrcavaju pored mene najopustenije....

Dooobroo, reko aj kad su otisli i ja da nastavim. Idem dalje kad krece da mi laguje i skapiram da je ceo aliance guild tu. FFS sta cu sad... Sidjem dole do lanaca i snimim goooomilu alijanse, plus jos jedan paladin protrcao pored mene, auuu....Bice veselo.

Nista, spremim se ja naostrim sekiru, uhvatim ank ,pomolim se i zaletim se medju njih...Kad ono niko me ne dira...WTF...

Kad ono setim se!! Pa ovo je PVE server... [:(]

^^

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

roflmao ovo je odlichno =o))

moj najsimpatichniji dozhivljaj sam vetj prichao ne znam koliko puta...mozda i ovde...

u vreme kad sam bio lvl 38+ negde, ashenwale naravno, prolazim ja pored onog silverwinda/jezera sa elementalima i ono frishko nabavljen big iron pole pa kao da zabacim (i ne daj bozhe ukenja me the one ring ;o))

i tako u cheetah bez peta stanem na onaj drveni kej i zabacim opusteno...

nakon nekog vremena vidim nekog ud roga jedno 7-8 nivoa ispod mene kripuje elementale na ostrvu, ali ono... zabole me... ja ocu da pecam... =o)

naravno, 5 min kasnije napadne me on sa ledja i onako stanovanog krene da delje ali jebiga razlika u nivoima je ipak prevelika za 1 na 1...i kad je inicijalni stan proshao okrenm se i zatuchem budalu big iron fishing poleom =o))

posle toga (u kontrolnopopravnvaspitne svrhe of coursely) ukljuchim track hidden i nastavim da pecam, on dodje, rez, stelt, (ali dzhaba na toliku razliku u nivoima) a ja lepo pustim dzhukelu na njega i samo jedan concusive da ne pobegne kuchetu (tada nije bilo dasha, iako je lupos kad nije bagovan bio 183%)

... uglavnom posle toga ga nisam kampovo, ali sam upecao jedan mali onaj lockbox sa neverovatnih 2x medium leather unutra =oD

Link to comment
Share on other sites

JOOOOOOOOJ lovacke price ....

a) mind control na playerima ne traje nikad preko 10ak sekundi

b) dok padas sa levitate-om ne mozes da kastujes magije koje nisu instant zato sto si u pokretu ....

loltrol mada bujnu mastu imas ....

Jbg takav mu je opis klase , da obmanjuje ljude :) :)

elem to za MC je stvarno dobro Brm :) :) :) sedim pored druga a on mi prichao o tome kako jbe likove sa tim i skache u lavu , ja naravno nisam verovao , mislio sam da postoji neko ogranichenje etc , kad ono rofl , paladin za paladinom u lavu skache :) :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...