Jump to content

Fontan rush by zivp


Recommended Posts

nemoj da ste surovi

decko super ti je rush

neslusaj ti njih

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Jel se sad osecate vaznijim,shto ste izvredjali coveka?O boze...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vi ste veci retardi sto ste skidali i gledali ovaj replay...

sta a nismo retardi kad ti stavis replay pa kao "sto ste skidali i gledali''

budi realan svako ima svoj nivo,mozda je njemu uspeh ili sta vec kad je dobio tipa ovako,kao ti se nisi nikad osecao extra kad izvedes nesto sto do tada nisi uspeo

samo-on je ovaj rep teo da podeli sa nama da ga prokomentarisemo samo sto ....

a da je vladica,sharky,goga ili ko vec stavio rep potrcali bi da ga skinete,a kad vidis neki zivp q da ga skines

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

sta a nismo retardi kad ti stavis replay pa kao "sto ste skidali i gledali''

budi realan svako ima svoj nivo,mozda je njemu uspeh ili sta vec kad je dobio tipa ovako,kao ti se nisi nikad osecao extra kad izvedes nesto sto do tada nisi uspeo

samo-on je ovaj rep teo da podeli sa nama da ga prokomentarisemo samo sto ....

a da je vladica,sharky,goga ili ko vec stavio rep potrcali bi da ga skinete,a kad vidis neki zivp q da ga skines

da od Goge posebno...

Link to comment
Share on other sites

sta a nismo retardi kad ti stavis replay pa kao "sto ste skidali i gledali''

budi realan svako ima svoj nivo,mozda je njemu uspeh ili sta vec kad je dobio tipa ovako,kao ti se nisi nikad osecao extra kad izvedes nesto sto do tada nisi uspeo

samo-on je ovaj rep teo da podeli sa nama da ga prokomentarisemo samo sto ....

a da je vladica,sharky,goga ili ko vec stavio rep potrcali bi da ga skinete,a kad vidis neki zivp q da ga skines

utrosio sam 2 minuta zivota da pogledam ovaj replay, i pokajao sam se, i utrosicu josh 3-4 minuta da napishem retardirani odgovor da bi gospodin el.sendador, ciji nick bi trebao da bude el.sendEdor, bio zadovoljan.

Human je bio kompletni retard, kompletni retardi nemogu da igraju sa humanima, posebno ako vade mk-a prvog, elf je .. elf , i ovaj replay uopste nije prikladan za ovaj forum. Kad smo vec kod tako necega, to bi bilo isto kao kad bi grubby uzeo da gleda moje replayeve... i verovatno bi se zgrozio kolicinom gresaka mene i mog protivnika, tako da ja bih zamolio da se manete postovanja retardiranih replayeva. Sto znaci da protivnik bi kao neka minimala trebao da bude 37-38 lvl posto to je neki mid-low igrac, ovi preko 40-og lvl-a su mid igraci preko 50-og do 53ceg su vec mid-high igraci, i preko 53ceg lvla su high igraci. A ovaj lik je ispod te neke minimale , posto u pocetku nije znao sta bi trebao da pravi, kako da baca magije, koristi miliciju, i josh je bio spanac, tako da prekinite da smarate forum takvim glupostima, I DA , NARAVNO DA CU PRE DA GLEDAM GRUBIjA NEKO NEKOG LIKA KAKO ODVALJUJE PRVORAZREDNOG IDIOTA. [xx(]

po tvom razmishljanu sendadore, sutra bi ja trebao da postujem topik kako odvaljujem kompjuter izija, sto bi verovatno blio retardirano za ovaj forum, ali opet bi bilo prikladnije nego ovaj replay [}:)]

STATORE UPALI MRAK ZA OVAJ TOPIK, molim te [:(!]

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

no dobro

btw:el.Sendador ako si citao knjigu onda ti je stamparska greska

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

da , to je definitivno stamparka greska, el sendedor = posaljilac, onaj koji salje.

uzmi spanski recnik.

jbg ja nisam nick trazio u spanskom recniku ili kuvaru vec je to jedan lik iz kljige,(e pa sad jbg sto je gopoda zatupljena war-om i ne cita kljige to je druga stvar)

ej brate ne volim da se prepirem,tako da sorry za sukob..

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

jbg ja nisam nick trazio u spanskom recniku ili kuvaru vec je to jedan lik iz kljige,(e pa sad jbg sto je gopoda zatupljena war-om i ne cita kljige to je druga stvar)

ej brate ne volim da se prepirem,tako da sorry za sukob..

dada , josh jedan losh prevod knjige mozda? a to sto gospoda zna samo srpski, to je druga stvar [}:)]

cek , ti meni kazesh kako sam zatupljen war-om i kako ne citam knjige, i onda izjavish kako netjesh da se prepiresh ?!

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa ghost-om u svakom pogledu,ali to opet ljudima ne daje pravo da vredjaju coveka,jednostavno covek je verovatno pobedio na nacin koji mu sa jako svidjao(bez obzira shto je igrao protiv totalnog idiota),i bio je veoma srecan shto mu je to uspelo,i zeleo je da se pohavli na forumu,i sad su pojedini nashli za pravo da ga bedache...pa kakvi ste to ljudi?

Ja razumem da je ovo postovao neko za koga se zna da igra pro ili sl.,pa da kazete"ej bre si se retardirao,shta postujesh ovo???",ali u ovakvoj situaciji gde je ocigledno da je to neko ko verovatno igra zezanja radi...mislim stvarno ste face...

ps.lock topic

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

samo ne znam da li je veca smaracina napolju ili pored glupog kompa......

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa ghost-om u svakom pogledu,ali to opet ljudima ne daje pravo da vredjaju coveka,jednostavno covek je verovatno pobedio na nacin koji mu sa jako svidjao(bez obzira shto je igrao protiv totalnog idiota),i bio je veoma srecan shto mu je to uspelo,i zeleo je da se pohavli na forumu,i sad su pojedini nashli za pravo da ga bedache...pa kakvi ste to ljudi?

Ja razumem da je ovo postovao neko za koga se zna da igra pro ili sl.,pa da kazete"ej bre si se retardirao,shta postujesh ovo???",ali u ovakvoj situaciji gde je ocigledno da je to neko ko verovatno igra zezanja radi...mislim stvarno ste face...

ps.lock topic

da, to jeste, ljudi nemaju pravo da ga prozivaju, ali ipak , ovo je rur, ko koga ne proziva [:D] , hajli kad si se slikao za avtar ? [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...