Jump to content

Win Movie Maker


hammertime

Recommended Posts

pretrazio sam taj site jos odavno i samo mi spominje SP 2 a kad ocu da download-ujem neki win MovieMaker  "fun pack" u kojem su sadrzani transitions i effects prikazuje mi neki error mada sam samo jednom pokusao da skinem. Zauzima 25 mega pa zato ne bih da se ponovo upustam u to...

ali hvala u svakom slucaju

Pazi Windows Movie Maker (1.1) koji je dosao uz prvobitni XP je glupost ziva, u njemu slobodno zaboravi na prelaze, efekte i sl, najbolje sto mozes jeste da spojis i iseces film. To je i sam Microsoft skapirao pa nam je uz Service pack 2 za Xp doneo i novu verziju Moviemakera (2.0, odnosno sada aktuelna 2.1). Problem je sto i ako skines samo Moviemaker 2.1 on ti nece raditi bez Service packa 2, a ako stavis SP2 ces automatski dobiti i MM 2.0. Tako da je preporuka da lepo instaliras SP2, ionako resava mnoge druge probleme mimo Moviemakera. Sa kecom neces nista pametno moci da uradis. Vise informacija o verzijama i zahtevima na http://www.microsoft.com/windowsxp/downloa...oviemaker2.mspx

A posle mozes i sa onog sajta da pokupis fore u vidu tutoriala i sl.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nesto tu nije bas u redu. Znaci evo ti screenshot kako izgleda kod mene, inace prvi put da palim Movie maker :) Kad ides u Tools imas opciju video transitions, u kojoj imas bar dvadesetak prelaza:

mm.jpg

alo bre nisam debil.... dobro mi ne objasnjavas da treba da kliknem na ikonicu winMovieMaker da bih usao u program itd... nema nista u transitions...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...