Jump to content

k da li je ovo normalno


Recommended Posts

Znaci igram sa likom partiju 2 sata od toga sam ga dobio za 20 min a gradio je baze i jeo drvece 1h40min.Da li se ovo jos nekome desavalo,jer pitam jer sam sa likom sve do jaja chatovao i posle mi odjednom kaze FU RETARDED NOOB enjoy seacrhing I go to MSN...muahaha....I tako ja trazim a on izgradio oko 35 baza jer je imao 4 expa pre ovoga...Komentari?

Link to comment
Share on other sites

Znaci igram sa likom partiju 2 sata od toga sam ga dobio za 20 min a gradio je baze i jeo drvece 1h40min.Da li se ovo jos nekome desavalo,jer pitam jer sam sa likom sve do jaja chatovao i posle mi odjednom kaze FU RETARDED NOOB enjoy seacrhing I go to MSN...muahaha....I tako ja trazim a on izgradio oko 35 baza jer je imao 4 expa pre ovoga...Komentari?

Hehe kakav lik :)

Bitch,I live in a FUCKING trash can !!

Link to comment
Share on other sites

no comment!

ima takvih,smore se likovi od stalnog gubljenja i onda te drkaju po tabli grade burowe,sakrivaju radnike,stave mali milion kula,jedu drvece...

pa ti lepo das replay blizzu i on banuje acc

znam iz iskustva meni su banovali :(

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

o boze, kako si uspeo da ga trazish 1h 40 minuta, mislim izvadish 4-5 gargojla, i sabijash, sa humanom izvadish 2 dzirokoptera ili krdo mortara sa flerom , ali  opet 1h i 40 minuta je previshe -_-

35 baza+corav sam,a opet otisao sam do onog merc laba i revelovao samo kilktao celu mapu i opet se nije videlo nista to je ipak crvena tackica...

Link to comment
Share on other sites

Imash li mozda replay,interesuje me da vidim tu budalu...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Znaci igram sa likom partiju 2 sata od toga sam ga dobio za 20 min a gradio je baze i jeo drvece 1h40min.Da li se ovo jos nekome desavalo,jer pitam jer sam sa likom sve do jaja chatovao i posle mi odjednom kaze FU RETARDED NOOB enjoy seacrhing I go to MSN...muahaha....I tako ja trazim a on izgradio oko 35 baza jer je imao 4 expa pre ovoga...Komentari?

i ja to radim :))) mozda se bas i mene trazio ko ce znati :))) hehe

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ja i freeman smo jednom igrali 2x2 vs human/orc 2 idiota koja su gotovo na pocetku partije poceli da sakrivaju farme itd., smesno je to sto je lik digo katu na uzvisenje ispod natural expanda od trojke i tu zabo warmill i digo takav stek da je meni trebalo oko 1h nakon sto je freeman diskovao da to porusim >_<

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

ma ja sam protiv takvih prestao da se nerviram ostavim jednu pticu na svaki exp i minimiziram i odem evo bas skoro igrao ja shiveru za dryadu i igramo lt ja zabo svuda expove dh 10 lv i otisao posle 30min shiv me pita kao jesi dobio bla bla... ja ne jos nece da izadje i on kao nemoj da smaras eliminisi ga ja kao ajde inace bi cekao dok ne izadje, mada par puta sam cak izgubio tako partiju par puta me discovalo oko 1;30h partije a par puta je budala nasla da se rebilduje i dobije posle 2h strasno...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

da te pitam nesto. kako si dopustio da izgradi 4 exp.

to je elf,ja njemu ne mogu nista sem da mu smaram wispove pre t3 i frenzyja,a svaki expo je ogradio sa 4 protectora i sta ja da u radim?a i ja sam izvukao 2 expa ukupno 3 mine-a a 2 minea kod UDa >> 4 elfova,tako da nije do toga,kao drugo ja sam lika pokidao ubio mi je 3 ghoula stvar je sto smara...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...