Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

probaj da nabavish director's cut ako vec nisi - zajedno sa oficijelnim sajtom ce ti potpuno objasniti sve aspekte filma

poenta filma je da ti sam sebi,na svoj nacin, objasnis sta se to po tebi desavalo i nakraju i desilo.... objasni po tebi sta je kraj filma....ima razne mogucnosti...

zbog toga je i sjajan....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poenta filma je da ti sam sebi,na svoj nacin, objasnis sta se to po tebi desavalo i nakraju i desilo.... objasni po tebi sta je kraj filma....ima razne mogucnosti...

zbog toga je i sjajan....

Film, kao film uopste, mozes shvatiti ili ne, svi imaju sustinu, bolje ili gore obradjenu, ali to je sada ne bitno..

Ako ne uspes da razumes pravu sustinu filma, ma kako bio odusevljen filmom, ustvari si samo izgubio dva sata..

Schindler's list je jedan od najboljih filmova koje sam ikada gledao, i sigurno najbolji Spilbergov ikada..

A, ako neko slucajno nije gledao Hair..

Link to comment
Share on other sites

Ako ne uspes da razumes pravu sustinu filma, ma kako bio odusevljen filmom, ustvari si samo izgubio dva sata..

ne zanm da li govoris za bilo koji film ili samo za doni darka....ako govoris za doni darka nisi u pravu jer svako ima drugacije shvatanje OVOG filma, barem kod mene u drustvu.....

Link to comment
Share on other sites

ne zanm da li govoris za bilo koji film ili samo za doni darka....ako govoris za doni darka nisi u pravu jer svako ima drugacije shvatanje OVOG filma, barem kod mene u drustvu.....

Kao sto rekoh govorim za film uopste..

Svaki nosi neku poruku..

Naravno svako film vidi na svoj nacin, ali jesi li se ikada pitao da li je to ono sto je reziser hteo?

Poceo sam previse da serem, zar ne?

Odoh da gledam Fellinia..

Link to comment
Share on other sites

donnie darko je velika slagalicama gde skoro na svakom koraku ima neki delic slagalice. ja sam se zapanjio koliko sam delica prevideo. ako je neko zapazio svaki, svaka mu chast

btw krenuo sam da gledam 'My Name is Earl', seriju o propalici shto je odluchio da digne karmu u plus. obecava :)

Link to comment
Share on other sites

7 macheva...

za ljubitelje aziske (kineske) kinematografije ovaj film tje dotji kao prava poslastica.. pored izvanrednih scena futanja, pristojno odradjene kamere i ne mnogo preradjenih poteza ( u post produkciji) gledalac mozhe natji i onu jeftinu kinesku patetiku i vechita pitanja : voleti tajno ili javno; otitji ili ostati..

rez.:

mnogo zajebani heroji

predrkani 'bad guy'

princeza (naravno)

i armija koji treba sahraniti...

pratjeno elementom bez koga se ne mozhe : UDARANJE U OCHI

sve u svemu jedan od boljih koji sam gledo u poslednje vreme...

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Sedam Maceva

Film je komotno mogao da traje sat krace. Ne moze da se poredi sa Herojem i Pritajenim tigrom skrivenim zmajem, niti sa Kucom letecih bodeza, ni u jednom segmentu. Ima samo jednu odlicnu scenu borbe i to na samom kraju. Prica je ista kao Sedam samuraja, samo umesto da poginu samuraji pogine celo selo. Ima elemenata koji su potpuno besmisleni. Sve u svemu, zbog zanimljivog pristupa borbi moze se premotavati na te scene, inace je generalno lose reziran film.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

iceage2

ultraviolet (dobar snimak ovaj put i sad mi se svidja film ;)

the dark

chaos

16blocks

big mamma's house2

Casanova

ovo je u zadnja 2 dana,bilo mi dosadno :)

Link to comment
Share on other sites

See No Evil, Hear No Evil

MURDER! The blind guy couldn't see it. The deaf guy couldn't hear it. Now they're both wanted for it.

Mnogo dobra komedjia, Richard Pryor je kralj!

[8D][roflmao]

http://imdb.com/title/tt0098282/

The Stand Stiven King at his finest. Juce gledao prva 2 diska danas cu poslednje, jes da traje 6 h al vredi.

Baš ga nedavno odgledah, odličan je, samo što sam imao neki osećaj da je radnja zbrzana, što je malo glupavo reći za film koji traje 6h [:D]

Ima boljih Stevinih ekranizacija od ove ali ok je skroz.

btw da li je neko gledao Dekalog?

Nikako da mi dođe na red već godinu dana a vidim ima jako lepu ocenu na imdb pa ako je neko gledao da baci neke utiske i tako to.

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

iceage2 - preporuka

ultraviolet (dobar snimak ovaj put i sad mi se svidja film ;) - efekti efekti i samo efekti,prica = 0

the dark - jos jedan horor...

chaos - kopija usual suspects-a,ok je film

16blocks - brus wilis,smaranje

big mamma's house2 - skroz opustajuci film,barem meni :))

Casanova - isto ko ovo gore :))

Link to comment
Share on other sites

Crash nije uopshte toliko dobar, kraj je apsolutni smor..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...