Jump to content

Fontan rush by zivp


Recommended Posts

Slazem se sa ghost-om u svakom pogledu,ali to opet ljudima ne daje pravo da vredjaju coveka,jednostavno covek je verovatno pobedio na nacin koji mu sa jako svidjao(bez obzira shto je igrao protiv totalnog idiota),i bio je veoma srecan shto mu je to uspelo,i zeleo je da se pohavli na forumu,i sad su pojedini nashli za pravo da ga bedache...pa kakvi ste to ljudi?

Ja razumem da je ovo postovao neko za koga se zna da igra pro ili sl.,pa da kazete"ej bre si se retardirao,shta postujesh ovo???",ali u ovakvoj situaciji gde je ocigledno da je to neko ko verovatno igra zezanja radi...mislim stvarno ste face...

ps.lock topic

ok evo ja sam ono napisao iz zajebancije "treba te uspavati i zaboraviti :)" i smajli je bio na kraju sto znaci da sam se zezao,replay je LOL,ali kazem da je taj lik (hum) bio totalni noob>easy(50%-hendikep)...

@z1vp sorry ako sam te uvredio...

Link to comment
Share on other sites

ok evo ja sam ono napisao iz zajebancije "treba te uspavati i zaboraviti :)" i smajli je bio na kraju sto znaci da sam se zezao,replay je LOL,ali kazem da je taj lik (hum) bio totalni noob>easy(50%-hendikep)...

@z1vp sorry ako sam te uvredio...

adriane jedan savet, ti si beogradjanin pripadnik uzvishene rase, nikad se ne izvinjavaj jagodincima i slichnim nizerazrednim narodima :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Na stranu debilizam tvoga protivnika,sama ideja mi deluje...osvezavajuce.

Mozda da probas ovo protiv nekog ko ima makar gram chuke za war,pa ako uspe,onda javi i okaci...

Pritom dodaj Demonu i koju achericu,jer on sam nece moci ,protivnik ce jednostavno uciniti charge na zgrade,a ako imas archerke,morace da bira izmedju dva zla-da bije wellove,a da bude mlacen od strane tvoje vojske za Dz (ako se na ovo odluci,ponisti wellove,naravno:),ili da ti bije vojsku,kraj koje ce,jeli,uskoro osvanuti moonwellovi.

Eto,ja korektniji ne mogu biti...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

adriane jedan savet, ti si beogradjanin pripadnik uzvishene rase, nikad se ne izvinjavaj jagodincima i slichnim nizerazrednim narodima :D

jos sam mlad ima vremena naucicu,imam tek 17,war igram ozbiljno od 1.16 tako nesto :),a na forumu sam od nedelju dana pre ovog wcg-a,i trudim se da ucim,ovaj savet prihvacen:)) ...

@highl1:pokvari me nacisto [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

jos sam mlad ima vremena naucicu,imam tek 17,war igram ozbiljno od 1.16 tako nesto :),a na forumu sam od nedelju dana pre ovog wcg-a,i trudim se da ucim,ovaj savet prihvacen:)) ...

@highl1:pokvari me nacisto  [:D]  [:D]  [:D]

i za par meseci cesh da smrchesh belo , vozish mecku i da se bodesh u venu [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

adriane jedan savet, ti si beogradjanin pripadnik uzvishene rase, nikad se ne izvinjavaj jagodincima i slichnim nizerazrednim narodima :D

Uzvisheni ste jedino po tome shto nos drzite visoko :D

ps.ovaj lik(zivp) nije Jagodinac(valjda???)

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dajem zivot da si ga skinuo i pogledao 100% zato tisina,i nemoj nikoga da nazivas retardima samo sam video sta je u radio,i video da human taj ima 11apm,i to je to...TE_TE

Replay nisam i nemam nameru da pogledam,i nemoj ti meni tisina ne budi bezobrazan...

Zasto imam utisak da ste svi vi debili...?

Zato sto si retard?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...