Jump to content

Provale u doti


Sasuke-kun

Recommended Posts

Lina - Operska pevacica

Maiden - Bicharka fina

Bristle - Primam zguza

evo jedne najgluplje izvale:

pita lik na sta da idem i bleji u ekran se uneo i kaze mu lik : ma sad na kurac (misleci na currias :O)

i lik odgovara : da da evo sad cu na njega. O_O mislim da gluplje nisam procitao nesto.

E DA JA SAM CORAV :DDDDDDDDDDD dieallwannbez

Edited by ZEP
Link to comment
Share on other sites

Trebao bi neki admin da brise gomilu NE SMESNIH i glupih stvari sa ovog topica... tipa mirjana koja ubija gondora, shrekles i slicne gluposti...ALO LJUDI, ako imate nesto pametno i duhovito postujte, ne zatrpavajte topic glupostima!!!!!

Kupi smisao za humor na E-bayu ( 200$ ).

brusli.png

<Dakilence> god of fog

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pazi da se to meni desilo, ja bi obrisao svoj account na ruru i ne bi se vise nikad pojavljivao ovde.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pozz ljudi,novi sam ovde;)

Ovako,igram neku random partiju 5v5 i sada,u mojoj ekipi sam ja Balanar i jos 4 random nooba,a u suprotnoj pudge troll i jos neka tri lika.Tece partija ,pudge i troll se nerealno nabudzili zahvaljujuci ovim noobovima iz moje ekipe.I jednom me savata pudge u recici,kada sam imao 900 hp i pali root pegla itd. ja u panici palim zadnju kako bi se izvukao od pudga,ja se izvucem kad sa druge strane recice dolazi troll pukne me jednom ostane mi 50 hp,a pudge kako bi uzeo kill baca lanac na mene ali slucajno hvata trolla i ja opusteno bezim;)

Valjda sam lepo prepricao [xx(]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...