Jump to content

Jel igra neko...


Nemesis Enforcer

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[:D]

Dobro smo se isprzili.

Elem, odem ja u nedelju sa Bokijem, Duletom i Nemanjom u Plato da igramo. I neka trojica starosedelaca kao ajde da igrate sa nama. I mi kao ajde. Igrali 3 na 4. I super nam krene, dobije Dule Ion Cannon pa posle i ja. Onda tek jedan njihov napravi Scud Storm. Napravio mali milion laser turreta na sredini, nisu smeli ni da pomisle da pridju. I taman da zveknemo njihov super weapon (naravno u odbranu samo ja dileja i Nemanja ulagali) napadne jedan Duleta. Onda posle toga malo mi, malo oni. Jednog njihovog oleshili skoro do temelja, samo da se unishti josh par zgrada, i kao ajde sad shto ste ulagali u napad. Kara.

I dobishe nas, onako ko ja tebe. Mic po mic. Nemanja popizdeo. Na kraju Dule kao eto brate kolko si kinte ulozio u odbranu da bi ti to sve jednim potezom (Scud Storm) skenjali. Ja kao brate ti si lud, pa poenta je da im ne damo da to sjebu :)

I tako.

Kompovi u Platou su bash slabi, koche vetj na 2x2...

Aj raspitatju se dal ima negde boljih, mada je vetj pala pricha da odemo kod Shuleta sa kompovima da se umrezimo.

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...